Dziekujemy i czekamy

Sezon mimo 2 ostatnich porazek udany, poniewaź ukończyliśmy rozgrywki na 3 miejscu o czym nikt nie marzył po kilku pierwszych spotkaniach tego sezonu…

Niektórzy z nas czują niedosyt, poniewaź III liga była na wyciągnięcie reki, jednak los sprawił, iź awansował nasz lokalny rywal ( Wisłoka ).

W przekroju całego sezonu nasi piłkarze zaprezentowali bardzo urozmaicony poziom gry. Potrafili z ostatniego miejsca wyjść na pozycje vice-lidera, a do ostatniej kolejki nasi piłkarze liczyli sie w walce o awans, za co naleźą im się wielkie brawa. Cały sezon był naprawdę bardzo dziwny, a zarazem bardzo ciekawy, niemal cały czas w górnej części tabeli panował ścisk, jedna kolejka potrafiła zmienić bardzo wiele i tak się teź działo.
Niestety wystąpiły równieź przypadki gdzie górę wzięły poza boiskowe interesy, głównym przykładem były dwa mecze naszego Igloopolu, jeden z Polonią Przemyśl u siebie, natomiast drugi z Siarką Tarnobrzeg na wyjeżdzie, gdzie sędziowanie było skandaliczne. Na szczęście emocje juź opadły i sezon się skończył.

Wszyscy z niecierpliwością czekamy na nowy zapowiadający się równie ciekawie sezon. Oby przyniósł nam duźo radośći i upragniony przez wielu awans.