Dołącz do nas

Igloopol to strzał w dziesiątkę
 
Sposobów reklamy i promocji jest bardzo wiele.
 
Sport jest wspaniałym środkiem do ich realizacji, a bezdyskusyjnie najpopularniejszą dyscypliną w naszym kraju jest piłka nożna, dlatego, że skupia najliczniejszą liczbę fanów, sympatyków, jak również zwykłych obywateli przy okazji różnego rodzaju mistrzostw. Nie ma miasta, miasteczka czy wioski, w której nie działałby klub piłkarski. W samym województwie podkarpackim jest ponad pół tysiąca klubów grających od C klasy wzwyż!
 
Biorąc pod uwagę liczbę klubów i trenujących w nich zawodników, jak również olbrzymią liczbę potencjalnych odbiorców i spore zainteresowanie piłką, można stwierdzić, że jest ogromna nisza i zapotrzebowanie w regionie na produkt, jakim jest piłka nożna, ale produkt w jak najlepszym jakościowo wydaniu.
 
Reprezentacja naszych argumentów
 
Igloopol jest klubem z 35-letnią tradycją.
 
Grał w I lidze. Po latach gry w ligach niższego szczebla ze zmiennym szczęściem  i różnych zawirowaniach klub się odradza.
Jest to zasługa zarządu w skład którego wchodzą ludzie młodzi, energiczni, będący wielkimi pasjonatami piłki nożnej, pragnący przywrócić nie tylko normalność i zdrowe zasady współzawodnictwa, ale przede wszystkim dać wielu młodym adeptom sztuki piłkarskiej możliwość właściwego treningu i rozwoju, a szerokim rzeszom kibiców wiele radości i powodów do dumy z gry ich drużyny. 
 
Częściowo zadaszony stadion jest w stanie pomieścić kilku tysięczną widownię, co jest bardzo istotne w przypadku ewentualnego awansu klubu do wyższych lig i związanego z tym bez wątpienia większego zainteresowania kibiców. 
 
Bardzo istotna jest też obecność w najbliższym sąsiedztwie klubu: basenów, odnowy biologicznej, siłowni, hali sportowej, hotelu z restauracją, boisk treningowych. 
 
Atutem jest również nazwa klubu. Oryginalna i niepowtarzalna zdecydowanie wyróżnia się spośród mnóstwa jednakowych nazw innych klubów, stając się automatycznie bardziej ”widoczna”. Drużyna Igloopolu nazywana jest potocznie Morsami. Posiadamy, więc gotową, naturalną maskotkę, którą można skutecznie wykorzystać w promocji klubu i klubowych gadżetów. 
 
Niezwykle ważną rzeczą, z którą zarząd wiąże przyszłość klubu jest szkolenie młodzieży. 
 
Wizytówką klubu jest drużyna seniorów, która cieszy się największym zainteresowaniem kibiców, co bezpośrednio przekłada się na frekwencje na stadionie i zainteresowanie mediów.
 
Klub otrzymuje liczne zaproszenia na turnieje piłkarskie organizowane w całej Polsce a nawet za granicą ( Niemcy – Internationaler Kiker Cup), co również stwarza okazję do reklamy Państwa firmy. 
 
Znajdująca się w najbliższym sąsiedztwie klubu odpowiednia infrastruktura pozwala praktycznie na nieograniczony rozwój, a tym samym większy prestiż dla sponsora, większą obecność w mediach, większe zainteresowanie kibiców, a co z tym związane większe zyski w klubowej kasie ze sprzedaży biletów, klubowych gadżetów z logiem lub nazwą Państwa firmy itd.
 
 
Igloopol to nie tylko sport
 
Oprócz sukcesów czysto sportowych klub może pochwalić się również działalnością o charakterze charytatywnym i edukacyjnym jak np.:
 
– kwesta na rzecz ciężko chorego zawodnika, 
 
– akcja honorowego oddawania krwi, która zaowocowała powstaniem klubu Honorowego Dawcy Krwi LKS Igloopol, 
 
– ”Mikołajki” organizowane dla dzieci z Ośrodka Wczesnej Terapii i Rehabilitacji (trzy edycje), 
zorganizowanie razem z Miejskim Ośrodkiem Kultury konkursu plastycznego o tematyce piłkarskiej, 
 
– prace społeczne angażujące kibiców.
 
 
Dołącz do nas!
Razem możemy nadać nowy blask naszemu klubowi na piłkarskiej mapie Polski, by z dumą cieszyć się ze wspólnych sukcesów.
Razem możemy stworzyć nową jakość!
 
Kontakt
 
Adres: ul.Sportowa 26, 39-200 Dębica
 
E-mail: sekretariat@poczta.igloopol.info