DERBY DĘBICY – JUNIORZY

W Podkarpackiej Lidze Juniorów Starszych dojdzie do DERBÓW, między IGLOOPOL, a Wisłoką.

Pierwszy mecz o godzinie 10:30 rozegrają juniorzy starsi. W rundzie jesiennej na Parkowej padł remis 1:1. Piłkarze Igloopolu ostatni mecz, takźe derbowy przegrali 3-0 z MKSem Dębica. Natomiast juniorzy Wisłoki pokonali 1-0 Kolbuszowianke Kolbuszowa.
Patrząc na wyniki widać mecz będzie bardzo zacięty, poniewaź Igloopol będzie chciał podnieść się po poraźe, a Wisłoka będzie chciała podtrzymać dobrą passę. Dodatkowego smaku dodaje fakt, źe jest to mecz o miano najlepszej druźyny w mieście i napewno jedni, jak i drudzy będą chcieli zakończyć sezon zwycięstwem!

Drugi mecz juniorów młodszych odbędzie się o godzinie 12:30. W jesieni Nasi młodzi piłkarze wygrali 3-2. Juniorzy Igloopolu ostatni mecz z MKSem Dębica wygrali 2-0 i dalej walczą o tytuł Mistrza Podkarpacia. Juniorzy Wisłoki teź wygrali, aź 7:1 z Kolbuszowianką Kolbuszowa. Ten mecz równieź będzie bardzo interesujący, jeśli Morsy chcą zdobyć mistrza muszą wygrać, lecz Wisłoka napewno nie odpuści tego meczu i będzie chciała urwać punkty Naszej druźynie.

DERBY JAK DERBY RZĄDZĄ SIE SWOIMI PRAWAMI – NIECH WYGRA LEPSZY !!!

Sympatyków piłki noźnej i nie tylko, zarówno chłopców jak i płeć piękną zapraszam na mecze Naszych Juniorów !!!