Czarni Jasło triumfatorem Niagara Cup

Duźym sukcesem organizacyjnym zakończył się rozgrywany w niedzielę na hali MOSiRu Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Noźnej Trampkarzy Młodszych "Niagara Cup 2010" – którego organizatorem był dębicki Igloopol.

W tych bardzo mocno obsadzonych zawodach bezapelacyjnie najlepsza ekipa była druźyna Czarnych Jasło, która w finale pokonał Wisłę I Kraków 1:0. Trzecie miejsce przypadło Stali Mielec, która rzutami karnymi pokonała drugą druźynę Wisły Kraków. Igloopol w tych zawodach wystawił dwie druźyny, które jednak pomimo ambitnej walki zajęły dalsze miejsca. Dobry prognostykiem na przyszłość jest to, źe podopieczni trenera Saletnika robią stałe postępy  i do najlepszych niewiele im juź brakuje… jako ciekawostkę podam, źe bardzo ciepło o turnieju wypowiadali się szkoleniowcy Wisły Kraków  i Korony Kielce, którzy jednomyślnie byli zachwyceni wysokim poziomem zawodów jak i świeźo wyremontowaną hala dębickiego MOSiRu…której nam szczerze zazdrościli!

Zarząd Klubu LKS Igloopol serdecznie dziękuje wszystkim sponsorom: Restauracja Niagara, Degum, Mateo, AA STUDIO  SERVIS, oraz Pan Tadeusz Szkutak, za wsparcie finansowe bez którego turniej nie odbył by się!

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1.Czarni Jasło

2.Wisła I Kraków

3.Stal Mielec

4.Wisła II Kraków

5.Wisłoka Dębica

6.Korona II Kielce

7.Korona I Kielce

8.Igloopol I  Dębica

9.Chrzciciel Tychy

10.Unia Tarnów

11.JKS Jarosław

12.Igloopol II Dębica

 

Najlepszy zawodnik turnieju Bartosz Szopa (Czarni Jasło)

Najlepszy bramkarz Zając Mateusz (Wisła I Kraków)

Najlepszy strzelec Boźek Damian (Wisła)

Materiał filmowy TV Małopolska