Bukmacherzy sponsorują również 4 ligę piłkarską – Forbet podpisał umowę z Hutnikiem Warszawa

Bukmacherzy nie tylko z Ekstraklasą. Forbet podpisał umowę sponsorską z czwartoligowym klubem.

Współpraca bukmacherów z klubami piłkarskimi nie dotyczy jedynie Ekstraklasy czy Fortuna 1 Ligi. Firmy z tej branży coraz chętniej wspierają również drużyny z niższych lig. Umowę sponsoringową z marką Forbet podpisał w lipcu tego roku Hutnik Warszawa. Współpraca potrwa do 30 czerwca 2020 r. 

Forbet to jeden z największych bukmacherów w kraju. Do niedawna wspierał Śląsk Wrocław, a w obecnym sezonie sponsoruje inną drużyną Ekstraklasy – ŁKS Łódź. Hutnik Warszawa to z kolei klub występujący w IV lidze, w grupie mazowieckiej. Ta umowa pokazuje, że bukmacherzy chętnie współpracują z klubami z niższych lig. Dostrzegają w nich spory potencjał. Nie bez znaczenia jest pewnie również świadomość, że swoim wsparciem mogą pomóc napisać nową, piękna historię danej drużyny. Na niższych szczeblach w całej Polsce występuje przecież wiele klubów o bogatej tradycji, posiadających wiernych i oddanych fanów.

I właśnie m.in. ten czynnik był jednym z decydujących o podpisaniu umowy Hutnika z firmą bukmacherską Forbet. Cieszymy się, że możemy być częścią wielkiej bielańskiej rodziny, wspomagając klub oraz dostarczając jej fanom możliwość rozrywki – stwierdził Paweł Majewski, dyrektor ds. marketingu bukmachera.

Z kolei Prezes Zarządu Hutnika Warszawa, Maciej Purchała, stwierdził, że umowa z Forbet to kolejny etap na drodze do budowania drugiej siły sportowej w Warszawie. Cieszy się z pozyskania tak dużego i solidnego partnera o ugruntowanej pozycji na rynku. Jest również przekonany, że ta współpraca pozwoli osiągnąć klubowi założone cele sportowe i organizacyjne w obecnym sezonie.– …oraz – co istotne – będzie początkiem dłuższego partnerstwa. Mamy ambitne plany dotyczące klubu. Chcemy rozwijać wielki Hutnik, a wraz z nim zakres naszej kooperacji z firmą forBET. – podsumował Maciej Purchała. Rzeczywiście, po spadku Polonii Warszawa w stolicy kraju nie ma klubu, który mógłby rywalizować z Legią. A tak duże miasto z pewnością zasługuje na mecze derbowe.

Współpraca zapewnia bukmacherowi ekspozycję swojego logo i reklam na obiekcie, na którym Hutnik rozgrywa swoje ligowe spotkania (już niedługo klub otrzyma do dyspozycji nowy stadion). Partnerzy zakładają także wspólne działania marketingowe, szczególnie w klubowym serwisie internetowym oraz w mediach społecznościowych Hutnika. Kibice mogą liczyć także na różnego rodzaju atrakcje na stadionie w czasie meczu. Bukmacher Forbet ma prawo wykorzystywać wizerunek piłkarzy warszawskiego klubu w swoich kampaniach reklamowych i marketingowych.

Nowy sponsor umożliwia fanom zespołu Hutnika Warszawa wpływanie na wysokość udzielanego przez bukmachera wsparcia. Forbet w wielu klubach, z którymi współpracuje, uruchomił specjalny program skierowany do kibiców. Korzystając z oferty bukmachera jednocześnie mogą wspierać swoją drużynę. 

Forbet to jeden z największych legalnych bukmacherów działających w Polsce. Oprócz wspomnianego Hutnika Warszawa czy ŁKS Łódź firma wspiera także Włókniarza Częstochowa, Polski Związek Tenisowy czyreprezentację Polski w AMP Futbolu. Więcej informacji o bukmacherze Forbet: https://www.legalni-bukmacherzy-online.pl/forbet-kod-promocyjny/

Wnosząc zakłady pamiętajmy, że uczestniczenie w grach hazardowych może skończyć się uzależnieniem. Zakłady bukmacherskie dostępne są tylko dla osób które ukończyły 18 lat. Obstawiając u bukmacherów funkcjonujących bez polskiej licencji łamiesz prawo – grożą za to poważne kary finansowe. Forbet jest legalnym bukmacherem, nr zezwolenia: PS4.6831.10.2016.