Bezbramkowy remis ze Zrywem

W 9 kolejce IV ligi podkarpackiej Igloopol Dębica zdołał wywalczyć tylko 1 punkt remisując 0:0 ze Zrywem Dzikowiec.

Na grząskim boisku i przy przenikliwym zimnie początkowo lepiej radzili sobie dębiczanie, którzy w 10 minucie mogli objąć prowadzenie po strzale Machnika, ale piłka o centymetry minęła słupek bramki gości.
Z biegiem czasu gra wyrównała się a goście mogli nawet strzelić bramkę, do czego najlepszą okazję zmarnowali w 45 minucie, gdy rajd napastnika Zrywu powstrzyał Flasza.

W II połowie zmuszony do ataku pozycyjnego Igloopol nie mógł poradzić sobie ze skomasowaną obroną gości, którzy wyprowadzali grożne kontrataki, nie kończąc ich jednak strzałami w światło bramki.

Wynik odzwierciedla przebieg gry, gdyź tak naprawdę źadna z druźyn nie zasłuzyła na pełną pulę, a dość powiedzieć źe mający optyczną przewagę Igloopol w całym meczu nie oddał źadnego celnego strzału.

Kolejny mecz Morsy rozegrają w niedzielę 28.09.2008 roku ze Strumykiem w Malawie – początek o godz.11.30.