Błękitni Ropczyce – IGLOOPOL Dębica 1:3 (1:1)

IGLOOPOL: Pyskaty – Baran, Bogacz M., Nalepka, Krajewski – Juszkiewicz, Stefanik, Mitek, Bogacz B. – Gosa, Janasiewicz (45’ Bogacz P.).

Bramki: B.Orzech 44’ – Mitek 42’, P. Bogacz 67’, 86’.

W dzisiejszym spotkaniu piłkarze Igloopolu wygrali 3:1 z Błękitnymi Ropczyce. Pierwsza połowa do 40 minuty nie była zbyt ciekawa i rozgrywana była w strugach deszczu. Pierwsza bramka padła dopiero w 42 minucie gry, w pole karne przedostał się Bartek Bogacz, który podał do Jacka Mitka a ten pewnie umieścił piłkę w siatce. Klika minut póżniej po kontrze wyrównali piłkarze z Ropczyc.
Druga połowa była bardziej interesująca i opiewała w duźo więcej składnych akcji. Przewagę mieli goście i pewnie ją wykorzystali. Paweł Bogacz, który wszedł w drugiej połowie za Janasiewicza, umieścił piłkę jeszcze dwa razy w siatce w 67 i 86 minucie gry, czym ustanowił wynik spotkania.