3 punkty w meczu ze Startem Pruchnik

Igloopol Dębica – Start Pruchnik 2:0 (0:0)

Igloopol: Psioda – Wiszyński, Socha, T. Nalepka, Stefanik – Syguła (58′ Stańczyk), K. Rokita (70′ Ochab), Obłoza (87′ Janus), D. Rokita (73′ Pyskaty) – Zaskalski (80′ Dziewit), P. Nalepka (84′ Kopala)

Start: Makowski – Stanik, Yablonskiy, Lasek, Gemra (75′ Kubas)– R. Znamieńczyków, Parawa (88′ Pilch), Jarosz (58′ Kochanowicz), Mikłasz (80′ Czura), Bochnak (75′ Tuleja) – W. Znamieńczyków 

Kartki żółte: Yablonskiy, Kubas

Bramki: 1:0 P. Nalepka 51′, 2:0 P. Nalepka 53′.

Sędziował: Myszka ze Stalowej Woli

Piłkarze Igloopolu wygrali po ciekawym spotkaniu ze Startem Pruchnik. Choć to gospodarze byli faworytem spotkania z racji zdobyczy punktowej w tym sezonie Startu (1 punkt) to widać było, że goście nie przyjechali przegrać spotkania i przynajmniej w pierwszej połowie grali jak równy z równym otwarty mecz co przełożyło się na kilka akcji zarówno po jednej jaki drugiej stronie jednak bramek do przerwy nie zobaczyliśmy. W drugiej odsłonie spotkania swoje 5 a w zasadzie to 2 minuty miał Przemysław Nalepka, który zdobył dwie bramki jedną w 51 minucie gry a drugą w 53. Pierwsza wpadła po dośrodkowaniu Kamila Rokity i strzale z głowy, a druga po podaniu od Jakuba Zaskalskiego. W 65 minucie gry Przemysław Nalepka wywalczył rzut karny dla Morsów, jednak Łukasz Stefanik trafił prosto w bramkarza gości, który wyczuł jego zamiary.