Zwycięstwo w ostatnim meczu sezonu

Wilga Widełka – Igloopol Dębica 0:1 (0:0)

Igloopol: Psioda – Lamparty (46′ Syguła), Szczepanik, Chmiel, Stefanik, Draguła, Nalepka, Rokita, Mitręga (70′ Sędłak), Brzostowski A., Więcek (60′ Socha)

Bramka: Socha 80′ z wolnego.

Piłkarze Igloopolu pokonali dzisiaj Wilgę Widełka w ostatnim meczu sezonu 2014/2015. Zwycięstwo niestety nie dało nam awansu, czego przyczyną były liczne walkowery jakie nałożył na nasz klub Dębicki OZPN. Awans wywalczyli Błękitni Ropczyce.