Zakłady bukmacherskie na mecz Igloopol Dębica – Karpaty Krosno. Ostatnia kolejka IV ligi podkarpackiej

Na zakończenie sezonu IV ligi podkarpackiej Igloopol Dębica podejmie Karpaty Krosno. Przed ostatnim ligowym meczem piłkarze z Dębicy są pewni dziewiątego miejsca w lidze, ale mają jeszcze szanse na awans. Karpaty Krosno sezon – bez względu na wyniki ostatniej kolejki – zakończą na czwartej lokacie.

Zakłady bukmacherskie na mecz w Dębicy

Wyżej w tabeli plasują się Karpaty Krosno, które na przestrzeni całego sezonu zgromadziły o 14 punktów więcej od Igloopolu Dębica. Dorobek gości przed ostatnim meczem sezonu to 70 punktów, na które złożyło się 20 zwycięstw, 10 remisów i 7 porażek.

Przyjezdni mogą pochwalić się także najlepszą defensywą w lidze. W obecnych rozgrywkach Karpaty Krosno straciły zaledwie 27 bramek, strzelając przy tym 60 goli. Tylko trzy porażki Karpatom przytrafiły się na wyjazdach, co może przekładać się na zakłady bukmacherskie przed ostatnia kolejką sezonu. Patrząc na pełny bilans wyjazdowy najbliższego rywala Igloopolu, możemy zobaczyć naprawdę solidne liczby. To 7 wygranych, 8 remisów i wspomniane już 3 przegrane.

Igloopol Dębica w całym sezonie zdobył 56 „oczek”, wygrywając 17, remisując 5 i przegrywając 15 meczów. Bilans goli to 65 zdobytych i 58 straconych. Igloopol dobrze radzi sobie w spotkaniach domowych, gdzie zanotował 10 zwycięstw, 3 remisy i 5 porażek. U siebie piłkarze z Dębicy znacząco podreperowali także swoją różnicę bramek. Igloopol strzelił 35 goli, tracąc przy tym tylko 18 na swoim terenie.

Zakłady bukmacherskie u bukmachera STS na mecz Igloopol Dębica – Karpaty Krosno:

Igloopol Dębica – 3.00, remis – 4.00, Karpaty Krosno – 1.85

Forma obu drużyn przed meczem

Bukmacherzy wystawiając kursy biorą pod uwagę wiele czynników. Jednym z tych, które mają wpływ na zakłady bukmacherskie, jest aktualna forma zespołów. Jak zatem radziły sobie Igloopol Dębica i Karpaty Krosno w minionych pięciu kolejkach?

Igloopol Dębica nie będzie dobrze wspominał swojego ostatniego spotkania. Wysoka porażka 1:5 z JKS Jarosław mogła podkopać morale zespołu. Wcześniej Igloopol pokonał u siebie 4:1 Stal Łańcut, co było dobrym wynikiem. Porażka 3:4 na wyjeździe z Izolatorem Boguchwała wstydu nie przynosi, jeśli spojrzymy na to, że skończy sezon na podium, a przez długi czas był w grze o awans. Jeszcze wcześniej Igloopol przegrał 0:2 z KS Wiązownica, czyli pewną triumfu w lidze drużyną, a jeszcze wcześniej udało się wygrać 4:3 na wyjeździe z Sokołem Kamień. Wnioski? Trudny terminarz, który nieco obnażył braki Igloopolu w grze z czołówką. Ostatecznie jednak, Igloopol wygrywał tam, gdzie był faworytem.

Karpaty Krosno ostatnio przegrały 2:3 z Bieszczadami Ustrzyki Dolne, wcześniej 0:3 z Legionem Pilzno. W Krośnie udało się 2:1 pokonać Ekoball Sanok, ale jeszcze przed tym meczem przyszła porażka 2:3 na wyjeździe z Sokołem Kolbuszowa Dolna. Dokładnie pięć kolejek temu w domowym meczu Karpaty rozbiły 6:0 Czarnych Trześń. W tym przypadku w oczy rzuca się słabsza postawa na wyjazdach, co może spróbować wykorzystać Igloopol Dębica. Jednak według bukmacherów faworytem do zwycięstwa w najbliższym meczu mimo wszystko jest zespół z Krosna.

Firma bukmacherska STS to legalny bukmacher posiadający zezwolenie na urządzanie zakładów bukmacherskich w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zabroniona i podlega karze. Zakłady bukmacherskie uzależniają. 18+