Igloopol Dębica – Geo-Eko Wiki Ekoball Stal Sanok 2:0 (0:0)

Igloopol: Psioda – Syguła, Darłak, Socha, Stefanik, Kitrys (79′ Lamparty), Wanat, T. Nalepka, D. Rokita (86′ Stańczyk), P. Nalepka, Brzostowski (90′ Jezuit)

Ekoball Stal: Krzanowski – Sz. Słysz (84′ Pielech), Kokoć, Adamiak, Kaczmarski (79′ Gąsior), Tabisz, Jaklik (70′ Niemczyk), Ząbkiewicz, Lorenc, Domaradzki (82′ Posadzki), Sobolak

Kartki żółte: Kitrys, Brzostowski – Sz. Słysz, Jaklik

Bramki: 1:0 P. Nalepka 72′, 2:0 Stefanik 76′ karny.

Sędziował: Kogut z Jarosławia

Pierwsza połowa spotkania należała do gości, którzy częściej atakowali, jednak dobrze spisująca się obrona Igloopolu nie pozwoliła im na zbyt wiele co przełożyło się na wynik 0:0 do przerwy. W drugiej połowie mecz się wyrównał i można powiedzieć, że więcej z gry miały Morsy. Wynik spotkania otworzył Przemysław Nalepka który w 72 minucie trącił głową piłkę bitą z rzutu wolnego przez Łukasza Stefanika a ta zameldowała się tuż przy słupku bramki bronionej przez Krzanowskiego. Drugiego gola  Igloopol zdobył po 4 minutach od poprzedniego w polu karnym Słysz sfaulował Adriana Brzostowskiej sędzia wskazał na wapno a Łukasz Stefanik pewnym strzałem ustanowił wynik spotkania.