Wygrana w sparingu z ligowym rywalem

Wygrywamy sobotni sparing z Lechią Sędziszów Małopolski 3:0. Bramki dla Igloopolu zdobyli: dwie Kamil Rokita i jedną po karnym Łukasz Psioda.

Igloopol Dębica – Lechia Sędziszów Młp. 3:0 (2:0)

Bramki: 2x Kamil Rokita, Łukasz Psioda (k)

Igloopol: Psioda – Cyran, Testowany 1, Testowany 2, Testowany 3, Leśniak, Wojtyło, Rokita K., Okoń, Kornaś, Cieśla oraz Lis, Jaszcz, Janus, Brzostowski, Susz

Z różnych powodów brakowało: Stefanika, Drobota, Testowanego, Dudka, Cyganowskiego

Kolejny dobry mecz sparingowy w wykonaniu biało-niebieskich. Na uwagę zasługuje to co było bolączką w rundzie jesiennej czyli gra w obronie, która teraz daje solidne podstawy do kreowania akcji ofensywnych.

O meczu trener Igloopolu Łukasz Cabaj: W całym spotkaniu uważam, że prezentowaliśmy się przyzwoicie pomimo braku kilku zawodników. W działaniach ofensywnych nie brakowało dynamiki i kreatywności przy tworzeniu szans. W obronie uważam, że kluczowe były reakcje w fazach przejściowych. Przeciwnik pokazał się z dobrej strony i postawił nam przyzwoite wymagania. Jesteśmy zadowoleni z wyniku oczywiście, ale dodatkowo nasza gra pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość. Cieszą także kolejne minuty młodych zawodników z drużyn młodzieżowych. Nowi zawodnicy pokazali się z dobrej strony i myślę, że dobrze wkomponują się w nasza drużynę.

Następny mecz sparingowy rozegramy z zajmującym trzecią pozycję w tabeli IV ligi Podkarpackiej JKSem Jarosław. W sobotę 4 marca o godzinie 12:00 na euroboisku.