Wybory samorządowe 2014

Już w najbliższą niedzielę tj. 16.11.2014 r. będziemy mogli wybrać tych, którzy będą reprezentować nas w samorządach.

Możemy zostać w tym dniu w domu i nie zagłosować na nikogo mówiąc, że ” nie ma na kogo” lub że ” i tak nic się nie zmieni”.

Jedno i drugie twierdzenie jest jednak nieprawdziwe. W pierwszym przypadku pozostający w dalszym ciągu apolityczny Igloopol ma jednak swoich kandydatów ( z różnych opcji politycznych oraz niezrzeszonych ).

W drugim faktycznie nic się nie zmieni jeśli nie pójdziemy na wybory i nie wybierzemy ludzi nowych o innym, świeżym sposobie myślenia. Wtedy prawdopodobieństwo, że wszystko pozostanie po staremu jest bardzo duże.

Od nas zależy czy wybierzemy ludzi nie tylko nam znanych, ale przede wszystkim którzy do tej pory wykazali się działalnością społeczną, gdyż wbrew powszechnemu marazmowi i niechęci chcieli coś zrobić nie oglądając się na innych oraz nie licząc na brawa i ordery.

Igloopol to nierozerwalna część Dębicy, która na zawsze zapisała się na kartach historii tego miasta. Dlatego rozmowa o rozwoju klubu to zawsze rozmowa o przyszłości całego naszego miasta. To promocja, miejsca pracy i możliwości rozwoju dla jego mieszkańców zarówno tych małych jak i tych nieco starszych. Śmiałe plany władz naszego klubu wymagają nie tylko pracy, zaangażowania i wysiłku u podstaw, ale przede wszystkim wsparcia ze strony tych którzy decydują o tym w jakim kierunku zmierza nasze miasto i co się w nim dzieje. Dlatego nie jest obojętne jacy ludzie znajdą się w przyszłych władzach.

Poniżej przedstawiamy naszych kandydatów oraz okręgi wyborcze w których można oddawać na nich swój głos.

KANDYDACI DO WŁADZ SAMORZĄDOWYCH ZWIĄZANI Z IGLOOPOLEM:

Grzegorz Krycki – kandydat do rady powiatu.

Lista nr 17 poz. 4

Głosować na tego kandydata można w całej Dębicy.

Dariusz Draguła – kandydat do rady miasta.

Okręg nr 2 Lista nr 24

ul.Chłodnicza, ul. Paderewskiego, ul. Słoneczna od nr 70 do końca parzyste, ul. Witosa.

Bogdan Saletnik – kandydat do rady miasta.

Okręg nr 5 Lista nr 24

ul.Cmentarna nr 65 i do końca nieparzyste, ul. Drogowców, ul. Przemysłowa, ul. Rzeszowska od nr 95 i do końca nieparzyste, ul. Sandomierska numery parzyste i od nr 1 do 47 nieparzyste, ul. Św. Brata Alberta, ul. Transportowców, ul. Tuwima.

Kazimierz Sak – kandydat do rady miasta.

Okręg nr 1  Lista nr 3

ul. Aleja Jana Pawła II, Brzegowa, Sikorskiego, Sportowa, Słoneczna od nr.9 do końca nieparzyste

Zenon Trojan – Kandydat do rady miasta.

Okręg nr 3 Lista nr 3

ul. 1 Maja od nr 12 do końca parzyste, ul. 3 Maja, ul. Akademicka, ul. Bohaterów Westerplatte, ul. Bonara, ul. Cegielniana, ul. Daszyńskiego, ul. Fabryczna, ul. Kościuszki od nr 19 do końca nieparzyste, ul. Krasińskiego, ul. Ludowa, ul. Nowa, ul. Osiedlowa, ul. Piłsudskiego, ul. Pułaskiego, ul. Ratuszowa, ul. Rejtana, ul. Saperów, ul. Słoneczna od nr 1 do nr 7 nieparzyste i od nr 2 do nr 68 parzyste, ul. Sobocińskiego, ul. Sucharskiego, ul. Szkolna.

 

Komentarze zostały wyłączone z uwagi na ciszę wyborczą.