Wczoraj Morsy sparowały z Crasnovią

Igloopol Dębica – Crasnovia Krasne 3:2 (1:0)

 

Bramki dla Igloopolu: 2 x Machnik, Hendzel

 

Igloopol: Psioda – Mitręga, Sujdak, Długosz, Brzostowski, Saletnik, Machnik, Socha, Pisarek, Janasiewicz, Hendzel, w drugiej połowie zagrali: Dzięgiel, Mitan, Czerwiec, Ziarko

 

Minimalnym zwycięstwem Igloopolu Debica  zakończył się wczorajszy sparing z Crasnovią Krasne. Mecz był rozgrywany przy sztucznym świetle na syntetycznej murawie w Dębicy. Chociaź Morsy wygrały 3:2, to jednak najsprawiedliwszym wynikiem w meczu byłby remis, poniewaź jedna z bramek dla Igloopolu padła po dość problematycznym rzucie karnym. Na prowadzenie Igloopol wyprowadził pod koniec pierwszej połowy Hubert Hendzel, w drugiej odsłonie kolejne dwie bramki dla naszej druźyny dołoźył Kamil Machnik.

Igloopol z dobrej strony zaprezentował się zwłaszcza w pierwszej połowie, kiedy to obydwie druźyny narzuciły olbrzymie tempo gry, stosując przy tym intensywny pressing, co w końcu zaowocowało bramką dla naszej druźyny.

Na początku drugiej połowy w naszym zespole zameldowało się kilku nowych piłkarzy, przez co gra nieco siadła, co skrzętnie wykorzystała Crasnovia strzelając nam dwie bramki. Po dwudziestu minutach dominacji gości mecz się wyrównał i ponownie do głosu doszedł Igloopol, przeprowadzając kilka ciekawych akcji, po których padły dla nas dwie bramki. Kolejnym sparingpartnerem Igloopolu będzie Pogoń Staszów z którą zagramy 10 marca w Dębicy.