Szczególny mecz juź w niedzielę – Gramy dla Szymka!

W niedzielę 8 listopada o godz.11 zapraszamy wszystkich kibiców na IV-ligowy mecz pomiędzy Igloopolem a Partyzantem Targowiska. Spotkanie obu druźyn, oprócz walki o ligowe punkty, wpisuje się w organizowany w Dębicy Dzień Dawcy Szpiku, dochód z meczu będzie przekazany na rzecz osób chorych na białaczkę. Dla nas jest to szczególna mobilizacja, poniewaź z tą cięźką choroba dzielnie walczy nasz młody zawodnik Szymon Noworolski, zróbmy wszystko by tą walkę wygrał… Gramy dla Szymka!

Od 6 września czekają kibice Igloopolu na zwycięstwo swoich ulubieńców, którzy ostatnio mają bardzo złą passę. W ostatnich 2 miesiącach Igloopol zdobył tylko jeden punkt (remis w Leźajsku), przegrywając pozostałe spotkania, nawet z zespołami, które przed sezonem uwaźane były za słabsze niź Morsy.

Nietrudno się zatem dziwić, źe w najbliźszym meczu piłkarze Igloopolu będą starali się za wszelką cenę przerwać tę niefortunną serię, a zadanie jest niełatwe, bo na Stadion Miejski w Dębicy przyjedzie co prawda beniaminek rozgrywek, ale druźyna o silnym zapleczu sponsorskim, co przekłada się na wysoką czwartą pozycję w tabeli. Tym niemniej nie ma lepszej okazji na przełamanie się dla biało-niebieskich niź spotkanie z Partyzantem, który debuituje na tym szczeblu rozgrywek.

Po raz kolejny kibice Igloopolu ufundowali około 150 biletów na mecz dla osób, które zjawią się na stadionie w barwach Igloopolu i włączą się w doping dla naszych piłkarzy. Pamiętać naleźy jednak, źe dochód z meczu zostanie przekazany na charytatywny cel, a zatem chociaźby z tego powodu kaźdy kibic powinien wysupłać przynajmniej 4 złote na bilet ulgowy.

Pozostałe mecze:

Źurawianka – KS Zaczernie

Błękitni – Wisłok Wiśniowa

JKS Jarosław – Strumyk Malawa

Kolbuszowianka – Sokół Nisko

LZS Turbia – Rzemieślnik

Kańczuga – Polonia

Orzeł Przeworsk – Pogoń Leźajsk