Rozgrywki młodzieźowe, pewne wygrane Igloopolu…

Igloopol Dębica – Stal Mielec 2:0 (0:0)

 

1:0 Czapiga  55 min.

2:0 Ziarko 74 min.

 

Igloopol: Jagoda – Ziarko, Rogowski, Syguła, Jędrzejczyk (84.Sujdak), Czapiga (75.Łukaszewski), Draguła, Wójcik, Wanat (60.Smagacz), Surdyka (46.Sędłak), Gaweł (88.Tułacz)

 

Wczoraj nasi juniorzy rozgrywali 4 kolejkę Pierwszej Ligi Podkarpackiej Juniorów, w której Igloopol gościł u siebie mistrza Podkarpacia Stal Mielec.  Z bardzo dobrej strony w tym dwumeczu zaprezentowali się nasi juniorzy starsi, którzy pewnie 2:0 pokonali faworyzowaną Stal. Goście w których szeregach gra praktycznie cała reprezentacja województwa podkarpackiego nie mieli za wiele do powiedzenia w tym meczu.  Igloopol juź do przerwy powinien strzelić dwie bramki, jednak nasi piłkarze nie potrafili wykorzystać dwóch sytuacji sam na sam z bramkarzem gości. Po zmianie stron młode „morsy” zagrały jeszcze z większym zaangaźowaniem, co zaowocowało bramką dla Igloopolu autorstwa Kuby Czapigi w 55 min. meczu. Po stracie gola goście za wszelką cenę próbowali odmienić wynik meczu, jednak wszelkie ataki mielczan pewnie rozbijała nasza defensywa dyrygowana przez kapitana zespołu Piotra Sygułę.  Pomimo teoretycznej przewagi Stali to Igloopol stwarzał sobie lepsze okazję do zdobycia gola. Po jednej z nich 74 min. Dawid Ziarko uderzeniem za pola karnego ustalił wynik meczu na 2:0 dla Igloopolu.  Goście widząc, źe tego meczu nie wygrają próbowali odegrać się na naszych zawodnikach chamskimi zagrywkami, za które powinni dostać w końcówce meczu dwie czerwone kartki… Kolejny mecz Igloopol zagra juź w najbliźszą środę 7 września na wyjeżdzie ze Skołyszynem.

Igloopol Debica – Stal Mielec 0:5 (juniorzy młodsi)

 

Igloopo: Brandys – Bień, Kieca, Dygdoń, M.Knych, Nalepka (41.Kołodziej), Draguła (67.Wolański), S.Knych, Papiernik (41.Sędłak), Magdoń, Trojan (73.Zajchowski)

 

Niestety w drugim meczu nasi juniorzy nie sprostali swoim rywalom i po ambitnej grze ulegli im 0:5,  Stal w tym meczu była zdecydowanie lepszym zespołem i zasłuźenie wywiozła komplet punktów w Dębicy.

 

Wczoraj równieź mecze rozgrywała pierwsza liga podkarpacka trampkarzy, gdzie dwa efektowne zwycięstwa odnieśli młodzi piłkarze Igloopolu.

W pierwszym meczu trampkarze starsi Igloopolu,  których szkoleniowcem jest Paweł Zydroń pokonał ŁKS Łańcut 8:0. W drugim meczu trampkarze młodsi prowadzeni przez Grzegorza Lorka zdeklasowali swoich rywali z Łańcuta wygrywając z nimi aź 13:0!