Remis z liderem

IGLOOPOL Dębica – STAL Sanok 2:2 (0:1)

Gosa 62, Pokrywka 81 – Łuczka 44, Kosiba 70

IGLOOPOL Dębica: Nalepa – Mikulski, Krajewski, Dziobek, Socha(55 Pielech) – Mitek, Długosz (46 Kubas), Juszkiewicz, (75 Urban) Załator- Bobek (46 Pokrywka), Gosa.

Sędziował: Rafał Sawicki z Tarnobrzega.

Źółte kartki: Mitek, Pokrywka, Urban, Zubkiewicz.

Widzów: 1000

W dzisiejszym meczu IGLOOPOL zremisował z druźyną lidera Stalą Sanok 2:2 .

Było to ciekawie zapowiadające się spotkanie, gdyź spotkali się na boisku coraz lepiej grający beniaminek z Dębicy i lider rozgrywek. Jak na czwartoligowe rozgrywki , mecz zgromadził bardzo liczną widownię. Od początku trwała zacięta walka o kaźdy metr boiska. W 10 minucie prowadzenie powinni objąć gospodarze, ale Juszkiewicz będący na szesnastym metrze nie trafił do pustej bramki.
Gdy zawodnicy obu zespołów czekali na gwizdek sędziego oznajmiający przerwę, goście wyszli na prowadzenie. Po przerwie gospodarze z animuszem ruszyli odrabiania strat. Jednak dopiero w 62 minucie dopięli swego. Ze strzałem Pielucha Pietrykiewicz jeszcze sobie poradził, ale wobec dobitki Gosy był bezradny. Ta sytuacja nie podłamała przyjezdnych, a nawet podziałała na nich mobilizująco. Juź po ośmiu minutach ponownie prowadzili. Strzelcem gola był Kosiba. Gospodarze znów zareagowali pozytywnie na straconą bramkę i po dwudziestu minutach wyrównali. Ostatecznie mecz zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów.

Gracz meczu : Bartosz Załator (IGLOOPOL)

(Żródło : Dziennik Polski)

Zdjecia ze spotakania.