Pucharowy mecz ze Stalą Mielec

W środę 28 pażdziernika o godz.14.00 na Stadionie Miejskim w Dębicy rozegrany zostanie ćwierćfinałowy mecz Okręgowego Pucharu Polski pomiędzy Igloopolem Dębica a Stalą Mielec. Goście są trzecioligowcem, który w tabeli zajmuje 14 miejsce i zapewne tak jak w ubiegłym sezonie Stal skupi się na walce o ligowy byt na przyszły sezon. Podobnie w kierunku strefy spadkowej przesuwają się gospodarze i dla obu druźyn priorytetem będą raczej ligowe potyczki w najbliźszej kolejce odpowiednio ze Strumykiem Malawa i z Karpatami Krosno niź walka w meczu pucharowym. Tym niemniej warto wybrać się w środę na stadion i zobaczyć jak obecnie prezentują się druźyny, które w latach 90-tych reprezentowały Podkarpacie na najwyźszym szczeblu rozgrywek.

Na mecz ze Stalą Mielec obowiązują bilety w jednakowej cenie 6 złotych. Starsi kibice Igloopolu, w tym przebywający za granicą, ufundowali 90 darmowych biletów oraz dofinansowanie w 50% do dalszych 30 wejściówek dla tych kibiców Morsów, którzy zjawią się na stadionie w szaliku klubowym i prowadzić będą doping w trakcie meczu. Rzecz jasna tych kibiców, których stać na zakup biletu prosimy o wsparcie finansowe Klubu, gdyź oferta darmowych wejściówek skierowana jest w szczególności dla tych fanów Igloopolu, dla których zakup biletu jest czynnikiem "zniechęcającym" do wizyty na stadionie.

W półfinale rozgrywek pucharowych czekają juź druźyny Pogoni Leźajsk (wygrana z Kolbuszowianką 4:2) i Strumyka Malawa (wygrana po rzutach karnych z Lechią Sędziszów Młp.), a czwartego półfinalistę wyłoni mecz KS Dąbrówki – Wisłoka Dębica.

Osoby, które dysponują wolnym czasem w środę prosimy o pomoc w organizacji i zabezpieczeniu meczu i przybycie do budynku klubowego najpóżniej około 13.30

żródło: własne