Pucharów raczej nie będzie

W najbliźszą niedzielę miało się odbyć preludium do sezonu ligowego na Podkarpackich boiskach. Chodzi oczywiście o mecze Pucharu Polski na szczeblu podokręgów Rzeszów i okręgu Dębica. Wszystko jednak wskazuje na to, źe zaplanowane mecze się nie odbędą.

W niedzielę miały zagrać ze sobą następujące zespoły: Rzemieślnik II Pilzno – Stal Rzeszów, Igloopol Dębica – Błękitni Ropczyce, Unia Nowa Sarzyna – Wisłoka Dębica, Izolator Boguchwała – Resovia. Warunki pogodowe, jakie panują od kilku tygodni, sprawiły, źe w naszym regionie trudno znależć boiska nadające się do gry. Poniźej przedstawiamy meldunki z obiektów na, których mają się odbyć planowane spotkania.
Boisko Igloopolu pokryte jest w tej chwili w 3/4 pokryte śniegiem i lodem. – Jak tylko słońce zaczyna operować staramy się skuwać zalegającą warstwę i ją rozrzucać, aby szybciej topniała. Realnie jednak patrząc, to trudno się spodziewać by do niedzieli udało nam się doprowadzić murawę do odpowiedniego stanu – martwił się wiceprezes klubu, Stanisław Baczyński.

Żródło: Super Nowości