Porażka w ostatnim meczu sparingowym

KS Wiaząwnica – Igloopol Dębica 3:1 (1:1)

Igloopol: Psioda (45/ R. Dovhan) – Lamparty, Socha(45/ M. Dovhan), Darłak, Siedlecki, Sasak, Szczepanik, Rokita, Machnik, P. Nalepka, Pisarek (65/ Łapa)

Bramka: Tomasz Sasak

Pierwotnie Igloopol rozegrać miał dziś ostatni przedsezonowy sparing na własnym stadionie z rezerwami Bruk – Bet Termalica Nieciecza, jednak w czwartek drużyna z Niecieczy postawiła nas w dość niekomfortowej sytuacji odmawiając gry na tydzień przed inauguracją rundy wiosennej, tłumacząc swoją decyzję brakami kadrowymi. W zaistniałej sytuacji trener Bartosz Zołotar szukał przeciwnika z którym moglibyśmy zagrać, po wielu przeprowadzonych rozmowach telefonicznych, stanęło na tym, że ostatni mecz kontrolny zagraliśmy z naszym ligowym rywalem z Wiązownicy. W tym meczu wyniku drobnych urazów trener Zołotar nie mógł skorzystać z Krzysztofa Chmiela, Tomasza Nalepki, Macieja Jędrzejczyka, Miłosza Żydka oraz Łukasza Stefanika i Tomasza Draguły których wykluczyły z gry obowiązki zawodowe.

Od rundy wiosennej kadrę Igloopolu wzmocni grający na pozycji napastnika Tomasz Sasak (ostatnio Czarnovia Czarna, 22 lata). Jak zwykle kadra seniorów będzie uzupełniania o wyróżniających się juniorów.