Plan przygotowań Igloopolu Dębica do nowego sezonu

Znamy juź wstępny plan przygotowań Igloopolu Dębica do nowego sezonu 2012/2013. Tak na dobra sprawę pomimo spadku w ubiegłym sezonie z 4 ligi, to do tej pory nie wiemy w jakiej klasie rozgrywkowej zagramy. Przyczyną takiego galimatiasu są kłopoty finansowe kilku klubów z naszego regionu występujących w 3 i 4 lidze.

 

Morsy po okresie roztrenowania i krótkiej przerwie w zajęciach, wznowią treningi na własnych obiektach 9 lipca 2012 roku. Druźynę w nowym sezonie poprowadzi w dalszym ciągu trener Józef Stefanik. W kadrze Igloopolu prawdopodobnie nie zajdą jakieś większe zmiany i trzon zespołu stanowić będą zawodnicy grający u nas w rundzie wiosennej.

 

Do tej pory Igloopol pozyskał dwóch młodych zawodników z MKS –u Debica (Dariusz Kurc i Rafał Czerwiec – rocznik 94). Być moźe do kadry dołączy jeszcze 2/3 piłkarzy grających w niźszych ligach. Szansę zaprezentowania swoich umiejętności dostaną równieź juniorzy z kadry trenera Kaczówki. W okresie przygotowawczym rozegramy siedem meczów kontrolnych, pierwszy sparing Igloopol zagra juź 14 lipca z Pogonią Staszów.

Wstępny plan sparingów Igloopol przed nowym sezonem:

 

  1. Igloopol Dębica – Szreniawa Nowy Wiśnicz 5:3
  2. Igloopol Dębica –  Kamieniarz Golemki 3:1
  3. Igloopol Dębica – Radomyślanka 1:2
  4. Igloopol Dębica – Błekitni Ropczyce 4:1
  5. Igloopol Dębica – Monis Bielowy 5:0
  6. Igloopol Dębica – Czarni Jasło 2:1