Pierwszy transfer Igloopolu przed sezonem 2024/2025

Znamy już nazwisko pierwszego wzmocnienia Igloopolu przed startem nowego sezonu, jest nim dobrze znany dębickim kibicom Igor Tarała.

Po półtora rocznej przerwie Igor Tarała wraca do Igloopolu. Bramkostrzelny ofensywny pomocnik bronił barw Igloopolu wiosną i jesienią 2022 roku. W rundzie wiosennej sezonu 2022/2023 przeszedł do Sokoła Sieniawa z którym utrzymał się w gronie trzecioligowców.

Igor: Okres w Sieniawie wspominam bardzo dobrze. Cel w postaci utrzymania został zrealizowany a ja występowałem regularnie w pierwszej jedenastce.

W ostatnim sezonie Igor reprezentował barwy IV-ligowej Stali Łańcut. Piłkarz nie zaliczy swojego pobytu w Łańcucie do udanych z powodu niewielkiej liczby gier i trapiących kontuzji.

Igor: Po rozmowach z Panem Drobotem i Saletnikiem oraz trenerem Machnikiem postanowiłem wrócić w dobrze mi znane miejsce do Igloopolu. Poprzedni pobyt w Dębicy wspominam bardzo pozytywnie. Liczę na to, że będę mógł w znaczący sposób przyczynić się do włączenia Igloopolu do walki o awans.

Umowa z piłkarzem została podpisana na 2 lata. Igor Tarała to wychowanek Ziomków Rzeszów. Później grał w Gwarku Zabrze, U19 Stali Rzeszów, rezerwach Stali Rzeszów, Głogovii Głogów, Hutnika Kraków, Igloopolu Dębica, Sokoła Sieniawa i Stali Łańcut.