Niespodzianki nie było… Izolator – Igloopol 4:0 (0:0)

Tęgie lanie zebrali zawodnicy Igloopolu od lidera IV-ej ligi podkarpackiej, choć pierwsza połowa meczu tego nie zapowiadała. Co prawda Izolator posiadał wyrażną przewagę, to do przerwy zespół Igloopolu remisował bezbramkowo na boisku w Boguchwale. Mecz od początku toczony był pod dyktando zawodników Izolatora, ale szczęście do przerwy nie opuściło zawodników Igloopolu. Niestety zabrakło go w 54 min spotkania i przegrywaliśmy 1:0. Strzelcem bramki był Jarosław Kuter, a 2 min. póżniej było juź 2:0. Błąd Flaszy wykorzystał Tomasz Płonka. W 73 min. Izolator zdobył kolejnego gola. Bramkę dla gospodarzy zdobył Krzysztof Domin. W 90 min. gospodarze dobili zawodników Igloopolu strzelając im czwartego gola.