Niedzielna przegrana z Izolatorem

Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 3:2 (2:0)

Izolator: Kaszuba – Brogowski (72′ Gajdek), Bogacz, Wiącek, K. Wilk (90′ J. Wilk), Worosz (70′ Filip), Dobrzański (76′ Pikiel), Kachniarz, Zieliński, Domin (64′ Pałys-Rydzik), Dudek (79′ Szczoczarz).

Igloopol: Psioda – Syguła (76′ Jezuit), Darłak, Socha, Stefanik, Stańczyk (62′ Żydek), Janus (88′ Kitrys), K. Rokita, P. Nalepka, D. Rokita, Pyskaty (62′ Brzostowski).

Bramki: 1:0 Domin 9′, 2:0 Zieliński 19′, 2:1 D. Rokita 55′, 3:1 Zieliński 69′-głową, 3:2 P. Nalepka 89′.

Kartki żółte: Bogacz – K. Rokita, Pyskaty

Sędziował Weber ze Stalowej Woli.

Piłkarze Igloopolu pomimo ambitnej gry do końca nie wywalczyli choćby punktu w Boguchwale, a niewiele brakowało. Bramka Dawida Rokity rozbudziła nadzieję Dębiczan na wywiezienie punktu, niestety kilka minut po jej zdobyciu świetnie grający w tym spotkaniu Zieliński podwyższył wynik spotkania i do odrobienia były znowu 2 bramki. Pomimo tego piłkarze Igloopolu cały czas atakowali co doprowadziło do zdobycia drugiej bramki, w 89 minucie gry strzałem z woleja zdobył ją Przemek Nalepka. Kilka minut później ten sam zawodnik mógł doprowadzić w identycznej sytuacji do wyrównania jednak piłka poszybowała daleko po za bramkę. Mecz przegraliśmy grą w pierwszej połowie spotkania gdzie chaotyczna gra piłką do przodu przyniosła stratę 2 bramek.