Oficjalna strona Igloopolu Dębica

IV liga podkarpacka sezon 2020/2021


Wybierz kolejkę



Mecz: 1, 1 kolejka Data: 24/07/2020 Godzina: 18:00
Błękitni Ropczyce vs Stal II Mielec 2:0
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 2, 1 kolejka Data: 25/07/2020 Godzina: 11:00
Polonia Przemyśl vs Karpaty Krosno 0:3
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 3, 1 kolejka Data: 25/07/2020 Godzina: 14:00
KS Legion Pilzno vs Głogovia Głogów Małopolski 1:3
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 4, 1 kolejka Data: 25/07/2020 Godzina: 16:00
Izolator Boguchwała vs Igloopol Dębica 0:2
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 5, 1 kolejka Data: 25/07/2020 Godzina: 17:00
Czarni 1910 Jasło vs JKS Jarosław 0:2
Stadion: MOSiR Jasło (Jasło, Śniadeckich 15)

Mecz: 6, 1 kolejka Data: 25/07/2020 Godzina: 17:00
Sokół Nisko vs Partyzant Targowiska 1:2
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 7, 1 kolejka Data: 25/07/2020 Godzina: 17:30
Korona Rzeszów vs Orzeł Przeworsk 4:1
Stadion: Korona Rzeszów Stadion (Rzeszów, hr. Alfreda Potockiego 9)

Mecz: 8, 1 kolejka Data: 26/07/2020 Godzina: 16:00
Piast Tuczempy vs Lechia Sędziszów Młp. 3:1
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 9, 1 kolejka Data: 26/07/2020 Godzina: 16:00
Wisłok Wiśniowa vs Ekoball Stal Sanok 3:1
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 10, 1 kolejka Data: 26/07/2020 Godzina: 17:00
Resovia II Rzeszów vs Start Pruchnik 0:0
Stadion: CWKS Resovia (Rzeszów, Stanisława Wyspiańskiego 22)

Mecz: 11, 1 kolejka Data: 26/07/2020 Godzina: 17:00
Stal II Stalowa Wola vs Sokół Kolbuszowa Dolna 2:3
Stadion: Stalowa Wola, Hutnicza 10A

Mecz: 12, 2 kolejka Data: 29/07/2020 Godzina: 17:00
Karpaty Krosno vs Błękitni Ropczyce 3:0
Stadion: Karpaty Krosno(Krosno, Legionów 1)

Mecz: 13, 2 kolejka Data: 29/07/2020 Godzina: 17:30
Orzeł Przeworsk vs Igloopol Dębica 0:0
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku (Przeworsk, Budowlanych )

Mecz: 14, 2 kolejka Data: 29/07/2020 Godzina: 17:30
Partyzant Targowiska vs Piast Tuczempy 1:2
Stadion: Partyzant Targowiska (Targowiska )

Mecz: 15, 2 kolejka Data: 29/07/2020 Godzina: 17:30
JKS Jarosław vs Izolator Boguchwała 1:1
Stadion: Stadion JKS (Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2)

Mecz: 16, 2 kolejka Data: 29/07/2020 Godzina: 17:30
Start Pruchnik vs KS Legion Pilzno 1:3
Stadion: PRUCHNIK (Pruchnik, Sportowa 1)

Mecz: 17, 2 kolejka Data: 29/07/2020 Godzina: 17:30
Stal II Mielec vs Stal II Stalowa Wola 0:1
Stadion: Stal Mielec (Mielec, Sportowa 1)

Mecz: 18, 2 kolejka Data: 29/07/2020 Godzina: 17:30
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Czarni 1910 Jasło 2:2
Stadion: Fundacja Na Rzecz Kultury i Sportu W Kolbuszowej (Kolbuszowa, Wolska 2)

Mecz: 19, 2 kolejka Data: 29/07/2020 Godzina: 18:00
Lechia Sędziszów Młp. vs Resovia II Rzeszów 4:3
Stadion: Stadion Sportowy (Sędziszów Małopolski, Sportowa 32)

Mecz: 20, 2 kolejka Data: 29/07/2020 Godzina: 18:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Polonia Przemyśl 0:0
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 21, 2 kolejka Data: 29/07/2020 Godzina: 20:00
Ekoball Stal Sanok vs Sokół Nisko 3:3
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

Mecz: 22, 2 kolejka Data: 19/08/2020 Godzina: 17:30
Korona Rzeszów vs Wisłok Wiśniowa 0:0
Stadion: Korona Rzeszów Stadion (Rzeszów, hr. Alfreda Potockiego 9)

Mecz: 23, 3 kolejka Data: 01/08/2020 Godzina: 11:00
Igloopol Dębica vs JKS Jarosław 2:1
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 24, 3 kolejka Data: 01/08/2020 Godzina: 17:00
Błękitni Ropczyce vs Głogovia Głogów Małopolski 1:4
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 25, 3 kolejka Data: 01/08/2020 Godzina: 17:00
Piast Tuczempy vs Ekoball Stal Sanok 2:2
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 26, 3 kolejka Data: 01/08/2020 Godzina: 17:00
Sokół Nisko vs Korona Rzeszów 2:4
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 27, 3 kolejka Data: 01/08/2020 Godzina: 17:00
KS Legion Pilzno vs Lechia Sędziszów Młp. 2:1
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 28, 3 kolejka Data: 01/08/2020 Godzina: 18:00
Polonia Przemyśl vs Start Pruchnik 2:0
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 29, 3 kolejka Data: 02/08/2020 Godzina: 13:00
Izolator Boguchwała vs Sokół Kolbuszowa Dolna 2:0
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 30, 3 kolejka Data: 02/08/2020 Godzina: 16:00
Wisłok Wiśniowa vs Orzeł Przeworsk 4:3
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 31, 3 kolejka Data: 02/08/2020 Godzina: 17:00
Czarni 1910 Jasło vs Stal II Mielec 2:2
Stadion: MOSiR Jasło (Jasło, Śniadeckich 15)

Mecz: 32, 3 kolejka Data: 02/08/2020 Godzina: 17:00
Resovia II Rzeszów vs Partyzant Targowiska 0:0
Stadion: CWKS Resovia (Rzeszów, Stanisława Wyspiańskiego 22)

Mecz: 33, 3 kolejka Data: 02/09/2020 Godzina: 17:00
Stal II Stalowa Wola vs Karpaty Krosno 2:0
Stadion: Stalowa Wola, Hutnicza 10A

Mecz: 34, 4 kolejka Data: 07/08/2020 Godzina: 18:00
Korona Rzeszów vs Piast Tuczempy 1:2
Stadion: Korona Rzeszów Stadion (Rzeszów, hr. Alfreda Potockiego 9)

Mecz: 35, 4 kolejka Data: 08/08/2020 Godzina: 11:00
Stal II Mielec vs Izolator Boguchwała 0:2
Stadion: Stal Mielec (Mielec, Sportowa 1)

Mecz: 36, 4 kolejka Data: 08/08/2020 Godzina: 11:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Stal II Stalowa Wola 5:0
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 37, 4 kolejka Data: 08/08/2020 Godzina: 17:00
Ekoball Stal Sanok vs Resovia II Rzeszów 1:0
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

Mecz: 38, 4 kolejka Data: 08/08/2020 Godzina: 17:00
Partyzant Targowiska vs KS Legion Pilzno 2:0
Stadion: Partyzant Targowiska (Targowiska )

Mecz: 39, 4 kolejka Data: 08/08/2020 Godzina: 17:00
Orzeł Przeworsk vs JKS Jarosław 0:2
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku (Przeworsk, Budowlanych )

Mecz: 40, 4 kolejka Data: 08/08/2020 Godzina: 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Igloopol Dębica 2:0
Stadion: Fundacja Na Rzecz Kultury i Sportu W Kolbuszowej (Kolbuszowa, Wolska 2)

Mecz: 41, 4 kolejka Data: 08/08/2020 Godzina: 18:00
Lechia Sędziszów Młp. vs Polonia Przemyśl 2:0
Stadion: Stadion Sportowy (Sędziszów Małopolski, Sportowa 32)

Mecz: 42, 4 kolejka Data: 09/08/2020 Godzina: 17:00
Start Pruchnik vs Błękitni Ropczyce 1:3
Stadion: PRUCHNIK (Pruchnik, Sportowa 1)

Mecz: 43, 4 kolejka Data: 23/09/2020 Godzina: 16:00
Wisłok Wiśniowa vs Sokół Nisko 3:1
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 44, 4 kolejka Data: 23/09/2020 Godzina: 16:00
Karpaty Krosno vs Czarni 1910 Jasło 2:0
Stadion: Karpaty Krosno(Krosno, Legionów 1)

Mecz: 45, 5 kolejka Data: 12/08/2020 Godzina: 16:00
Izolator Boguchwała vs Karpaty Krosno 0:0
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 46, 5 kolejka Data: 12/08/2020 Godzina: 17:00
Igloopol Dębica vs Stal II Mielec 1:0
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 47, 5 kolejka Data: 12/08/2020 Godzina: 17:00
Czarni 1910 Jasło vs Głogovia Głogów Małopolski 3:0
Stadion: MOSiR Jasło (Jasło, Śniadeckich 15)

Mecz: 48, 5 kolejka Data: 12/08/2020 Godzina: 17:00
JKS Jarosław vs Sokół Kolbuszowa Dolna 1:0
Stadion: Stadion JKS (Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2)

Mecz: 49, 5 kolejka Data: 12/08/2020 Godzina: 17:00
Sokół Nisko vs Orzeł Przeworsk 1:1
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 50, 5 kolejka Data: 12/08/2020 Godzina: 17:00
Błękitni Ropczyce vs Lechia Sędziszów Młp. 0:0
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 51, 5 kolejka Data: 12/08/2020 Godzina: 17:00
Piast Tuczempy vs Wisłok Wiśniowa 3:0
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 52, 5 kolejka Data: 12/08/2020 Godzina: 17:00
KS Legion Pilzno vs Ekoball Stal Sanok 3:1
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 53, 5 kolejka Data: 12/08/2020 Godzina: 18:00
Polonia Przemyśl vs Partyzant Targowiska 4:0
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 54, 5 kolejka Data: 12/08/2020 Godzina: 18:00
Resovia II Rzeszów vs Korona Rzeszów 1:4
Stadion: CWKS Resovia (Rzeszów, Stanisława Wyspiańskiego 22)

Mecz: 55, 5 kolejka Data: 02/09/2020 Godzina: 17:00
Stal II Stalowa Wola vs Start Pruchnik 0:3
Stadion: Stalowa Wola, Hutnicza 10 A

Mecz: 56, 6 kolejka Data: 15/08/2020 Godzina: 11:00
Stal II Mielec vs JKS Jarosław 0:2
Stadion: Stal Mielec (Mielec, Sportowa 1)

Mecz: 57, 6 kolejka Data: 15/08/2020 Godzina: 11:00
Korona Rzeszów vs KS Legion Pilzno 1:2
Stadion: Korona Rzeszów Stadion (Rzeszów, hr. Alfreda Potockiego 9)

Mecz: 58, 6 kolejka Data: 15/08/2020 Godzina: 16:00
Wisłok Wiśniowa vs Resovia II Rzeszów 4:1
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 59, 6 kolejka Data: 15/08/2020 Godzina: 17:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Izolator Boguchwała 4:3
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 60, 6 kolejka Data: 15/08/2020 Godzina: 17:00
Sokół Nisko vs Piast Tuczempy 1:1
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 61, 6 kolejka Data: 15/08/2020 Godzina: 17:00
Ekoball Stal Sanok vs Polonia Przemyśl 1:0
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

Mecz: 62, 6 kolejka Data: 15/08/2020 Godzina: 17:00
Partyzant Targowiska vs Błękitni Ropczyce 1:0
Stadion: Partyzant Targowiska (Targowiska )

Mecz: 63, 6 kolejka Data: 15/08/2020 Godzina: 18:00
Lechia Sędziszów Młp. vs Stal II Stalowa Wola 5:0
Stadion: Stadion Sportowy (Sędziszów Małopolski, Sportowa 32)

Mecz: 64, 6 kolejka Data: 16/08/2020 Godzina: 17:00
Start Pruchnik vs Czarni 1910 Jasło 2:1
Stadion: PRUCHNIK (Pruchnik, Sportowa 1)

Mecz: 65, 6 kolejka Data: 16/08/2020 Godzina: 17:00
Orzeł Przeworsk vs Sokół Kolbuszowa Dolna 1:2
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku (Przeworsk, Budowlanych )

Mecz: 66, 6 kolejka Data: 30/09/2020 Godzina: 16:00
Karpaty Krosno vs Igloopol Dębica 1:1
Stadion: Karpaty Krosno(Krosno, Legionów 1)

Mecz: 67, 7 kolejka Data: 21/08/2020 Godzina: 18:00
Błękitni Ropczyce vs Ekoball Stal Sanok 0:1
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 68, 7 kolejka Data: 22/08/2020 Godzina: 16:00
Czarni 1910 Jasło vs Lechia Sędziszów Młp. 4:2
Stadion: MOSiR Jasło (Jasło, Śniadeckich 15)

Mecz: 69, 7 kolejka Data: 22/08/2020 Godzina: 16:00
Izolator Boguchwała vs Start Pruchnik 3:0
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 70, 7 kolejka Data: 22/08/2020 Godzina: 17:00
Polonia Przemyśl vs Korona Rzeszów 1:4
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 71, 7 kolejka Data: 22/08/2020 Godzina: 17:00
Igloopol Dębica vs Głogovia Głogów Małopolski 2:0
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 72, 7 kolejka Data: 22/08/2020 Godzina: 17:30
Piast Tuczempy vs Orzeł Przeworsk 1:0
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 73, 7 kolejka Data: 22/08/2020 Godzina: 17:30
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Stal II Mielec 1:0
Stadion: Stadion Nad Nilem (Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6)

Mecz: 74, 7 kolejka Data: 23/08/2020 Godzina: 15:00
Stal II Stalowa Wola vs Partyzant Targowiska 2:4
Stadion: Stalowa Wola, Hutnicza 10A

Mecz: 75, 7 kolejka Data: 23/08/2020 Godzina: 17:00
KS Legion Pilzno vs Wisłok Wiśniowa 1:1
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 76, 7 kolejka Data: 23/08/2020 Godzina: 17:00
Resovia II Rzeszów vs Sokół Nisko 1:3
Stadion: CWKS Resovia (Rzeszów, Stanisława Wyspiańskiego 22)

Mecz: 77, 7 kolejka Data: 23/08/2020 Godzina: 17:00
JKS Jarosław vs Karpaty Krosno 0:1
Stadion: Stadion JKS (Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2)

Mecz: 78, 8 kolejka Data: 26/08/2020 Godzina: 17:00
Głogovia Głogów Małopolski vs JKS Jarosław 3:2
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 79, 8 kolejka Data: 26/08/2020 Godzina: 17:00
Start Pruchnik vs Igloopol Dębica 0:1
Stadion: PRUCHNIK (Pruchnik, Sportowa 1)

Mecz: 80, 8 kolejka Data: 26/08/2020 Godzina: 17:00
Wisłok Wiśniowa vs Polonia Przemyśl 2:2
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 81, 8 kolejka Data: 26/08/2020 Godzina: 17:00
Sokół Nisko vs KS Legion Pilzno 0:0
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 82, 8 kolejka Data: 26/08/2020 Godzina: 17:30
Partyzant Targowiska vs Czarni 1910 Jasło 0:1
Stadion: Partyzant Targowiska (Targowiska )

Mecz: 83, 8 kolejka Data: 26/08/2020 Godzina: 17:30
Korona Rzeszów vs Błękitni Ropczyce 2:1
Stadion: Korona Rzeszów Stadion (Rzeszów, hr. Alfreda Potockiego 9)

Mecz: 84, 8 kolejka Data: 26/08/2020 Godzina: 17:30
Karpaty Krosno vs Sokół Kolbuszowa Dolna 1:0
Stadion: Karpaty Krosno(Krosno, Legionów 1)

Mecz: 85, 8 kolejka Data: 26/08/2020 Godzina: 17:30
Orzeł Przeworsk vs Stal II Mielec 2:0
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku (Przeworsk, Budowlanych )

Mecz: 86, 8 kolejka Data: 26/08/2020 Godzina: 17:30
Lechia Sędziszów Młp. vs Izolator Boguchwała 0:1
Stadion: Stadion Sportowy (Sędziszów Małopolski, Sportowa 32)

Mecz: 87, 8 kolejka Data: 26/08/2020 Godzina: 17:30
Piast Tuczempy vs Resovia II Rzeszów 3:1
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 88, 8 kolejka Data: 26/08/2020 Godzina: 20:00
Ekoball Stal Sanok vs Stal II Stalowa Wola 1:0
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

Mecz: 89, 9 kolejka Data: 29/08/2020 Godzina: 11:00
KS Legion Pilzno vs Piast Tuczempy 1:2
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 90, 9 kolejka Data: 29/08/2020 Godzina: 11:00
Igloopol Dębica vs Lechia Sędziszów Młp. 1:1
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 91, 9 kolejka Data: 29/08/2020 Godzina: 11:00
Stal II Mielec vs Karpaty Krosno 2:1
Stadion: Stal Mielec (Mielec, Sportowa 1)

Mecz: 92, 9 kolejka Data: 29/08/2020 Godzina: 16:30
Czarni 1910 Jasło vs Ekoball Stal Sanok 2:0
Stadion: MOSiR Jasło (Jasło, Śniadeckich 15)

Mecz: 93, 9 kolejka Data: 29/08/2020 Godzina: 17:00
Błękitni Ropczyce vs Wisłok Wiśniowa 4:3
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 94, 9 kolejka Data: 29/08/2020 Godzina: 17:00
Polonia Przemyśl vs Sokół Nisko 2:2
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 95, 9 kolejka Data: 29/08/2020 Godzina: 17:00
Izolator Boguchwała vs Partyzant Targowiska 3:1
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 96, 9 kolejka Data: 29/08/2020 Godzina: 17:00
JKS Jarosław vs Start Pruchnik 0:1
Stadion: Stadion JKS (Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2)

Mecz: 97, 9 kolejka Data: 30/08/2020 Godzina: 14:00
Stal II Stalowa Wola vs Korona Rzeszów 3:2
Stadion: Stalowa Wola, Hutnicza 10A

Mecz: 98, 9 kolejka Data: 30/08/2020 Godzina: 17:00
Resovia II Rzeszów vs Orzeł Przeworsk 3:2
Stadion: CWKS Resovia (Rzeszów, Stanisława Wyspiańskiego 22)

Mecz: 99, 9 kolejka Data: 30/08/2020 Godzina: 17:30
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Głogovia Głogów Małopolski 0:1
Stadion: Fundacja Na Rzecz Kultury i Sportu W Kolbuszowej (Kolbuszowa, Wolska 2)

Mecz: 100, 10 kolejka Data: 04/09/2020 Godzina: 17:00
Start Pruchnik vs Sokół Kolbuszowa Dolna 0:0
Stadion: PRUCHNIK (Pruchnik, Sportowa 1)

Mecz: 101, 10 kolejka Data: 05/09/2020 Godzina: 11:00
Piast Tuczempy vs Polonia Przemyśl 2:3
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 102, 10 kolejka Data: 05/09/2020 Godzina: 16:00
Sokół Nisko vs Błękitni Ropczyce 1:2
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 103, 10 kolejka Data: 05/09/2020 Godzina: 17:00
Ekoball Stal Sanok vs Izolator Boguchwała 0:3
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

Mecz: 104, 10 kolejka Data: 05/09/2020 Godzina: 17:00
Korona Rzeszów vs Czarni 1910 Jasło 3:0
Stadion: Korona Rzeszów Stadion (Rzeszów, hr. Alfreda Potockiego 9)

Mecz: 105, 10 kolejka Data: 05/09/2020 Godzina: 17:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Stal II Mielec 0:3
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 106, 10 kolejka Data: 05/09/2020 Godzina: 17:00
Lechia Sędziszów Młp. vs JKS Jarosław 1:2
Stadion: Stadion Sportowy (Sędziszów Małopolski, Sportowa 32)

Mecz: 107, 10 kolejka Data: 05/09/2020 Godzina: 17:00
Partyzant Targowiska vs Igloopol Dębica 0:1
Stadion: Partyzant Targowiska (Targowiska )

Mecz: 108, 10 kolejka Data: 06/09/2020 Godzina: 11:00
Orzeł Przeworsk vs Karpaty Krosno 1:5
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku (Przeworsk, Budowlanych )

Mecz: 109, 10 kolejka Data: 06/09/2020 Godzina: 15:00
Wisłok Wiśniowa vs Stal II Stalowa Wola 3:2
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 110, 10 kolejka Data: 06/09/2020 Godzina: 16:30
Resovia II Rzeszów vs KS Legion Pilzno 0:2
Stadion: CWKS Resovia (Rzeszów, Stanisława Wyspiańskiego 22)

Mecz: 111, 11 kolejka Data: 08/09/2020 Godzina: 16:30
Stal II Stalowa Wola vs Sokół Nisko 3:5
Stadion: Stalowa Wola, Hutnicza 10A

Mecz: 112, 11 kolejka Data: 09/09/2020 Godzina: 16:00
Czarni 1910 Jasło vs Wisłok Wiśniowa 1:3
Stadion: MOSiR Jasło (Jasło, Śniadeckich 15)

Mecz: 113, 11 kolejka Data: 09/09/2020 Godzina: 16:30
JKS Jarosław vs Partyzant Targowiska 5:2
Stadion: Stadion JKS (Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2)

Mecz: 114, 11 kolejka Data: 09/09/2020 Godzina: 16:30
KS Legion Pilzno vs Orzeł Przeworsk 4:1
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 115, 11 kolejka Data: 09/09/2020 Godzina: 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Lechia Sędziszów Młp. 0:0
Stadion: Fundacja Na Rzecz Kultury i Sportu W Kolbuszowej (Kolbuszowa, Wolska 2)

Mecz: 116, 11 kolejka Data: 09/09/2020 Godzina: 17:00
Błękitni Ropczyce vs Piast Tuczempy 0:3
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 117, 11 kolejka Data: 09/09/2020 Godzina: 17:00
Igloopol Dębica vs Ekoball Stal Sanok 0:0
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 118, 11 kolejka Data: 09/09/2020 Godzina: 17:00
Karpaty Krosno vs Głogovia Głogów Małopolski 1:0
Stadion: Karpaty Krosno(Krosno, Legionów 1)

Mecz: 119, 11 kolejka Data: 09/09/2020 Godzina: 17:00
Izolator Boguchwała vs Korona Rzeszów 2:2
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 120, 11 kolejka Data: 09/09/2020 Godzina: 17:00
Polonia Przemyśl vs Resovia II Rzeszów 1:0
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 121, 11 kolejka Data: 09/09/2020 Godzina: 17:30
Stal II Mielec vs Start Pruchnik 2:0
Stadion: Stal Mielec (Mielec, Sportowa 1)

Mecz: 122, 12 kolejka Data: 12/09/2020 Godzina: 16:00
Orzeł Przeworsk vs Głogovia Głogów Małopolski 1:1
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku (Przeworsk, Budowlanych )

Mecz: 123, 12 kolejka Data: 12/09/2020 Godzina: 16:00
Wisłok Wiśniowa vs Izolator Boguchwała 2:1
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 124, 12 kolejka Data: 12/09/2020 Godzina: 16:00
Piast Tuczempy vs Stal II Stalowa Wola 5:2
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 125, 12 kolejka Data: 12/09/2020 Godzina: 16:00
Sokół Nisko vs Czarni 1910 Jasło 4:0
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 126, 12 kolejka Data: 12/09/2020 Godzina: 16:30
Korona Rzeszów vs Igloopol Dębica 1:0
Stadion: Korona Rzeszów Stadion (Rzeszów, hr. Alfreda Potockiego 9)

Mecz: 127, 12 kolejka Data: 12/09/2020 Godzina: 16:30
Partyzant Targowiska vs Sokół Kolbuszowa Dolna 0:3
Stadion: Partyzant Targowiska (Targowiska )

Mecz: 128, 12 kolejka Data: 12/09/2020 Godzina: 17:00
Lechia Sędziszów Młp. vs Stal II Mielec 0:3
Stadion: Stadion Sportowy (Sędziszów Małopolski, Sportowa 32)

Mecz: 129, 12 kolejka Data: 12/09/2020 Godzina: 19:45
Ekoball Stal Sanok vs JKS Jarosław 1:2
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

Mecz: 130, 12 kolejka Data: 13/09/2020 Godzina: 15:00
Start Pruchnik vs Karpaty Krosno 1:1
Stadion: PRUCHNIK (Pruchnik, Sportowa 1)

Mecz: 131, 12 kolejka Data: 13/09/2020 Godzina: 16:30
Resovia II Rzeszów vs Błękitni Ropczyce 0:2
Stadion: CWKS Resovia (Rzeszów, Stanisława Wyspiańskiego 22)

Mecz: 132, 12 kolejka Data: 13/09/2020 Godzina: 16:30
KS Legion Pilzno vs Polonia Przemyśl 2:1
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 133, 13 kolejka Data: 19/09/2020 Godzina: 11:00
Polonia Przemyśl vs Orzeł Przeworsk 0:0
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 134, 13 kolejka Data: 19/09/2020 Godzina: 11:00
Igloopol Dębica vs Wisłok Wiśniowa 0:0
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 135, 13 kolejka Data: 19/09/2020 Godzina: 13:00
JKS Jarosław vs Korona Rzeszów 0:1
Stadion: Stadion JKS (Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2)

Mecz: 136, 13 kolejka Data: 19/09/2020 Godzina: 14:00
Czarni 1910 Jasło vs Piast Tuczempy 1:1
Stadion: MOSiR Jasło (Jasło, Śniadeckich 15)

Mecz: 137, 13 kolejka Data: 19/09/2020 Godzina: 16:00
Karpaty Krosno vs Lechia Sędziszów Młp. 2:1
Stadion: Karpaty Krosno(Krosno, Legionów 1)

Mecz: 138, 13 kolejka Data: 19/09/2020 Godzina: 16:00
Izolator Boguchwała vs Sokół Nisko 2:2
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 139, 13 kolejka Data: 19/09/2020 Godzina: 16:00
Błękitni Ropczyce vs KS Legion Pilzno 4:1
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 140, 13 kolejka Data: 19/09/2020 Godzina: 16:40
Głogovia Głogów Małopolski vs Start Pruchnik 1:1
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 141, 13 kolejka Data: 20/09/2020 Godzina: 15:00
Stal II Stalowa Wola vs Resovia II Rzeszów 0:9
Stadion: Stalowa Wola, Hutnicza 10A

Mecz: 142, 13 kolejka Data: 20/09/2020 Godzina: 16:00
Stal II Mielec vs Partyzant Targowiska 4:0
Stadion: Stal Mielec (Mielec, Sportowa 1)

Mecz: 143, 13 kolejka Data: 20/09/2020 Godzina: 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Ekoball Stal Sanok 2:2
Stadion: Fundacja Na Rzecz Kultury i Sportu W Kolbuszowej (Kolbuszowa, Wolska 2)

Mecz: 144, 14 kolejka Data: 26/09/2020 Godzina: 10:30
Wisłok Wiśniowa vs JKS Jarosław 3:0
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 145, 14 kolejka Data: 26/09/2020 Godzina: 11:00
Polonia Przemyśl vs Błękitni Ropczyce 2:1
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 146, 14 kolejka Data: 26/09/2020 Godzina: 15:00
Sokół Nisko vs Igloopol Dębica 2:0
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 147, 14 kolejka Data: 26/09/2020 Godzina: 16:00
KS Legion Pilzno vs Stal II Stalowa Wola 5:5
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 148, 14 kolejka Data: 26/09/2020 Godzina: 16:00
Orzeł Przeworsk vs Start Pruchnik 3:2
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku (Przeworsk, Budowlanych )

Mecz: 149, 14 kolejka Data: 26/09/2020 Godzina: 16:00
Korona Rzeszów vs Sokół Kolbuszowa Dolna 3:3
Stadion: Korona Rzeszów Stadion (Rzeszów, hr. Alfreda Potockiego 9)

Mecz: 150, 14 kolejka Data: 26/09/2020 Godzina: 16:00
Piast Tuczempy vs Izolator Boguchwała 0:1
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 151, 14 kolejka Data: 27/09/2020 Godzina: 15:00
Ekoball Stal Sanok vs Stal II Mielec 2:2
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

Mecz: 152, 14 kolejka Data: 27/09/2020 Godzina: 15:00
Partyzant Targowiska vs Karpaty Krosno 1:2
Stadion: Partyzant Targowiska (Targowiska )

Mecz: 153, 14 kolejka Data: 27/09/2020 Godzina: 16:00
Resovia II Rzeszów vs Czarni 1910 Jasło 4:0
Stadion: CWKS Resovia (Rzeszów, Stanisława Wyspiańskiego 22)

Mecz: 154, 14 kolejka Data: 14/10/2020 Godzina: 15:30
Lechia Sędziszów Młp. vs Głogovia Głogów Małopolski 1:5
Stadion: Stadion Sportowy (Sędziszów Małopolski, Sportowa 32)

Mecz: 155, 15 kolejka Data: 03/10/2020 Godzina: 15:00
Błękitni Ropczyce vs Orzeł Przeworsk 0:1
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 156, 15 kolejka Data: 03/10/2020 Godzina: 15:00
JKS Jarosław vs Sokół Nisko 0:2
Stadion: Stadion JKS (Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2)

Mecz: 157, 15 kolejka Data: 03/10/2020 Godzina: 15:00
Karpaty Krosno vs Ekoball Stal Sanok 1:0
Stadion: Karpaty Krosno(Krosno, Legionów 1)

Mecz: 158, 15 kolejka Data: 03/10/2020 Godzina: 15:00
Izolator Boguchwała vs Resovia II Rzeszów 3:0
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 159, 15 kolejka Data: 03/10/2020 Godzina: 15:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Partyzant Targowiska 2:1
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 160, 15 kolejka Data: 03/10/2020 Godzina: 16:00
Igloopol Dębica vs Piast Tuczempy 2:2
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 161, 15 kolejka Data: 04/10/2020 Godzina: 11:00
Stal II Mielec vs Korona Rzeszów 4:0
Stadion: Stal Mielec (Mielec, Sportowa 1)

Mecz: 162, 15 kolejka Data: 04/10/2020 Godzina: 11:00
Stal II Stalowa Wola vs Polonia Przemyśl 1:1
Stadion: Stalowa Wola, Hutnicza 10A

Mecz: 163, 15 kolejka Data: 04/10/2020 Godzina: 15:00
Czarni 1910 Jasło vs KS Legion Pilzno 1:1
Stadion: MOSiR Jasło (Jasło, Śniadeckich 15)

Mecz: 164, 15 kolejka Data: 11/11/2020 Godzina: 13:00
Start Pruchnik vs Lechia Sędziszów Młp.
Stadion: PRUCHNIK (Pruchnik, Sportowa 1)

Mecz: 165, 15 kolejka Data: 11/11/2020 Godzina: 14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Wisłok Wiśniowa
Stadion: Stadion Nad Nilem (Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6)

Mecz: 166, 16 kolejka Data: 10/10/2020 Godzina: 11:00
Korona Rzeszów vs Karpaty Krosno 3:0
Stadion: Korona Rzeszów Stadion (Rzeszów, hr. Alfreda Potockiego 9)

Mecz: 167, 16 kolejka Data: 10/10/2020 Godzina: 11:00
Polonia Przemyśl vs Czarni 1910 Jasło 2:0
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 168, 16 kolejka Data: 10/10/2020 Godzina: 11:00
Sokół Nisko vs Sokół Kolbuszowa Dolna 0:3
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 169, 16 kolejka Data: 10/10/2020 Godzina: 15:00
Ekoball Stal Sanok vs Głogovia Głogów Małopolski 1:1
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

Mecz: 170, 16 kolejka Data: 10/10/2020 Godzina: 15:00
Partyzant Targowiska vs Start Pruchnik 2:0
Stadion: Partyzant Targowiska (Targowiska )

Mecz: 171, 16 kolejka Data: 10/10/2020 Godzina: 15:00
KS Legion Pilzno vs Izolator Boguchwała 0:2
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 172, 16 kolejka Data: 10/10/2020 Godzina: 15:00
Orzeł Przeworsk vs Lechia Sędziszów Młp. 2:1
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku (Przeworsk, Budowlanych )

Mecz: 173, 16 kolejka Data: 10/10/2020 Godzina: 15:00
Piast Tuczempy vs JKS Jarosław 2:3
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 174, 16 kolejka Data: 10/10/2020 Godzina: 15:00
Błękitni Ropczyce vs Stal II Stalowa Wola 3:0
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 175, 16 kolejka Data: 11/10/2020 Godzina: 15:30
Resovia II Rzeszów vs Igloopol Dębica 1:2
Stadion: CWKS Resovia (Rzeszów, Stanisława Wyspiańskiego 22)

Mecz: 176, 16 kolejka Data: 28/10/2020 Godzina: 14:00
Wisłok Wiśniowa vs Stal II Mielec 1:4
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 177, 17 kolejka Data: 17/10/2020 Godzina: 11:00
Stal II Mielec vs Sokół Nisko 3:2
Stadion: Stal Mielec (Mielec, Sportowa 1)

Mecz: 178, 17 kolejka Data: 17/10/2020 Godzina: 11:00
Lechia Sędziszów Młp. vs Partyzant Targowiska 1:1
Stadion: Stadion Sportowy (Sędziszów Małopolski, Sportowa 32)

Mecz: 179, 17 kolejka Data: 17/10/2020 Godzina: 11:00
Igloopol Dębica vs KS Legion Pilzno 3:0
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 180, 17 kolejka Data: 17/10/2020 Godzina: 15:00
Czarni 1910 Jasło vs Błękitni Ropczyce 2:0
Stadion: MOSiR Jasło (Jasło, Śniadeckich 15)

Mecz: 181, 17 kolejka Data: 17/10/2020 Godzina: 15:00
Izolator Boguchwała vs Polonia Przemyśl 0:2
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 182, 17 kolejka Data: 17/10/2020 Godzina: 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Piast Tuczempy 1:3
Stadion: Fundacja Na Rzecz Kultury i Sportu W Kolbuszowej (Kolbuszowa, Wolska 2)

Mecz: 183, 17 kolejka Data: 17/10/2020 Godzina: 15:00
Karpaty Krosno vs Wisłok Wiśniowa 2:2
Stadion: Karpaty Krosno(Krosno, Legionów 1)

Mecz: 184, 17 kolejka Data: 17/10/2020 Godzina: 15:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Korona Rzeszów 1:1
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 185, 17 kolejka Data: 17/10/2020 Godzina: 15:00
JKS Jarosław vs Resovia II Rzeszów 1:0
Stadion: Stadion JKS (Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2)

Mecz: 186, 17 kolejka Data: 18/10/2020 Godzina: 11:00
Stal II Stalowa Wola vs Orzeł Przeworsk 2:1
Stadion: Stalowa Wola, Hutnicza 10A

Mecz: 187, 17 kolejka Data: 18/10/2020 Godzina: 14:00
Start Pruchnik vs Ekoball Stal Sanok 1:3
Stadion: PRUCHNIK (Pruchnik, Sportowa 1)

Mecz: 188, 18 kolejka Data: 23/10/2020 Godzina: 19:00
Ekoball Stal Sanok vs Lechia Sędziszów Młp. 3:1
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

Mecz: 189, 18 kolejka Data: 24/10/2020 Godzina: 11:00
Wisłok Wiśniowa vs Głogovia Głogów Małopolski 1:2
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 190, 18 kolejka Data: 24/10/2020 Godzina: 14:00
KS Legion Pilzno vs JKS Jarosław 0:3
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 191, 18 kolejka Data: 24/10/2020 Godzina: 14:30
Orzeł Przeworsk vs Partyzant Targowiska 2:0
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku (Przeworsk, Budowlanych )

Mecz: 192, 18 kolejka Data: 24/10/2020 Godzina: 14:30
Sokół Nisko vs Karpaty Krosno 0:3
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 193, 18 kolejka Data: 24/10/2020 Godzina: 15:00
Korona Rzeszów vs Start Pruchnik 4:2
Stadion: Korona Rzeszów Stadion (Rzeszów, hr. Alfreda Potockiego 9)

Mecz: 194, 18 kolejka Data: 24/10/2020 Godzina: 15:00
Polonia Przemyśl vs Igloopol Dębica 1:0
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 195, 18 kolejka Data: 24/10/2020 Godzina: 15:00
Błękitni Ropczyce vs Izolator Boguchwała 0:2
Stadion: Mickiewicza 56 , 39-100 Ropczyce

Mecz: 196, 18 kolejka Data: 25/10/2020 Godzina: 11:00
Stal II Stalowa Wola vs Czarni 1910 Jasło 1:0
Stadion: Stalowa Wola 10A

Mecz: 197, 18 kolejka Data: 25/10/2020 Godzina: 14:00
Resovia II Rzeszów vs Sokół Kolbuszowa Dolna 3:0
Stadion: CWKS Resovia (Rzeszów, Stanisława Wyspiańskiego 22)

Mecz: 198, 18 kolejka Data: 25/10/2020 Godzina: 14:00
Piast Tuczempy vs Stal II Mielec 0:0
Stadion: Sportowa 15 , 37-514 MUNINA

Mecz: 199, 19 kolejka Data: 31/10/2020 Godzina: 11:00
Stal II Mielec vs Resovia II Rzeszów 13:0
Stadion: Stal Mielec (Mielec, Sportowa 1)

Mecz: 200, 19 kolejka Data: 31/10/2020 Godzina: 11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs KS Legion Pilzno 0:1
Stadion: Fundacja Na Rzecz Kultury i Sportu W Kolbuszowej (Kolbuszowa, Wolska 2)

Mecz: 201, 19 kolejka Data: 31/10/2020 Godzina: 11:00
Karpaty Krosno vs Piast Tuczempy 0:2
Stadion: Karpaty Krosno(Krosno, Legionów 1)

Mecz: 202, 19 kolejka Data: 31/10/2020 Godzina: 11:00
Izolator Boguchwała vs Stal II Stalowa Wola 4:2
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 203, 19 kolejka Data: 31/10/2020 Godzina: 12:00
Lechia Sędziszów Młp. vs Korona Rzeszów 1:5
Stadion: Stadion Sportowy (Sędziszów Małopolski, Sportowa 32)

Mecz: 204, 19 kolejka Data: 31/10/2020 Godzina: 13:00
JKS Jarosław vs Polonia Przemyśl 1:2
Stadion: Stadion JKS (Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2)

Mecz: 205, 19 kolejka Data: 31/10/2020 Godzina: 13:00
Start Pruchnik vs Wisłok Wiśniowa 0:2
Stadion: PRUCHNIK (Pruchnik, Sportowa 1)

Mecz: 206, 19 kolejka Data: 31/10/2020 Godzina: 13:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Sokół Nisko 1:2
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 207, 19 kolejka Data: 31/10/2020 Godzina: 14:00
Partyzant Targowiska vs Ekoball Stal Sanok 2:4
Stadion: Partyzant Targowiska (Targowiska )

Mecz: 208, 19 kolejka Data: 31/10/2020 Godzina: 14:00
Czarni 1910 Jasło vs Orzeł Przeworsk 1:2
Stadion: MOSiR Jasło (Jasło, Śniadeckich 15)

Mecz: 209, 19 kolejka Data: 31/10/2020 Godzina: 14:00
Igloopol Dębica vs Błękitni Ropczyce 1:1
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 210, 20 kolejka Data: 07/11/2020 Godzina: 11:00
Orzeł Przeworsk vs Ekoball Stal Sanok
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku (Przeworsk, Budowlanych )

Mecz: 211, 20 kolejka Data: 07/11/2020 Godzina: 13:00
Korona Rzeszów vs Partyzant Targowiska
Stadion: Korona Rzeszów Stadion (Rzeszów, hr. Alfreda Potockiego 9)

Mecz: 212, 20 kolejka Data: 07/11/2020 Godzina: 13:00
Stal II Stalowa Wola vs Igloopol Dębica
Stadion: Stalowa Wola, Hutnicza 10A

Mecz: 213, 20 kolejka Data: 07/11/2020 Godzina: 13:00
KS Legion Pilzno vs Stal II Mielec
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 214, 20 kolejka Data: 07/11/2020 Godzina: 13:00
Polonia Przemyśl vs Sokół Kolbuszowa Dolna
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 215, 20 kolejka Data: 07/11/2020 Godzina: 13:00
Piast Tuczempy vs Głogovia Głogów Małopolski
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 216, 20 kolejka Data: 07/11/2020 Godzina: 13:30
Sokół Nisko vs Start Pruchnik
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 217, 20 kolejka Data: 07/11/2020 Godzina: 14:00
Błękitni Ropczyce vs JKS Jarosław
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 218, 20 kolejka Data: 07/11/2020 Godzina: 19:10
Czarni 1910 Jasło vs Izolator Boguchwała
Stadion: MOSiR Jasło (Jasło, Śniadeckich 15)

Mecz: 219, 20 kolejka Data: 08/11/2020 Godzina: 13:00
Wisłok Wiśniowa vs Lechia Sędziszów Młp.
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 220, 20 kolejka Data: 08/11/2020 Godzina: 14:00
Resovia II Rzeszów vs Karpaty Krosno
Stadion: CWKS Resovia (Rzeszów, Stanisława Wyspiańskiego 22)

Mecz: 221, 21 kolejka Data: 14/11/2020 Godzina: 11:00
Karpaty Krosno vs KS Legion Pilzno
Stadion: Karpaty Krosno(Krosno, Legionów 1)

Mecz: 222, 21 kolejka Data: 14/11/2020 Godzina: 11:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Resovia II Rzeszów
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 223, 21 kolejka Data: 14/11/2020 Godzina: 11:00
Igloopol Dębica vs Czarni 1910 Jasło
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 224, 21 kolejka Data: 14/11/2020 Godzina: 11:00
Izolator Boguchwała vs Orzeł Przeworsk
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 225, 21 kolejka Data: 14/11/2020 Godzina: 13:00
JKS Jarosław vs Stal II Stalowa Wola
Stadion: Stadion JKS (Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2)

Mecz: 226, 21 kolejka Data: 14/11/2020 Godzina: 13:00
Ekoball Stal Sanok vs Korona Rzeszów
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

Mecz: 227, 21 kolejka Data: 14/11/2020 Godzina: 13:30
Partyzant Targowiska vs Wisłok Wiśniowa
Stadion: Partyzant Targowiska (Targowiska )

Mecz: 228, 21 kolejka Data: 14/11/2020 Godzina: 14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Błękitni Ropczyce
Stadion: Stadion Nad Nilem (Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6)

Mecz: 229, 21 kolejka Data: 14/11/2020 Godzina: 14:00
Lechia Sędziszów Młp. vs Sokół Nisko
Stadion: Stadion Sportowy (Sędziszów Małopolski, Sportowa 32)

Mecz: 230, 21 kolejka Data: 15/11/2020 Godzina: 11:00
Stal II Mielec vs Polonia Przemyśl
Stadion: Stal Mielec (Mielec, Sportowa 1)

Mecz: 231, 21 kolejka Data: 15/11/2020 Godzina: 13:00
Start Pruchnik vs Piast Tuczempy
Stadion: PRUCHNIK (Pruchnik, Sportowa 1)

Dane pochodzą z serwisu laczynaspilka.pl

NASTĘPNY

Stal II Stalowa Wola
Stal II Stalowa Wola
-
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
08.11.2020 11:00

POPRZEDNI

Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
-
Błękitni Ropczyce
Błękitni Ropczyce
Wynik: 1 - 1
Stań murem za naszymi

KALENDARZ

REKLAMA

Śnieżka          GKrusz          SpedFarb         
Domy Pasywne AS          Centrum Rachunkowo-Podatkowe Jolanta Gajos          MatSport         
RzeSport         
© 2020 www.igloopol.info 2003/2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. \  Polityka prywatności \  Mapa portalu.
IT-Luk \ Bicluc.net \ Ogłoszenia Dębica