Oficjalna strona Igloopolu Dębica

IV liga podkarpacka sezon 2019/2020


Wybierz kolejkę



Mecz: 1, 1 kolejka Data: 09/08/2019 Godzina: 19:00
Ekoball Stal Sanok vs Legion Pilzno 2:0
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

Mecz: 2, 1 kolejka Data: 10/08/2019 Godzina: 11:00
Polonia Przemyśl vs Igloopol Dębica 0:2
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 3, 1 kolejka Data: 10/08/2019 Godzina: 11:00
Partyzant Targowiska vs Wisłok Wiśniowa 2:2
Stadion: Partyzant Targowiska (Targowiska )

Mecz: 4, 1 kolejka Data: 10/08/2019 Godzina: 14:00
Start Pruchnik vs Sokół Kolbuszowa Dolna 1:1
Stadion: PRUCHNIK (Pruchnik, Sportowa 1)

Mecz: 5, 1 kolejka Data: 10/08/2019 Godzina: 17:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Karpaty Krosno 3:0
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 6, 1 kolejka Data: 10/08/2019 Godzina: 17:00
JKS Jarosław vs Izolator Boguchwała 2:1
Stadion: Stadion JKS (Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2)

Mecz: 7, 1 kolejka Data: 10/08/2019 Godzina: 17:00
Korona Rzeszów vs Piast Tuczempy 1:0
Stadion: Korona Rzeszów Stadion (Rzeszów, hr. Alfreda Potockiego 9)

Mecz: 8, 1 kolejka Data: 11/08/2019 Godzina: 11:00
Stal II Stalowa Wola vs Stal II Mielec 1:3
Stadion: Stalowa Wola, Klasztorna 27

Mecz: 9, 1 kolejka Data: 11/08/2019 Godzina: 17:00
KS Wiązownica vs Błękitni Ropczyce 2:1
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 10, 2 kolejka Data: 14/08/2019 Godzina: 18:00
Izolator Boguchwała vs Partyzant Targowiska 2:1
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 11, 2 kolejka Data: 14/08/2019 Godzina: 18:00
Piast Tuczempy vs KS Wiązownica 1:0
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 12, 2 kolejka Data: 15/08/2019 Godzina: 11:00
Igloopol Dębica vs JKS Jarosław 2:1
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 13, 2 kolejka Data: 15/08/2019 Godzina: 11:00
Stal II Stalowa Wola vs Start Pruchnik 3:1
Stadion: Stalowa Wola, Klasztorna 27

Mecz: 14, 2 kolejka Data: 15/08/2019 Godzina: 16:00
Błękitni Ropczyce vs Ekoball Stal Sanok 5:1
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 15, 2 kolejka Data: 15/08/2019 Godzina: 16:00
Stal II Mielec vs Wisłok Wiśniowa 1:1
Stadion: Stal Mielec (Mielec, Sportowa 1)

Mecz: 16, 2 kolejka Data: 15/08/2019 Godzina: 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Głogovia Głogów Małopolski 0:4
Stadion: Stadion Nad Nilem (Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6)

Mecz: 17, 2 kolejka Data: 15/08/2019 Godzina: 17:00
Legion Pilzno vs Polonia Przemyśl 3:1
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 18, 2 kolejka Data: 15/08/2019 Godzina: 17:00
Karpaty Krosno vs Korona Rzeszów 0:0
Stadion: Karpaty Krosno(Krosno, Legionów 1)

Mecz: 19, 3 kolejka Data: 17/08/2019 Godzina: 16:00
Wisłok Wiśniowa vs Izolator Boguchwała 2:3
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 20, 3 kolejka Data: 18/08/2019 Godzina: 15:30
Polonia Przemyśl vs Błękitni Ropczyce 1:2
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 21, 3 kolejka Data: 18/08/2019 Godzina: 16:00
Korona Rzeszów vs Sokół Kolbuszowa Dolna 2:1
Stadion: Korona Rzeszów Stadion (Rzeszów, hr. Alfreda Potockiego 9)

Mecz: 22, 3 kolejka Data: 18/08/2019 Godzina: 16:00
Partyzant Targowiska vs Igloopol Dębica 0:0
Stadion: Partyzant Targowiska (Targowiska )

Mecz: 23, 3 kolejka Data: 18/08/2019 Godzina: 16:00
Start Pruchnik vs Stal II Mielec 0:7
Stadion: PRUCHNIK (Pruchnik, Sportowa 1)

Mecz: 24, 3 kolejka Data: 18/08/2019 Godzina: 17:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Stal II Stalowa Wola 1:0
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 25, 3 kolejka Data: 18/08/2019 Godzina: 17:00
KS Wiązownica vs Karpaty Krosno 2:1
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 26, 3 kolejka Data: 18/08/2019 Godzina: 17:00
JKS Jarosław vs Legion Pilzno 3:2
Stadion: Stadion JKS (Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2)

Mecz: 27, 3 kolejka Data: 18/08/2019 Godzina: 17:00
Ekoball Stal Sanok vs Piast Tuczempy 0:1
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

Mecz: 28, 4 kolejka Data: 24/08/2019 Godzina: 10:30
Stal II Stalowa Wola vs Korona Rzeszów 0:1
Stadion: Stalowa Wola, Klasztorna 27

Mecz: 29, 4 kolejka Data: 24/08/2019 Godzina: 11:00
Legion Pilzno vs Partyzant Targowiska 0:2
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 30, 4 kolejka Data: 24/08/2019 Godzina: 12:00
Start Pruchnik vs Głogovia Głogów Małopolski 1:5
Stadion: PRUCHNIK (Pruchnik, Sportowa 1)

Mecz: 31, 4 kolejka Data: 24/08/2019 Godzina: 16:00
Igloopol Dębica vs Wisłok Wiśniowa 5:1
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 32, 4 kolejka Data: 24/08/2019 Godzina: 17:00
Błękitni Ropczyce vs JKS Jarosław 0:3
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 33, 4 kolejka Data: 24/08/2019 Godzina: 17:00
Piast Tuczempy vs Polonia Przemyśl 2:1
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 34, 4 kolejka Data: 24/08/2019 Godzina: 17:00
Karpaty Krosno vs Ekoball Stal Sanok 1:3
Stadion: Karpaty Krosno(Krosno, Legionów 1)

Mecz: 35, 4 kolejka Data: 25/08/2019 Godzina: 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs KS Wiązownica 1:6
Stadion: Stadion Nad Nilem (Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6)

Mecz: 36, 4 kolejka Data: 04/09/2019 Godzina: 17:30
Stal II Mielec vs Izolator Boguchwała 2:0
Stadion: Stal Mielec (Mielec, Sportowa 1)

Mecz: 37, 5 kolejka Data: 28/08/2019 Godzina: 16:00
Polonia Przemyśl vs Karpaty Krosno 0:0
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 38, 5 kolejka Data: 28/08/2019 Godzina: 17:00
Ekoball Stal Sanok vs Sokół Kolbuszowa Dolna 0:0
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

Mecz: 39, 5 kolejka Data: 28/08/2019 Godzina: 17:00
Partyzant Targowiska vs Błękitni Ropczyce 3:1
Stadion: Partyzant Targowiska (Targowiska )

Mecz: 40, 5 kolejka Data: 28/08/2019 Godzina: 17:00
JKS Jarosław vs Piast Tuczempy 1:1
Stadion: Stadion JKS (Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2)

Mecz: 41, 5 kolejka Data: 28/08/2019 Godzina: 17:30
Izolator Boguchwała vs Igloopol Dębica 2:2
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 42, 5 kolejka Data: 28/08/2019 Godzina: 17:30
KS Wiązownica vs Stal II Stalowa Wola 3:2
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 43, 5 kolejka Data: 28/08/2019 Godzina: 17:30
Korona Rzeszów vs Start Pruchnik 2:1
Stadion: Korona Rzeszów Stadion (Rzeszów, hr. Alfreda Potockiego 9)

Mecz: 44, 5 kolejka Data: 28/08/2019 Godzina: 17:30
Głogovia Głogów Małopolski vs Stal II Mielec 1:3
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 45, 5 kolejka Data: 28/08/2019 Godzina: 18:00
Wisłok Wiśniowa vs Legion Pilzno 5:1
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 46, 6 kolejka Data: 31/08/2019 Godzina: 17:00
Błękitni Ropczyce vs Wisłok Wiśniowa 0:0
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 47, 6 kolejka Data: 31/08/2019 Godzina: 17:00
Piast Tuczempy vs Partyzant Targowiska 1:1
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 48, 6 kolejka Data: 31/08/2019 Godzina: 17:00
Polonia Przemyśl vs Sokół Kolbuszowa Dolna 2:2
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 49, 6 kolejka Data: 31/08/2019 Godzina: 17:00
Legion Pilzno vs Izolator Boguchwała 1:1
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 50, 6 kolejka Data: 31/08/2019 Godzina: 17:00
Karpaty Krosno vs JKS Jarosław 0:1
Stadion: Karpaty Krosno(Krosno, Legionów 1)

Mecz: 51, 6 kolejka Data: 01/09/2019 Godzina: 11:00
Stal II Stalowa Wola vs Ekoball Stal Sanok 2:2
Stadion: Stalowa Wola, Klasztorna 27

Mecz: 52, 6 kolejka Data: 01/09/2019 Godzina: 11:00
Stal II Mielec vs Igloopol Dębica 3:1
Stadion: Stal Mielec (Mielec, Sportowa 1)

Mecz: 53, 6 kolejka Data: 01/09/2019 Godzina: 16:00
Start Pruchnik vs KS Wiązownica 1:5
Stadion: PRUCHNIK (Pruchnik, Sportowa 1)

Mecz: 54, 6 kolejka Data: 01/09/2019 Godzina: 17:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Korona Rzeszów 1:2
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 55, 7 kolejka Data: 04/09/2019 Godzina: 17:00
Polonia Przemyśl vs Stal II Stalowa Wola 3:1
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 56, 7 kolejka Data: 06/09/2019 Godzina: 17:00
Partyzant Targowiska vs Karpaty Krosno 2:1
Stadion: Partyzant Targowiska (Targowiska )

Mecz: 57, 7 kolejka Data: 07/09/2019 Godzina: 16:00
Korona Rzeszów vs Stal II Mielec 2:0
Stadion: Korona Rzeszów Stadion (Rzeszów, hr. Alfreda Potockiego 9)

Mecz: 58, 7 kolejka Data: 07/09/2019 Godzina: 16:00
Igloopol Dębica vs Legion Pilzno 1:1
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 59, 7 kolejka Data: 07/09/2019 Godzina: 17:00
Ekoball Stal Sanok vs Start Pruchnik 4:0
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

Mecz: 60, 7 kolejka Data: 07/09/2019 Godzina: 17:00
Izolator Boguchwała vs Błękitni Ropczyce 2:2
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 61, 7 kolejka Data: 08/09/2019 Godzina: 15:00
JKS Jarosław vs Sokół Kolbuszowa Dolna 0:1
Stadion: Stadion JKS (Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2)

Mecz: 62, 7 kolejka Data: 08/09/2019 Godzina: 16:00
Wisłok Wiśniowa vs Piast Tuczempy 1:0
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 63, 7 kolejka Data: 08/09/2019 Godzina: 16:00
KS Wiązownica vs Głogovia Głogów Małopolski 2:1
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 64, 8 kolejka Data: 14/09/2019 Godzina: 16:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Ekoball Stal Sanok 0:0
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 65, 8 kolejka Data: 14/09/2019 Godzina: 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Partyzant Targowiska 1:2
Stadion: Stadion Nad Nilem (Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6)

Mecz: 66, 8 kolejka Data: 14/09/2019 Godzina: 16:00
Stal II Mielec vs Legion Pilzno 4:1
Stadion: Stal Mielec (Mielec, Sportowa 1)

Mecz: 67, 8 kolejka Data: 14/09/2019 Godzina: 16:30
Korona Rzeszów vs KS Wiązownica 3:3
Stadion: Korona Rzeszów Stadion (Rzeszów, hr. Alfreda Potockiego 9)

Mecz: 68, 8 kolejka Data: 14/09/2019 Godzina: 17:00
Piast Tuczempy vs Izolator Boguchwała 1:3
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 69, 8 kolejka Data: 14/09/2019 Godzina: 17:00
Błękitni Ropczyce vs Igloopol Dębica 3:0
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 70, 8 kolejka Data: 14/09/2019 Godzina: 17:00
Karpaty Krosno vs Wisłok Wiśniowa 0:0
Stadion: Karpaty Krosno(Krosno, Legionów 1)

Mecz: 71, 8 kolejka Data: 15/09/2019 Godzina: 11:00
Stal II Stalowa Wola vs JKS Jarosław 2:2
Stadion: Stalowa Wola, Klasztorna 27

Mecz: 72, 8 kolejka Data: 15/09/2019 Godzina: 12:00
Start Pruchnik vs Polonia Przemyśl 1:5
Stadion: PRUCHNIK (Pruchnik, Sportowa 1)

Mecz: 73, 9 kolejka Data: 20/09/2019 Godzina: 16:30
Partyzant Targowiska vs Stal II Stalowa Wola 4:0
Stadion: Partyzant Targowiska (Targowiska )

Mecz: 74, 9 kolejka Data: 20/09/2019 Godzina: 19:30
Ekoball Stal Sanok vs Korona Rzeszów 0:0
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

Mecz: 75, 9 kolejka Data: 21/09/2019 Godzina: 14:00
Polonia Przemyśl vs Głogovia Głogów Małopolski 0:0
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 76, 9 kolejka Data: 21/09/2019 Godzina: 16:00
KS Wiązownica vs Stal II Mielec 3:0
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 77, 9 kolejka Data: 21/09/2019 Godzina: 16:00
Igloopol Dębica vs Piast Tuczempy 0:0
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 78, 9 kolejka Data: 21/09/2019 Godzina: 16:00
Izolator Boguchwała vs Karpaty Krosno 0:0
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 79, 9 kolejka Data: 21/09/2019 Godzina: 16:00
JKS Jarosław vs Start Pruchnik 4:0
Stadion: Stadion JKS (Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2)

Mecz: 80, 9 kolejka Data: 22/09/2019 Godzina: 15:00
Wisłok Wiśniowa vs Sokół Kolbuszowa Dolna 1:1
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 81, 9 kolejka Data: 22/09/2019 Godzina: 16:00
Legion Pilzno vs Błękitni Ropczyce 1:0
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 82, 10 kolejka Data: 27/09/2019 Godzina: 16:00
KS Wiązownica vs Ekoball Stal Sanok 2:1
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 83, 10 kolejka Data: 28/09/2019 Godzina: 16:00
Korona Rzeszów vs Polonia Przemyśl 3:1
Stadion: Korona Rzeszów Stadion (Rzeszów, hr. Alfreda Potockiego 9)

Mecz: 84, 10 kolejka Data: 28/09/2019 Godzina: 16:00
Karpaty Krosno vs Igloopol Dębica 0:0
Stadion: Karpaty Krosno(Krosno, Legionów 1)

Mecz: 85, 10 kolejka Data: 28/09/2019 Godzina: 16:00
Głogovia Głogów Małopolski vs JKS Jarosław 2:3
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 86, 10 kolejka Data: 28/09/2019 Godzina: 16:00
Piast Tuczempy vs Legion Pilzno 4:1
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 87, 10 kolejka Data: 29/09/2019 Godzina: 11:00
Stal II Stalowa Wola vs Wisłok Wiśniowa 1:6
Stadion: Stalowa Wola, Janusza Kusocińskiego

Mecz: 88, 10 kolejka Data: 29/09/2019 Godzina: 11:00
Stal II Mielec vs Błękitni Ropczyce 1:2
Stadion: Stal Mielec (Mielec, Sportowa 1)

Mecz: 89, 10 kolejka Data: 29/09/2019 Godzina: 15:00
Start Pruchnik vs Partyzant Targowiska 0:1
Stadion: PRUCHNIK (Pruchnik, Sportowa 1)

Mecz: 90, 10 kolejka Data: 29/09/2019 Godzina: 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Izolator Boguchwała 2:2
Stadion: Stadion Nad Nilem (Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6)

Mecz: 91, 11 kolejka Data: 04/10/2019 Godzina: 19:00
Ekoball Stal Sanok vs Stal II Mielec 1:3
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

Mecz: 92, 11 kolejka Data: 05/10/2019 Godzina: 15:00
Polonia Przemyśl vs KS Wiązownica 4:1
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 93, 11 kolejka Data: 05/10/2019 Godzina: 15:00
Błękitni Ropczyce vs Piast Tuczempy 0:0
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 94, 11 kolejka Data: 05/10/2019 Godzina: 15:00
JKS Jarosław vs Korona Rzeszów 0:1
Stadion: Stadion JKS (Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2)

Mecz: 95, 11 kolejka Data: 05/10/2019 Godzina: 15:00
Izolator Boguchwała vs Stal II Stalowa Wola 1:1
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 96, 11 kolejka Data: 05/10/2019 Godzina: 16:00
Igloopol Dębica vs Sokół Kolbuszowa Dolna 3:2
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 97, 11 kolejka Data: 06/10/2019 Godzina: 15:00
Wisłok Wiśniowa vs Start Pruchnik 3:0
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 98, 11 kolejka Data: 06/10/2019 Godzina: 15:00
Legion Pilzno vs Karpaty Krosno 2:5
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 99, 11 kolejka Data: 06/10/2019 Godzina: 15:30
Partyzant Targowiska vs Głogovia Głogów Małopolski 0:2
Stadion: Partyzant Targowiska (Targowiska )

Mecz: 100, 12 kolejka Data: 12/10/2019 Godzina: 10:00
Stal II Mielec vs Piast Tuczempy 2:2
Stadion: Stal Mielec (Mielec, Sportowa 1)

Mecz: 101, 12 kolejka Data: 12/10/2019 Godzina: 13:00
JKS Jarosław vs KS Wiązownica 1:0
Stadion: Stadion JKS (Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2)

Mecz: 102, 12 kolejka Data: 12/10/2019 Godzina: 15:00
Ekoball Stal Sanok vs Polonia Przemyśl 1:2
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

Mecz: 103, 12 kolejka Data: 12/10/2019 Godzina: 15:00
Korona Rzeszów vs Partyzant Targowiska 0:0
Stadion: Korona Rzeszów Stadion (Rzeszów, hr. Alfreda Potockiego 9)

Mecz: 104, 12 kolejka Data: 12/10/2019 Godzina: 15:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Wisłok Wiśniowa 2:2
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 105, 12 kolejka Data: 12/10/2019 Godzina: 15:00
Karpaty Krosno vs Błękitni Ropczyce 1:0
Stadion: Karpaty Krosno(Krosno, Legionów 1)

Mecz: 106, 12 kolejka Data: 13/10/2019 Godzina: 11:00
Stal II Stalowa Wola vs Igloopol Dębica 3:3
Stadion: Stalowa Wola, Janusza Kusocińskiego

Mecz: 107, 12 kolejka Data: 13/10/2019 Godzina: 14:00
Start Pruchnik vs Izolator Boguchwała 1:2
Stadion: PRUCHNIK (Pruchnik, Sportowa 1)

Mecz: 108, 12 kolejka Data: 13/10/2019 Godzina: 15:30
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Legion Pilzno 2:1
Stadion: Stadion Nad Nilem (Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6)

Mecz: 109, 13 kolejka Data: 18/10/2019 Godzina: 15:00
Partyzant Targowiska vs KS Wiązownica 0:3
Stadion: Partyzant Targowiska (Targowiska )

Mecz: 110, 13 kolejka Data: 18/10/2019 Godzina: 19:00
Ekoball Stal Sanok vs JKS Jarosław 1:1
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

Mecz: 111, 13 kolejka Data: 19/10/2019 Godzina: 11:00
Błękitni Ropczyce vs Sokół Kolbuszowa Dolna 2:1
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 112, 13 kolejka Data: 19/10/2019 Godzina: 11:00
Legion Pilzno vs Stal II Stalowa Wola 4:1
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 113, 13 kolejka Data: 19/10/2019 Godzina: 13:00
Polonia Przemyśl vs Stal II Mielec 2:0
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 114, 13 kolejka Data: 19/10/2019 Godzina: 14:00
Wisłok Wiśniowa vs Korona Rzeszów 1:2
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 115, 13 kolejka Data: 19/10/2019 Godzina: 15:00
Piast Tuczempy vs Karpaty Krosno 3:1
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 116, 13 kolejka Data: 19/10/2019 Godzina: 15:30
Igloopol Dębica vs Start Pruchnik 2:0
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 117, 13 kolejka Data: 20/10/2019 Godzina: 11:00
Izolator Boguchwała vs Głogovia Głogów Małopolski 0:0
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 118, 14 kolejka Data: 26/10/2019 Godzina: 11:00
Stal II Mielec vs Karpaty Krosno 0:0
Stadion: Stal Mielec (Mielec, Sportowa 1)

Mecz: 119, 14 kolejka Data: 26/10/2019 Godzina: 14:00
Korona Rzeszów vs Izolator Boguchwała 2:0
Stadion: Korona Rzeszów Stadion (Rzeszów, hr. Alfreda Potockiego 9)

Mecz: 120, 14 kolejka Data: 26/10/2019 Godzina: 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Piast Tuczempy 0:0
Stadion: Stadion Nad Nilem (Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6)

Mecz: 121, 14 kolejka Data: 26/10/2019 Godzina: 15:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Igloopol Dębica 1:1
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 122, 14 kolejka Data: 26/10/2019 Godzina: 15:00
Ekoball Stal Sanok vs Partyzant Targowiska 2:0
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

Mecz: 123, 14 kolejka Data: 27/10/2019 Godzina: 11:00
Polonia Przemyśl vs JKS Jarosław 1:0
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 124, 14 kolejka Data: 27/10/2019 Godzina: 11:00
Stal II Stalowa Wola vs Błękitni Ropczyce 0:2
Stadion: Stalowa Wola, Janusza Kusocińskiego

Mecz: 125, 14 kolejka Data: 27/10/2019 Godzina: 14:00
Start Pruchnik vs Legion Pilzno 1:2
Stadion: PRUCHNIK (Pruchnik, Sportowa 1)

Mecz: 126, 14 kolejka Data: 27/10/2019 Godzina: 14:30
KS Wiązownica vs Wisłok Wiśniowa 2:1
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 127, 15 kolejka Data: 02/11/2019 Godzina: 13:00
Partyzant Targowiska vs Polonia Przemyśl 1:1
Stadion: Partyzant Targowiska (Targowiska )

Mecz: 128, 15 kolejka Data: 02/11/2019 Godzina: 13:00
Izolator Boguchwała vs KS Wiązownica 0:5
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 129, 15 kolejka Data: 02/11/2019 Godzina: 13:00
Karpaty Krosno vs Sokół Kolbuszowa Dolna 3:2
Stadion: Karpaty Krosno(Krosno, Legionów 1)

Mecz: 130, 15 kolejka Data: 02/11/2019 Godzina: 13:00
JKS Jarosław vs Stal II Mielec 1:1
Stadion: Stadion JKS (Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2)

Mecz: 131, 15 kolejka Data: 02/11/2019 Godzina: 14:00
Piast Tuczempy vs Stal II Stalowa Wola 4:1
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 132, 15 kolejka Data: 02/11/2019 Godzina: 14:00
Legion Pilzno vs Głogovia Głogów Małopolski 0:4
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 133, 15 kolejka Data: 02/11/2019 Godzina: 14:00
Błękitni Ropczyce vs Start Pruchnik 2:1
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 134, 15 kolejka Data: 02/11/2019 Godzina: 14:00
Igloopol Dębica vs Korona Rzeszów 0:0
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 135, 15 kolejka Data: 03/11/2019 Godzina: 14:00
Wisłok Wiśniowa vs Ekoball Stal Sanok 0:2
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 136, 16 kolejka Data: 09/11/2019 Godzina: 12:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Błękitni Ropczyce 2:0
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 137, 16 kolejka Data: 09/11/2019 Godzina: 12:00
Ekoball Stal Sanok vs Izolator Boguchwała 4:1
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

Mecz: 138, 16 kolejka Data: 09/11/2019 Godzina: 13:00
Polonia Przemyśl vs Wisłok Wiśniowa 1:2
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 139, 16 kolejka Data: 09/11/2019 Godzina: 13:00
JKS Jarosław vs Partyzant Targowiska 2:0
Stadion: Stadion JKS (Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2)

Mecz: 140, 16 kolejka Data: 09/11/2019 Godzina: 13:30
Korona Rzeszów vs Legion Pilzno 3:1
Stadion: Korona Rzeszów Stadion (Rzeszów, hr. Alfreda Potockiego 9)

Mecz: 141, 16 kolejka Data: 10/11/2019 Godzina: 11:00
Stal II Stalowa Wola vs Karpaty Krosno 1:1
Stadion: Stalowa Wola, Janusza Kusocińskiego

Mecz: 142, 16 kolejka Data: 10/11/2019 Godzina: 13:00
KS Wiązownica vs Igloopol Dębica 1:0
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 143, 16 kolejka Data: 10/11/2019 Godzina: 13:30
Start Pruchnik vs Piast Tuczempy 0:3
Stadion: PRUCHNIK (Pruchnik, Sportowa 1)

Mecz: 144, 16 kolejka Data: 10/11/2019 Godzina: 16:00
Stal II Mielec vs Sokół Kolbuszowa Dolna 3:0
Stadion: Stal Mielec (Mielec, Sportowa 1)

Mecz: 145, 17 kolejka Data: 16/11/2019 Godzina: 11:00
Izolator Boguchwała vs Polonia Przemyśl 3:1
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 146, 17 kolejka Data: 16/11/2019 Godzina: 12:00
Partyzant Targowiska vs Stal II Mielec 0:3
Stadion: Partyzant Targowiska (Targowiska )

Mecz: 147, 17 kolejka Data: 16/11/2019 Godzina: 13:00
Wisłok Wiśniowa vs JKS Jarosław 0:2
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 148, 17 kolejka Data: 16/11/2019 Godzina: 13:00
Legion Pilzno vs KS Wiązownica 1:2
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 149, 17 kolejka Data: 16/11/2019 Godzina: 13:00
Igloopol Dębica vs Ekoball Stal Sanok 1:2
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 150, 17 kolejka Data: 16/11/2019 Godzina: 13:00
Błękitni Ropczyce vs Korona Rzeszów 2:0
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 151, 17 kolejka Data: 16/11/2019 Godzina: 13:00
Piast Tuczempy vs Głogovia Głogów Małopolski 0:0
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 152, 17 kolejka Data: 16/11/2019 Godzina: 13:30
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Stal II Stalowa Wola 9:0
Stadion: Stadion Nad Nilem (Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6)

Mecz: 153, 17 kolejka Data: 17/11/2019 Godzina: 11:00
Karpaty Krosno vs Start Pruchnik 5:0
Stadion: Karpaty Krosno(Krosno, Legionów 1)

Mecz: 154, 18 kolejka Data: 07/03/2020 Godzina: 11:00
Stal II Mielec vs Stal II Stalowa Wola 3:1
Stadion: Stal Mielec (Mielec, Sportowa 1)

Mecz: 155, 18 kolejka Data: 07/03/2020 Godzina: 11:30
Izolator Boguchwała vs JKS Jarosław 0:0
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 156, 18 kolejka Data: 07/03/2020 Godzina: 13:00
Karpaty Krosno vs Głogovia Głogów Małopolski 1:1
Stadion: Karpaty Krosno(Krosno, Legionów 1)

Mecz: 157, 18 kolejka Data: 07/03/2020 Godzina: 14:00
Legion Pilzno vs Ekoball Stal Sanok 1:3
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 158, 18 kolejka Data: 07/03/2020 Godzina: 14:00
Błękitni Ropczyce vs KS Wiązownica 0:2
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 159, 18 kolejka Data: 07/03/2020 Godzina: 14:30
Igloopol Dębica vs Polonia Przemyśl 3:0
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 160, 18 kolejka Data: 07/03/2020 Godzina: 14:30
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Start Pruchnik 1:1
Stadion: Stadion Nad Nilem (Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6)

Mecz: 161, 18 kolejka Data: 08/03/2020 Godzina: 14:00
Piast Tuczempy vs Korona Rzeszów 4:1
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 162, 18 kolejka Data: 08/03/2020 Godzina: 14:00
Wisłok Wiśniowa vs Partyzant Targowiska 4:0
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 163, 19 kolejka Data: 13/03/2020 Godzina: 19:00
Ekoball Stal Sanok vs Błękitni Ropczyce
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

Mecz: 164, 19 kolejka Data: 14/03/2020 Godzina: 11:00
Wisłok Wiśniowa vs Stal II Mielec
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 165, 19 kolejka Data: 14/03/2020 Godzina: 13:00
Polonia Przemyśl vs Legion Pilzno
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 166, 19 kolejka Data: 14/03/2020 Godzina: 14:00
Partyzant Targowiska vs Izolator Boguchwała
Stadion: Partyzant Targowiska (Targowiska )

Mecz: 167, 19 kolejka Data: 14/03/2020 Godzina: 14:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Sokół Kolbuszowa Dolna
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 168, 19 kolejka Data: 14/03/2020 Godzina: 14:30
Start Pruchnik vs Stal II Stalowa Wola
Stadion: PRUCHNIK (Pruchnik, Sportowa 1)

Mecz: 169, 19 kolejka Data: 14/03/2020 Godzina: 15:00
JKS Jarosław vs Igloopol Dębica
Stadion: Stadion JKS (Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2)

Mecz: 170, 19 kolejka Data: 14/03/2020 Godzina: 15:00
Korona Rzeszów vs Karpaty Krosno
Stadion: Korona Rzeszów Stadion (Rzeszów, hr. Alfreda Potockiego 9)

Mecz: 171, 19 kolejka Data: 15/03/2020 Godzina: 14:00
KS Wiązownica vs Piast Tuczempy
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 172, 20 kolejka Data: 21/03/2020 Godzina: 11:00
Karpaty Krosno vs KS Wiązownica
Stadion: Karpaty Krosno(Krosno, Legionów 1)

Mecz: 173, 20 kolejka Data: 21/03/2020 Godzina: 11:00
Stal II Mielec vs Start Pruchnik
Stadion: Stal Mielec (Mielec, Sportowa 1)

Mecz: 174, 20 kolejka Data: 21/03/2020 Godzina: 14:30
Izolator Boguchwała vs Wisłok Wiśniowa
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 175, 20 kolejka Data: 21/03/2020 Godzina: 15:00
Igloopol Dębica vs Partyzant Targowiska
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 176, 20 kolejka Data: 21/03/2020 Godzina: 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Korona Rzeszów
Stadion: Stadion Nad Nilem (Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6)

Mecz: 177, 20 kolejka Data: 21/03/2020 Godzina: 15:00
Błękitni Ropczyce vs Polonia Przemyśl
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 178, 20 kolejka Data: 21/03/2020 Godzina: 15:00
Legion Pilzno vs JKS Jarosław
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 179, 20 kolejka Data: 21/03/2020 Godzina: 15:00
Piast Tuczempy vs Ekoball Stal Sanok
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 180, 20 kolejka Data: 22/03/2020 Godzina: 11:00
Stal II Stalowa Wola vs Głogovia Głogów Małopolski
Stadion: Stalowa Wola, Janusza Kusocińskiego

Mecz: 181, 21 kolejka Data: 28/03/2020 Godzina: 11:30
Izolator Boguchwała vs Stal II Mielec
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 182, 21 kolejka Data: 28/03/2020 Godzina: 13:00
Polonia Przemyśl vs Piast Tuczempy
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 183, 21 kolejka Data: 28/03/2020 Godzina: 14:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Start Pruchnik
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 184, 21 kolejka Data: 28/03/2020 Godzina: 15:00
Partyzant Targowiska vs Legion Pilzno
Stadion: Partyzant Targowiska (Targowiska )

Mecz: 185, 21 kolejka Data: 28/03/2020 Godzina: 15:00
Ekoball Stal Sanok vs Karpaty Krosno
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

Mecz: 186, 21 kolejka Data: 28/03/2020 Godzina: 15:00
JKS Jarosław vs Błękitni Ropczyce
Stadion: Stadion JKS (Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2)

Mecz: 187, 21 kolejka Data: 28/03/2020 Godzina: 16:00
Korona Rzeszów vs Stal II Stalowa Wola
Stadion: Korona Rzeszów Stadion (Rzeszów, hr. Alfreda Potockiego 9)

Mecz: 188, 21 kolejka Data: 29/03/2020 Godzina: 14:00
Wisłok Wiśniowa vs Igloopol Dębica
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 189, 21 kolejka Data: 29/03/2020 Godzina: 14:30
KS Wiązownica vs Sokół Kolbuszowa Dolna
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 190, 22 kolejka Data: 04/04/2020 Godzina: 13:30
Piast Tuczempy vs JKS Jarosław
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 191, 22 kolejka Data: 04/04/2020 Godzina: 15:00
Karpaty Krosno vs Polonia Przemyśl
Stadion: Karpaty Krosno(Krosno, Legionów 1)

Mecz: 192, 22 kolejka Data: 04/04/2020 Godzina: 15:30
Błękitni Ropczyce vs Partyzant Targowiska
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 193, 22 kolejka Data: 04/04/2020 Godzina: 16:00
Igloopol Dębica vs Izolator Boguchwała
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 194, 22 kolejka Data: 04/04/2020 Godzina: 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Ekoball Stal Sanok
Stadion: Stadion Nad Nilem (Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6)

Mecz: 195, 22 kolejka Data: 05/04/2020 Godzina: 11:00
Stal II Mielec vs Głogovia Głogów Małopolski
Stadion: Stal Mielec (Mielec, Sportowa 1)

Mecz: 196, 22 kolejka Data: 05/04/2020 Godzina: 14:00
Start Pruchnik vs Korona Rzeszów
Stadion: PRUCHNIK (Pruchnik, Sportowa 1)

Mecz: 197, 22 kolejka Data: 05/04/2020 Godzina: 14:00
Legion Pilzno vs Wisłok Wiśniowa
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 198, 22 kolejka Data: 05/04/2020 Godzina: 15:00
Stal II Stalowa Wola vs KS Wiązownica
Stadion: Stalowa Wola, Janusza Kusocińskiego

Mecz: 199, 23 kolejka Data: 11/04/2020 Godzina: 11:00
Wisłok Wiśniowa vs Błękitni Ropczyce
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 200, 23 kolejka Data: 11/04/2020 Godzina: 11:30
Izolator Boguchwała vs Legion Pilzno
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 201, 23 kolejka Data: 11/04/2020 Godzina: 12:00
Korona Rzeszów vs Głogovia Głogów Małopolski
Stadion: Korona Rzeszów Stadion (Rzeszów, hr. Alfreda Potockiego 9)

Mecz: 202, 23 kolejka Data: 11/04/2020 Godzina: 12:00
Partyzant Targowiska vs Piast Tuczempy
Stadion: Partyzant Targowiska (Targowiska )

Mecz: 203, 23 kolejka Data: 11/04/2020 Godzina: 13:00
JKS Jarosław vs Karpaty Krosno
Stadion: Stadion JKS (Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2)

Mecz: 204, 23 kolejka Data: 11/04/2020 Godzina: 14:00
Ekoball Stal Sanok vs Stal II Stalowa Wola
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

Mecz: 205, 23 kolejka Data: 11/04/2020 Godzina: 16:00
Igloopol Dębica vs Stal II Mielec
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 206, 23 kolejka Data: 11/04/2020 Godzina: 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Polonia Przemyśl
Stadion: Stadion Nad Nilem (Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6)

Mecz: 207, 23 kolejka Data: 12/04/2020 Godzina: 15:00
KS Wiązownica vs Start Pruchnik
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 208, 24 kolejka Data: 18/04/2020 Godzina: 15:00
Głogovia Głogów Małopolski vs KS Wiązownica
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 209, 24 kolejka Data: 18/04/2020 Godzina: 16:00
Błękitni Ropczyce vs Izolator Boguchwała
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 210, 24 kolejka Data: 18/04/2020 Godzina: 16:00
Piast Tuczempy vs Wisłok Wiśniowa
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 211, 24 kolejka Data: 18/04/2020 Godzina: 16:00
Karpaty Krosno vs Partyzant Targowiska
Stadion: Karpaty Krosno(Krosno, Legionów 1)

Mecz: 212, 24 kolejka Data: 18/04/2020 Godzina: 16:30
Sokół Kolbuszowa Dolna vs JKS Jarosław
Stadion: Stadion Nad Nilem (Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6)

Mecz: 213, 24 kolejka Data: 19/04/2020 Godzina: 11:00
Stal II Mielec vs Korona Rzeszów
Stadion: Stal Mielec (Mielec, Sportowa 1)

Mecz: 214, 24 kolejka Data: 19/04/2020 Godzina: 11:00
Stal II Stalowa Wola vs Polonia Przemyśl
Stadion: Stalowa Wola, Janusza Kusocińskiego

Mecz: 215, 24 kolejka Data: 19/04/2020 Godzina: 15:00
Start Pruchnik vs Ekoball Stal Sanok
Stadion: PRUCHNIK (Pruchnik, Sportowa 1)

Mecz: 216, 24 kolejka Data: 19/04/2020 Godzina: 15:00
Legion Pilzno vs Igloopol Dębica
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 217, 25 kolejka Data: 25/04/2020 Godzina: 14:30
Izolator Boguchwała vs Piast Tuczempy
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 218, 25 kolejka Data: 25/04/2020 Godzina: 15:00
Legion Pilzno vs Stal II Mielec
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 219, 25 kolejka Data: 25/04/2020 Godzina: 16:00
Polonia Przemyśl vs Start Pruchnik
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 220, 25 kolejka Data: 25/04/2020 Godzina: 16:30
Partyzant Targowiska vs Sokół Kolbuszowa Dolna
Stadion: Partyzant Targowiska (Targowiska )

Mecz: 221, 25 kolejka Data: 25/04/2020 Godzina: 17:00
Ekoball Stal Sanok vs Głogovia Głogów Małopolski
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

Mecz: 222, 25 kolejka Data: 25/04/2020 Godzina: 17:00
JKS Jarosław vs Stal II Stalowa Wola
Stadion: Stadion JKS (Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2)

Mecz: 223, 25 kolejka Data: 25/04/2020 Godzina: 17:00
Igloopol Dębica vs Błękitni Ropczyce
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 224, 25 kolejka Data: 26/04/2020 Godzina: 16:00
KS Wiązownica vs Korona Rzeszów
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 225, 25 kolejka Data: 26/04/2020 Godzina: 16:00
Wisłok Wiśniowa vs Karpaty Krosno
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 226, 26 kolejka Data: 29/04/2020 Godzina: 16:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Polonia Przemyśl
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 227, 26 kolejka Data: 29/04/2020 Godzina: 17:00
Błękitni Ropczyce vs Legion Pilzno
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 228, 26 kolejka Data: 29/04/2020 Godzina: 17:00
Piast Tuczempy vs Igloopol Dębica
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 229, 26 kolejka Data: 29/04/2020 Godzina: 17:00
Karpaty Krosno vs Izolator Boguchwała
Stadion: Karpaty Krosno(Krosno, Legionów 1)

Mecz: 230, 26 kolejka Data: 29/04/2020 Godzina: 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Wisłok Wiśniowa
Stadion: Stadion Nad Nilem (Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6)

Mecz: 231, 26 kolejka Data: 29/04/2020 Godzina: 17:00
Stal II Mielec vs KS Wiązownica
Stadion: Stal Mielec (Mielec, Sportowa 1)

Mecz: 232, 26 kolejka Data: 29/04/2020 Godzina: 17:00
Stal II Stalowa Wola vs Partyzant Targowiska
Stadion: Stalowa Wola, Janusza Kusocińskiego

Mecz: 233, 26 kolejka Data: 29/04/2020 Godzina: 17:30
Start Pruchnik vs JKS Jarosław
Stadion: PRUCHNIK (Pruchnik, Sportowa 1)

Mecz: 234, 26 kolejka Data: 29/04/2020 Godzina: 18:00
Korona Rzeszów vs Ekoball Stal Sanok
Stadion: Korona Rzeszów Stadion (Rzeszów, hr. Alfreda Potockiego 9)

Mecz: 235, 27 kolejka Data: 02/05/2020 Godzina: 16:00
Legion Pilzno vs Piast Tuczempy
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 236, 27 kolejka Data: 02/05/2020 Godzina: 16:00
Polonia Przemyśl vs Korona Rzeszów
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 237, 27 kolejka Data: 02/05/2020 Godzina: 16:00
Wisłok Wiśniowa vs Stal II Stalowa Wola
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 238, 27 kolejka Data: 02/05/2020 Godzina: 17:00
Ekoball Stal Sanok vs KS Wiązownica
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

Mecz: 239, 27 kolejka Data: 02/05/2020 Godzina: 17:00
Partyzant Targowiska vs Start Pruchnik
Stadion: Partyzant Targowiska (Targowiska )

Mecz: 240, 27 kolejka Data: 02/05/2020 Godzina: 17:00
Błękitni Ropczyce vs Stal II Mielec
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 241, 27 kolejka Data: 02/05/2020 Godzina: 17:00
JKS Jarosław vs Głogovia Głogów Małopolski
Stadion: Stadion JKS (Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2)

Mecz: 242, 27 kolejka Data: 02/05/2020 Godzina: 17:00
Igloopol Dębica vs Karpaty Krosno
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 243, 27 kolejka Data: 03/05/2020 Godzina: 11:00
Izolator Boguchwała vs Sokół Kolbuszowa Dolna
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 244, 28 kolejka Data: 09/05/2020 Godzina: 16:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Partyzant Targowiska
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 245, 28 kolejka Data: 09/05/2020 Godzina: 16:00
Karpaty Krosno vs Legion Pilzno
Stadion: Karpaty Krosno(Krosno, Legionów 1)

Mecz: 246, 28 kolejka Data: 09/05/2020 Godzina: 17:00
Piast Tuczempy vs Błękitni Ropczyce
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 247, 28 kolejka Data: 09/05/2020 Godzina: 17:00
Korona Rzeszów vs JKS Jarosław
Stadion: Korona Rzeszów Stadion (Rzeszów, hr. Alfreda Potockiego 9)

Mecz: 248, 28 kolejka Data: 09/05/2020 Godzina: 17:30
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Igloopol Dębica
Stadion: Stadion Nad Nilem (Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6)

Mecz: 249, 28 kolejka Data: 10/05/2020 Godzina: 11:00
Stal II Stalowa Wola vs Izolator Boguchwała
Stadion: Stalowa Wola, Janusza Kusocińskiego

Mecz: 250, 28 kolejka Data: 10/05/2020 Godzina: 11:00
Stal II Mielec vs Ekoball Stal Sanok
Stadion: Stal Mielec (Mielec, Sportowa 1)

Mecz: 251, 28 kolejka Data: 10/05/2020 Godzina: 16:00
Start Pruchnik vs Wisłok Wiśniowa
Stadion: PRUCHNIK (Pruchnik, Sportowa 1)

Mecz: 252, 28 kolejka Data: 10/05/2020 Godzina: 17:00
KS Wiązownica vs Polonia Przemyśl
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 253, 29 kolejka Data: 16/05/2020 Godzina: 14:30
Izolator Boguchwała vs Start Pruchnik
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 254, 29 kolejka Data: 16/05/2020 Godzina: 16:00
Polonia Przemyśl vs Ekoball Stal Sanok
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 255, 29 kolejka Data: 16/05/2020 Godzina: 16:00
Piast Tuczempy vs Stal II Mielec
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 256, 29 kolejka Data: 16/05/2020 Godzina: 17:00
Igloopol Dębica vs Stal II Stalowa Wola
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 257, 29 kolejka Data: 16/05/2020 Godzina: 17:00
Partyzant Targowiska vs Korona Rzeszów
Stadion: Partyzant Targowiska (Targowiska )

Mecz: 258, 29 kolejka Data: 17/05/2020 Godzina: 16:00
Legion Pilzno vs Sokół Kolbuszowa Dolna
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 259, 29 kolejka Data: 17/05/2020 Godzina: 17:00
Wisłok Wiśniowa vs Głogovia Głogów Małopolski
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 260, 29 kolejka Data: 17/05/2020 Godzina: 17:00
Błękitni Ropczyce vs Karpaty Krosno
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 261, 29 kolejka Data: 17/05/2020 Godzina: 17:00
KS Wiązownica vs JKS Jarosław
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 262, 30 kolejka Data: 23/05/2020 Godzina: 11:00
Karpaty Krosno vs Piast Tuczempy
Stadion: Karpaty Krosno(Krosno, Legionów 1)

Mecz: 263, 30 kolejka Data: 23/05/2020 Godzina: 16:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Izolator Boguchwała
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 264, 30 kolejka Data: 23/05/2020 Godzina: 17:00
JKS Jarosław vs Ekoball Stal Sanok
Stadion: Stadion JKS (Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2)

Mecz: 265, 30 kolejka Data: 23/05/2020 Godzina: 17:30
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Błękitni Ropczyce
Stadion: Stadion Nad Nilem (Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6)

Mecz: 266, 30 kolejka Data: 23/05/2020 Godzina: 18:00
Korona Rzeszów vs Wisłok Wiśniowa
Stadion: Korona Rzeszów Stadion (Rzeszów, hr. Alfreda Potockiego 9)

Mecz: 267, 30 kolejka Data: 24/05/2020 Godzina: 11:00
Stal II Stalowa Wola vs Legion Pilzno
Stadion: Stalowa Wola, Janusza Kusocińskiego

Mecz: 268, 30 kolejka Data: 24/05/2020 Godzina: 11:00
Stal II Mielec vs Polonia Przemyśl
Stadion: Stal Mielec (Mielec, Sportowa 1)

Mecz: 269, 30 kolejka Data: 24/05/2020 Godzina: 16:00
Start Pruchnik vs Igloopol Dębica
Stadion: PRUCHNIK (Pruchnik, Sportowa 1)

Mecz: 270, 30 kolejka Data: 24/05/2020 Godzina: 17:00
KS Wiązownica vs Partyzant Targowiska
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 271, 31 kolejka Data: 30/05/2020 Godzina: 14:30
Izolator Boguchwała vs Korona Rzeszów
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 272, 31 kolejka Data: 30/05/2020 Godzina: 16:00
Karpaty Krosno vs Stal II Mielec
Stadion: Karpaty Krosno(Krosno, Legionów 1)

Mecz: 273, 31 kolejka Data: 30/05/2020 Godzina: 17:00
Partyzant Targowiska vs Ekoball Stal Sanok
Stadion: Partyzant Targowiska (Targowiska )

Mecz: 274, 31 kolejka Data: 30/05/2020 Godzina: 17:00
JKS Jarosław vs Polonia Przemyśl
Stadion: Stadion JKS (Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2)

Mecz: 275, 31 kolejka Data: 30/05/2020 Godzina: 17:00
Igloopol Dębica vs Głogovia Głogów Małopolski
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 276, 31 kolejka Data: 30/05/2020 Godzina: 17:00
Błękitni Ropczyce vs Stal II Stalowa Wola
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 277, 31 kolejka Data: 30/05/2020 Godzina: 17:00
Piast Tuczempy vs Sokół Kolbuszowa Dolna
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 278, 31 kolejka Data: 31/05/2020 Godzina: 16:00
Legion Pilzno vs Start Pruchnik
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 279, 31 kolejka Data: 31/05/2020 Godzina: 17:00
Wisłok Wiśniowa vs KS Wiązownica
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 280, 32 kolejka Data: 03/06/2020 Godzina: 16:00
Polonia Przemyśl vs Partyzant Targowiska
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 281, 32 kolejka Data: 03/06/2020 Godzina: 16:30
Stal II Mielec vs JKS Jarosław
Stadion: Stal Mielec (Mielec, Sportowa 1)

Mecz: 282, 32 kolejka Data: 03/06/2020 Godzina: 17:00
Ekoball Stal Sanok vs Wisłok Wiśniowa
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

Mecz: 283, 32 kolejka Data: 03/06/2020 Godzina: 17:00
Stal II Stalowa Wola vs Piast Tuczempy
Stadion: Stalowa Wola, Janusza Kusocińskiego

Mecz: 284, 32 kolejka Data: 03/06/2020 Godzina: 17:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Legion Pilzno
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 285, 32 kolejka Data: 03/06/2020 Godzina: 17:30
Start Pruchnik vs Błękitni Ropczyce
Stadion: PRUCHNIK (Pruchnik, Sportowa 1)

Mecz: 286, 32 kolejka Data: 03/06/2020 Godzina: 17:30
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Karpaty Krosno
Stadion: Stadion Nad Nilem (Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6)

Mecz: 287, 32 kolejka Data: 03/06/2020 Godzina: 18:00
Korona Rzeszów vs Igloopol Dębica
Stadion: Korona Rzeszów Stadion (Rzeszów, hr. Alfreda Potockiego 9)

Mecz: 288, 32 kolejka Data: 03/06/2020 Godzina: 18:00
KS Wiązownica vs Izolator Boguchwała
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 289, 33 kolejka Data: 06/06/2020 Godzina: 14:30
Izolator Boguchwała vs Ekoball Stal Sanok
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 290, 33 kolejka Data: 06/06/2020 Godzina: 17:00
Błękitni Ropczyce vs Głogovia Głogów Małopolski
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 291, 33 kolejka Data: 06/06/2020 Godzina: 17:00
Wisłok Wiśniowa vs Polonia Przemyśl
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 292, 33 kolejka Data: 06/06/2020 Godzina: 17:00
Legion Pilzno vs Korona Rzeszów
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 293, 33 kolejka Data: 06/06/2020 Godzina: 17:00
Karpaty Krosno vs Stal II Stalowa Wola
Stadion: Karpaty Krosno(Krosno, Legionów 1)

Mecz: 294, 33 kolejka Data: 06/06/2020 Godzina: 17:00
Igloopol Dębica vs KS Wiązownica
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 295, 33 kolejka Data: 06/06/2020 Godzina: 17:00
Piast Tuczempy vs Start Pruchnik
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 296, 33 kolejka Data: 06/06/2020 Godzina: 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Stal II Mielec
Stadion: Stadion Nad Nilem (Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6)

Mecz: 297, 33 kolejka Data: 06/06/2020 Godzina: 17:00
Partyzant Targowiska vs JKS Jarosław
Stadion: Partyzant Targowiska (Targowiska)

Mecz: 298, 34 kolejka Data: 13/06/2020 Godzina: 17:00
Polonia Przemyśl vs Izolator Boguchwała
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 299, 34 kolejka Data: 13/06/2020 Godzina: 17:00
Ekoball Stal Sanok vs Igloopol Dębica
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

Mecz: 300, 34 kolejka Data: 13/06/2020 Godzina: 17:00
KS Wiązownica vs Legion Pilzno
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 301, 34 kolejka Data: 13/06/2020 Godzina: 17:00
Korona Rzeszów vs Błękitni Ropczyce
Stadion: Korona Rzeszów Stadion (Rzeszów, hr. Alfreda Potockiego 9)

Mecz: 302, 34 kolejka Data: 13/06/2020 Godzina: 17:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Piast Tuczempy
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 303, 34 kolejka Data: 13/06/2020 Godzina: 17:00
Stal II Mielec vs Partyzant Targowiska
Stadion: Stal Mielec (Mielec, Sportowa 1)

Mecz: 304, 34 kolejka Data: 13/06/2020 Godzina: 17:00
Start Pruchnik vs Karpaty Krosno
Stadion: PRUCHNIK (Pruchnik, Sportowa 1)

Mecz: 305, 34 kolejka Data: 13/06/2020 Godzina: 17:00
Stal II Stalowa Wola vs Sokół Kolbuszowa Dolna
Stadion: Stal Stalowa Wola (Stalowa Wola, Hutnicza 15)

Mecz: 306, 34 kolejka Data: 13/06/2020 Godzina: 17:00
JKS Jarosław vs Wisłok Wiśniowa
Stadion: Stadion JKS (Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2)

Dane pochodzą z serwisu laczynaspilka.pl

NASTĘPNY

Stal II Stalowa Wola
Stal II Stalowa Wola
-
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
08.11.2020 11:00

POPRZEDNI

Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
-
Błękitni Ropczyce
Błękitni Ropczyce
Wynik: 1 - 1
Stań murem za naszymi

KALENDARZ

REKLAMA

Śnieżka          GKrusz          SpedFarb         
Domy Pasywne AS          Centrum Rachunkowo-Podatkowe Jolanta Gajos          MatSport         
RzeSport         
© 2020 www.igloopol.info 2003/2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. \  Polityka prywatności \  Mapa portalu.
IT-Luk \ Bicluc.net \ Ogłoszenia Dębica