Oficjalna strona Igloopolu Dębica

IV liga podkarpacka sezon 2018/2019


Wybierz kolejkę



Mecz: 1, 1 kolejka Data: 10/08/2018 Godzina: 18:00
Polonia Przemyśl vs Sokół Nisko 2:0
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 2, 1 kolejka Data: 11/08/2018 Godzina: 11:00
Ekoball Stal Sanok vs Błękitni Ropczyce 2:0
Stadion: Rodzinne Centrum Sportu i Rekreacji "WIKI" w Sanoku (Sanok, Stróżowska 19)

Mecz: 3, 1 kolejka Data: 11/08/2018 Godzina: 13:00
Piast Tuczempy vs Izolator Boguchwała 2:3
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 4, 1 kolejka Data: 11/08/2018 Godzina: 15:00
Wisłoka Dębica vs JKS Jarosław 1:1
Stadion: KS Wisłoka Dębica (Dębica, Parkowa1)

Mecz: 5, 1 kolejka Data: 11/08/2018 Godzina: 16:00
Wisłok Wiśniowa vs Igloopol Dębica 3:2
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 6, 1 kolejka Data: 11/08/2018 Godzina: 17:00
Orzeł Przeworsk vs KS Wiązownica 0:0
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku (Przeworsk, Budowlanych )

Mecz: 7, 1 kolejka Data: 11/08/2018 Godzina: 17:00
Karpaty Krosno vs Stal Gorzyce 3:0
Stadion: KS Karpaty Krosno(Krosno, Bursaki 41)

Mecz: 8, 1 kolejka Data: 11/08/2018 Godzina: 17:30
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Korona Rzeszów 3:3
Stadion: Fundacja Na Rzecz Kultury i Sportu W Kolbuszowej (Kolbuszowa, Wolska 2)

Mecz: 9, 1 kolejka Data: 12/08/2018 Godzina: 16:30
Przełom Besko vs Legion Pilzno 2:2
Stadion: stadion sportowy (Besko, Kolejowa 101)

Mecz: 10, 2 kolejka Data: 15/08/2018 Godzina: 10:00
Izolator Boguchwała vs Przełom Besko 1:0
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 11, 2 kolejka Data: 15/08/2018 Godzina: 12:00
Korona Rzeszów vs Piast Tuczempy 1:3
Stadion: Korona Rzeszów Stadion (Rzeszów, hr. Alfreda Potockiego 9)

Mecz: 12, 2 kolejka Data: 15/08/2018 Godzina: 17:00
Igloopol Dębica vs Polonia Przemyśl 1:3
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 13, 2 kolejka Data: 15/08/2018 Godzina: 17:00
Legion Pilzno vs Orzeł Przeworsk 3:0
Stadion: Legionów 30, Pilzno

Mecz: 14, 2 kolejka Data: 15/08/2018 Godzina: 17:00
Ekoball Stal Sanok vs Wisłok Wiśniowa 1:2
Stadion: Rodzinne Centrum Sportu i Rekreacji "WIKI" w Sanoku (Sanok, Stróżowska 19)

Mecz: 15, 2 kolejka Data: 15/08/2018 Godzina: 17:00
JKS Jarosław vs Karpaty Krosno 1:0
Stadion: Stadion JKS (Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2)

Mecz: 16, 2 kolejka Data: 15/08/2018 Godzina: 17:00
Stal Gorzyce vs Sokół Kolbuszowa Dolna 2:4
Stadion: Gorzycki Klub Sportowy "STAL" Gorzyce (Gorzyce, Józefa Piłsudskiego 30)

Mecz: 17, 2 kolejka Data: 15/08/2018 Godzina: 17:30
Sokół Nisko vs Wisłoka Dębica 0:3
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 18, 2 kolejka Data: 15/08/2018 Godzina: 18:00
Błękitni Ropczyce vs KS Wiązownica 0:3
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 19, 3 kolejka Data: 18/08/2018 Godzina: 16:30
Przełom Besko vs Korona Rzeszów 1:0
Stadion: stadion sportowy (Besko, Kolejowa 101)

Mecz: 20, 3 kolejka Data: 18/08/2018 Godzina: 17:00
Piast Tuczempy vs Stal Gorzyce 2:0
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 21, 3 kolejka Data: 18/08/2018 Godzina: 17:00
Karpaty Krosno vs Sokół Nisko 1:0
Stadion: Karpaty MOSiR Krosno (Krosno, Legionów 1)

Mecz: 22, 3 kolejka Data: 18/08/2018 Godzina: 17:00
Wisłoka Dębica vs Igloopol Dębica 3:0
Stadion: KS Wisłoka Dębica (Dębica, Parkowa1)

Mecz: 23, 3 kolejka Data: 18/08/2018 Godzina: 17:30
Sokół Kolbuszowa Dolna vs JKS Jarosław 2:2
Stadion: Fundacja Na Rzecz Kultury i Sportu W Kolbuszowej (Kolbuszowa, Wolska 2)

Mecz: 24, 3 kolejka Data: 19/08/2018 Godzina: 16:00
Wisłok Wiśniowa vs Błękitni Ropczyce 3:2
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 25, 3 kolejka Data: 19/08/2018 Godzina: 17:00
KS Wiązownica vs Legion Pilzno 2:3
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 26, 3 kolejka Data: 19/08/2018 Godzina: 17:00
Orzeł Przeworsk vs Izolator Boguchwała 0:0
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku (Przeworsk, Budowlanych )

Mecz: 27, 3 kolejka Data: 20/08/2018 Godzina: 18:00
Polonia Przemyśl vs Ekoball Stal Sanok 1:1
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 28, 4 kolejka Data: 22/08/2018 Godzina: 17:30
Sokół Nisko vs Sokół Kolbuszowa Dolna 2:1
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 29, 4 kolejka Data: 25/08/2018 Godzina: 11:00
Błękitni Ropczyce vs Legion Pilzno 2:4
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 30, 4 kolejka Data: 25/08/2018 Godzina: 13:00
Izolator Boguchwała vs KS Wiązownica 2:3
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 31, 4 kolejka Data: 25/08/2018 Godzina: 16:00
Wisłok Wiśniowa vs Polonia Przemyśl 2:4
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 32, 4 kolejka Data: 25/08/2018 Godzina: 17:00
Korona Rzeszów vs Orzeł Przeworsk 3:2
Stadion: Korona Rzeszów Stadion (Rzeszów, hr. Alfreda Potockiego 9)

Mecz: 33, 4 kolejka Data: 25/08/2018 Godzina: 17:00
Igloopol Dębica vs Karpaty Krosno 2:0
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 34, 4 kolejka Data: 25/08/2018 Godzina: 17:00
Stal Gorzyce vs Przełom Besko 1:1
Stadion: Gorzycki Klub Sportowy "STAL" Gorzyce (Gorzyce, Józefa Piłsudskiego 30)

Mecz: 35, 4 kolejka Data: 25/08/2018 Godzina: 17:00
Ekoball Stal Sanok vs Wisłoka Dębica 0:0
Stadion: Rodzinne Centrum Sportu i Rekreacji "WIKI" w Sanoku (Sanok, Stróżowska 19)

Mecz: 36, 4 kolejka Data: 25/08/2018 Godzina: 17:00
JKS Jarosław vs Piast Tuczempy 1:2
Stadion: Stadion JKS (Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2)

Mecz: 37, 5 kolejka Data: 29/08/2018 Godzina: 17:00
Wisłoka Dębica vs Wisłok Wiśniowa 1:3
Stadion: KS Wisłoka Dębica (Dębica, Parkowa1)

Mecz: 38, 5 kolejka Data: 29/08/2018 Godzina: 17:00
Polonia Przemyśl vs Błękitni Ropczyce 1:0
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 39, 5 kolejka Data: 29/08/2018 Godzina: 17:00
Legion Pilzno vs Izolator Boguchwała 2:1
Stadion: Legionów 30, Pilzno

Mecz: 40, 5 kolejka Data: 29/08/2018 Godzina: 17:00
KS Wiązownica vs Korona Rzeszów 2:1
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 41, 5 kolejka Data: 29/08/2018 Godzina: 17:00
Przełom Besko vs JKS Jarosław 1:2
Stadion: stadion sportowy (Besko, Kolejowa 101)

Mecz: 42, 5 kolejka Data: 29/08/2018 Godzina: 17:00
Karpaty Krosno vs Ekoball Stal Sanok 0:1
Stadion: Karpaty MOSiR Krosno (Krosno, Legionów 1)

Mecz: 43, 5 kolejka Data: 29/08/2018 Godzina: 17:30
Orzeł Przeworsk vs Stal Gorzyce 3:0
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku (Przeworsk, Budowlanych )

Mecz: 44, 5 kolejka Data: 29/08/2018 Godzina: 17:30
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Igloopol Dębica 4:2
Stadion: Fundacja Na Rzecz Kultury i Sportu W Kolbuszowej (Kolbuszowa, Wolska 2)

Mecz: 45, 5 kolejka Data: 05/09/2018 Godzina: 17:00
Piast Tuczempy vs Sokół Nisko 2:2
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 46, 6 kolejka Data: 01/09/2018 Godzina: 11:00
Polonia Przemyśl vs Wisłoka Dębica 1:1
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 47, 6 kolejka Data: 01/09/2018 Godzina: 13:00
Ekoball Stal Sanok vs Sokół Kolbuszowa Dolna 3:0
Stadion: Rodzinne Centrum Sportu i Rekreacji "WIKI" w Sanoku (Sanok, Stróżowska 19)

Mecz: 48, 6 kolejka Data: 01/09/2018 Godzina: 17:00
JKS Jarosław vs Orzeł Przeworsk 0:0
Stadion: Stadion JKS (Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2)

Mecz: 49, 6 kolejka Data: 01/09/2018 Godzina: 17:00
Stal Gorzyce vs KS Wiązownica 2:1
Stadion: Gorzycki Klub Sportowy "STAL" Gorzyce (Gorzyce, Józefa Piłsudskiego 30)

Mecz: 50, 6 kolejka Data: 01/09/2018 Godzina: 17:00
Igloopol Dębica vs Piast Tuczempy 1:2
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 51, 6 kolejka Data: 01/09/2018 Godzina: 17:00
Korona Rzeszów vs Legion Pilzno 0:3
Stadion: Korona Rzeszów Stadion (Rzeszów, hr. Alfreda Potockiego 9)

Mecz: 52, 6 kolejka Data: 02/09/2018 Godzina: 15:00
Wisłok Wiśniowa vs Karpaty Krosno 2:0
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 53, 6 kolejka Data: 02/09/2018 Godzina: 17:00
Błękitni Ropczyce vs Izolator Boguchwała 0:3
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 54, 6 kolejka Data: 02/09/2018 Godzina: 17:00
Sokół Nisko vs Przełom Besko 2:0
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 55, 7 kolejka Data: 07/09/2018 Godzina: 16:30
JKS Jarosław vs KS Wiązownica 2:2
Stadion: Stadion JKS (Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2)

Mecz: 56, 7 kolejka Data: 08/09/2018 Godzina: 11:00
Piast Tuczempy vs Ekoball Stal Sanok 2:2
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 57, 7 kolejka Data: 08/09/2018 Godzina: 11:00
Legion Pilzno vs Stal Gorzyce 4:1
Stadion: Pilzno, Legionów 30

Mecz: 58, 7 kolejka Data: 08/09/2018 Godzina: 11:00
Izolator Boguchwała vs Korona Rzeszów 3:0
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 59, 7 kolejka Data: 08/09/2018 Godzina: 14:00
Orzeł Przeworsk vs Sokół Nisko 2:1
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku (Przeworsk, Budowlanych )

Mecz: 60, 7 kolejka Data: 08/09/2018 Godzina: 16:00
Karpaty Krosno vs Polonia Przemyśl 0:1
Stadion: Karpaty MOSiR Krosno (Krosno, Legionów 1)

Mecz: 61, 7 kolejka Data: 08/09/2018 Godzina: 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Wisłok Wiśniowa 1:3
Stadion: Stadion Nad Nilem (Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6)

Mecz: 62, 7 kolejka Data: 09/09/2018 Godzina: 16:00
Wisłoka Dębica vs Błękitni Ropczyce 1:0
Stadion: KS Wisłoka Dębica (Dębica, Parkowa1)

Mecz: 63, 7 kolejka Data: 09/09/2018 Godzina: 16:30
Przełom Besko vs Igloopol Dębica 1:2
Stadion: stadion sportowy (Besko, Kolejowa 101)

Mecz: 64, 8 kolejka Data: 15/09/2018 Godzina: 11:00
Polonia Przemyśl vs Sokół Kolbuszowa Dolna 1:0
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 65, 8 kolejka Data: 15/09/2018 Godzina: 16:00
Wisłoka Dębica vs Karpaty Krosno 4:1
Stadion: KS Wisłoka Dębica (Dębica, Parkowa1)

Mecz: 66, 8 kolejka Data: 15/09/2018 Godzina: 16:00
JKS Jarosław vs Legion Pilzno 3:1
Stadion: Stadion JKS (Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2)

Mecz: 67, 8 kolejka Data: 15/09/2018 Godzina: 16:00
Błękitni Ropczyce vs Korona Rzeszów 4:1
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 68, 8 kolejka Data: 15/09/2018 Godzina: 16:30
Sokół Nisko vs KS Wiązownica 0:5
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 69, 8 kolejka Data: 15/09/2018 Godzina: 16:30
Igloopol Dębica vs Orzeł Przeworsk 3:1
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 70, 8 kolejka Data: 15/09/2018 Godzina: 17:00
Ekoball Stal Sanok vs Przełom Besko 2:0
Stadion: Rodzinne Centrum Sportu i Rekreacji "WIKI" w Sanoku (Sanok, Stróżowska 19)

Mecz: 71, 8 kolejka Data: 15/09/2018 Godzina: 17:00
Stal Gorzyce vs Izolator Boguchwała 0:1
Stadion: Gorzycki Klub Sportowy "STAL" Gorzyce (Gorzyce, Józefa Piłsudskiego 30)

Mecz: 72, 8 kolejka Data: 16/09/2018 Godzina: 15:00
Wisłok Wiśniowa vs Piast Tuczempy 1:2
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 73, 9 kolejka Data: 21/09/2018 Godzina: 16:00
Igloopol Dębica vs KS Wiązownica 3:2
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 74, 9 kolejka Data: 21/09/2018 Godzina: 16:30
Piast Tuczempy vs Polonia Przemyśl 1:4
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 75, 9 kolejka Data: 22/09/2018 Godzina: 15:30
Orzeł Przeworsk vs Ekoball Stal Sanok 1:7
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku (Przeworsk, Budowlanych )

Mecz: 76, 9 kolejka Data: 22/09/2018 Godzina: 16:00
Legion Pilzno vs Sokół Nisko 4:2
Stadion: Legionów 30, Pilzno

Mecz: 77, 9 kolejka Data: 22/09/2018 Godzina: 16:00
Korona Rzeszów vs Stal Gorzyce 0:1
Stadion: Korona Rzeszów Stadion (Rzeszów, hr. Alfreda Potockiego 9)

Mecz: 78, 9 kolejka Data: 22/09/2018 Godzina: 16:00
Izolator Boguchwała vs JKS Jarosław 1:0
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 79, 9 kolejka Data: 22/09/2018 Godzina: 16:00
Karpaty Krosno vs Błękitni Ropczyce 2:1
Stadion: Karpaty MOSiR Krosno (Krosno, Legionów 1)

Mecz: 80, 9 kolejka Data: 22/09/2018 Godzina: 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Wisłoka Dębica 0:2
Stadion: Stadion Nad Nilem (Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6)

Mecz: 81, 9 kolejka Data: 23/09/2018 Godzina: 15:30
Przełom Besko vs Wisłok Wiśniowa 1:1
Stadion: stadion sportowy (Besko, Kolejowa 101)

Mecz: 82, 10 kolejka Data: 28/09/2018 Godzina: 16:15
Orzeł Przeworsk vs Wisłok Wiśniowa 1:0
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku (Przeworsk, Budowlanych)

Mecz: 83, 10 kolejka Data: 29/09/2018 Godzina: 11:00
Polonia Przemyśl vs Przełom Besko 5:0
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 84, 10 kolejka Data: 29/09/2018 Godzina: 15:00
JKS Jarosław vs Korona Rzeszów 2:1
Stadion: Stadion JKS (Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2)

Mecz: 85, 10 kolejka Data: 29/09/2018 Godzina: 16:00
Sokół Nisko vs Izolator Boguchwała 1:3
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 86, 10 kolejka Data: 29/09/2018 Godzina: 16:00
Wisłoka Dębica vs Piast Tuczempy 1:1
Stadion: KS Wisłoka Dębica (Dębica, Parkowa1)

Mecz: 87, 10 kolejka Data: 29/09/2018 Godzina: 16:00
Błękitni Ropczyce vs Stal Gorzyce 3:3
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 88, 10 kolejka Data: 29/09/2018 Godzina: 16:00
Igloopol Dębica vs Legion Pilzno 2:1
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 89, 10 kolejka Data: 29/09/2018 Godzina: 16:00
Karpaty Krosno vs Sokół Kolbuszowa Dolna 2:1
Stadion: Karpaty MOSiR Krosno (Krosno, Legionów 1)

Mecz: 90, 10 kolejka Data: 29/09/2018 Godzina: 16:00
Ekoball Stal Sanok vs KS Wiązownica 1:1
Stadion: Rodzinne Centrum Sportu i Rekreacji "WIKI" w Sanoku (Sanok, Stróżowska 19)

Mecz: 91, 11 kolejka Data: 06/10/2018 Godzina: 11:00
Wisłok Wiśniowa vs KS Wiązownica 0:2
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 92, 11 kolejka Data: 06/10/2018 Godzina: 11:00
Piast Tuczempy vs Karpaty Krosno 1:1
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 93, 11 kolejka Data: 06/10/2018 Godzina: 11:00
Stal Gorzyce vs JKS Jarosław 0:1
Stadion: Gorzycki Klub Sportowy "STAL" Gorzyce (Gorzyce, Józefa Piłsudskiego 30)

Mecz: 94, 11 kolejka Data: 06/10/2018 Godzina: 15:00
Legion Pilzno vs Ekoball Stal Sanok 0:2
Stadion: Legionów 30, Pilzno

Mecz: 95, 11 kolejka Data: 06/10/2018 Godzina: 15:00
Orzeł Przeworsk vs Polonia Przemyśl 0:2
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku (Przeworsk, Budowlanych )

Mecz: 96, 11 kolejka Data: 06/10/2018 Godzina: 15:00
Korona Rzeszów vs Sokół Nisko 0:2
Stadion: Korona Rzeszów Stadion (Rzeszów, hr. Alfreda Potockiego 9)

Mecz: 97, 11 kolejka Data: 06/10/2018 Godzina: 15:30
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Błękitni Ropczyce 1:2
Stadion: Stadion Nad Nilem (Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6)

Mecz: 98, 11 kolejka Data: 07/10/2018 Godzina: 11:00
Izolator Boguchwała vs Igloopol Dębica 3:2
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 99, 11 kolejka Data: 07/10/2018 Godzina: 15:00
Przełom Besko vs Wisłoka Dębica 1:5
Stadion: stadion sportowy (Besko, Kolejowa 101)

Mecz: 100, 12 kolejka Data: 10/10/2018 Godzina: 15:30
Wisłoka Dębica vs Orzeł Przeworsk 3:0
Stadion: KS Wisłoka Dębica (Dębica, Parkowa1)

Mecz: 101, 12 kolejka Data: 13/10/2018 Godzina: 11:00
Ekoball Stal Sanok vs Izolator Boguchwała 2:2
Stadion: Rodzinne Centrum Sportu i Rekreacji "WIKI" w Sanoku (Sanok, Stróżowska 19)

Mecz: 102, 12 kolejka Data: 13/10/2018 Godzina: 11:00
Polonia Przemyśl vs KS Wiązownica 1:2
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 103, 12 kolejka Data: 13/10/2018 Godzina: 15:00
Sokół Nisko vs Stal Gorzyce 0:1
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 104, 12 kolejka Data: 13/10/2018 Godzina: 15:00
Karpaty Krosno vs Przełom Besko 1:0
Stadion: Karpaty MOSiR Krosno (Krosno, Legionów 1)

Mecz: 105, 12 kolejka Data: 13/10/2018 Godzina: 15:00
Błękitni Ropczyce vs JKS Jarosław 2:2
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 106, 12 kolejka Data: 13/10/2018 Godzina: 15:30
Igloopol Dębica vs Korona Rzeszów 0:0
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 107, 12 kolejka Data: 13/10/2018 Godzina: 15:30
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Piast Tuczempy 1:3
Stadion: Stadion Nad Nilem (Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6)

Mecz: 108, 12 kolejka Data: 14/10/2018 Godzina: 14:00
Wisłok Wiśniowa vs Legion Pilzno 1:0
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 109, 13 kolejka Data: 20/10/2018 Godzina: 14:00
Piast Tuczempy vs Błękitni Ropczyce 2:3
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 110, 13 kolejka Data: 20/10/2018 Godzina: 15:00
Korona Rzeszów vs Ekoball Stal Sanok 0:1
Stadion: Korona Rzeszów Stadion (Rzeszów, hr. Alfreda Potockiego 9)

Mecz: 111, 13 kolejka Data: 20/10/2018 Godzina: 15:00
Stal Gorzyce vs Igloopol Dębica 1:4
Stadion: Gorzycki Klub Sportowy "STAL" Gorzyce (Gorzyce, Józefa Piłsudskiego 30)

Mecz: 112, 13 kolejka Data: 20/10/2018 Godzina: 15:00
Wisłoka Dębica vs KS Wiązownica 3:1
Stadion: Euroboisko (Dębica, Kraszewskiego 110)

Mecz: 113, 13 kolejka Data: 20/10/2018 Godzina: 15:00
Izolator Boguchwała vs Wisłok Wiśniowa 4:0
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 114, 13 kolejka Data: 20/10/2018 Godzina: 15:00
Legion Pilzno vs Polonia Przemyśl 2:1
Stadion: Legionów 30, Pilzno

Mecz: 115, 13 kolejka Data: 20/10/2018 Godzina: 15:00
JKS Jarosław vs Sokół Nisko 6:0
Stadion: Stadion JKS (Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2)

Mecz: 116, 13 kolejka Data: 20/10/2018 Godzina: 15:00
Orzeł Przeworsk vs Karpaty Krosno 0:2
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku (Przeworsk, Budowlanych )

Mecz: 117, 13 kolejka Data: 21/10/2018 Godzina: 15:00
Przełom Besko vs Sokół Kolbuszowa Dolna 0:1
Stadion: stadion sportowy (Besko, Kolejowa 101)

Mecz: 118, 14 kolejka Data: 27/10/2018 Godzina: 11:00
Błękitni Ropczyce vs Sokół Nisko 7:1
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 119, 14 kolejka Data: 27/10/2018 Godzina: 11:00
Polonia Przemyśl vs Izolator Boguchwała 1:2
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 120, 14 kolejka Data: 27/10/2018 Godzina: 15:00
Karpaty Krosno vs KS Wiązownica 1:0
Stadion: Karpaty MOSiR Krosno (Krosno, Legionów 1)

Mecz: 121, 14 kolejka Data: 27/10/2018 Godzina: 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Orzeł Przeworsk 3:0
Stadion: Stadion Nad Nilem (Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6)

Mecz: 122, 14 kolejka Data: 27/10/2018 Godzina: 15:00
Ekoball Stal Sanok vs Stal Gorzyce 3:1
Stadion: Rodzinne Centrum Sportu i Rekreacji "WIKI" w Sanoku (Sanok, Stróżowska 19)

Mecz: 123, 14 kolejka Data: 27/10/2018 Godzina: 15:00
Igloopol Dębica vs JKS Jarosław 1:1
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 124, 14 kolejka Data: 27/10/2018 Godzina: 15:00
Wisłoka Dębica vs Legion Pilzno 1:1
Stadion: KS Wisłoka Dębica (Dębica, Parkowa1)

Mecz: 125, 14 kolejka Data: 28/10/2018 Godzina: 14:00
Wisłok Wiśniowa vs Korona Rzeszów 4:1
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 126, 14 kolejka Data: 28/10/2018 Godzina: 14:00
Piast Tuczempy vs Przełom Besko 3:0
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 127, 15 kolejka Data: 03/11/2018 Godzina: 13:00
JKS Jarosław vs Ekoball Stal Sanok 0:0
Stadion: Stadion JKS (Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2)

Mecz: 128, 15 kolejka Data: 03/11/2018 Godzina: 13:00
Stal Gorzyce vs Wisłok Wiśniowa 1:1
Stadion: Gorzycki Klub Sportowy "STAL" Gorzyce (Gorzyce, Józefa Piłsudskiego 30)

Mecz: 129, 15 kolejka Data: 03/11/2018 Godzina: 13:00
Legion Pilzno vs Karpaty Krosno 2:2
Stadion: Pilzno, Legionów 30

Mecz: 130, 15 kolejka Data: 03/11/2018 Godzina: 14:00
Izolator Boguchwała vs Wisłoka Dębica 1:1
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 131, 15 kolejka Data: 03/11/2018 Godzina: 14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs KS Wiązownica 1:0
Stadion: Stadion Nad Nilem (Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6)

Mecz: 132, 15 kolejka Data: 03/11/2018 Godzina: 14:00
Sokół Nisko vs Igloopol Dębica 2:4
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 133, 15 kolejka Data: 03/11/2018 Godzina: 14:00
Korona Rzeszów vs Polonia Przemyśl 0:0
Stadion: Korona Rzeszów Stadion (Rzeszów, hr. Alfreda Potockiego 9)

Mecz: 134, 15 kolejka Data: 04/11/2018 Godzina: 12:00
Orzeł Przeworsk vs Piast Tuczempy 1:0
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku (Przeworsk, Budowlanych )

Mecz: 135, 15 kolejka Data: 04/11/2018 Godzina: 13:00
Przełom Besko vs Błękitni Ropczyce 1:3
Stadion: stadion sportowy (Besko, Kolejowa 101)

Mecz: 136, 16 kolejka Data: 10/11/2018 Godzina: 11:00
Polonia Przemyśl vs Stal Gorzyce 4:2
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 137, 16 kolejka Data: 10/11/2018 Godzina: 13:00
Ekoball Stal Sanok vs Sokół Nisko 1:0
Stadion: Rodzinne Centrum Sportu i Rekreacji "WIKI" w Sanoku (Sanok, Stróżowska 19)

Mecz: 138, 16 kolejka Data: 10/11/2018 Godzina: 13:00
Przełom Besko vs Orzeł Przeworsk 1:0
Stadion: stadion sportowy (Besko, Kolejowa 101)

Mecz: 139, 16 kolejka Data: 10/11/2018 Godzina: 13:30
Piast Tuczempy vs KS Wiązownica 2:1
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 140, 16 kolejka Data: 10/11/2018 Godzina: 14:00
Karpaty Krosno vs Izolator Boguchwała 2:1
Stadion: Karpaty MOSiR Krosno (Krosno, Legionów 1)

Mecz: 141, 16 kolejka Data: 10/11/2018 Godzina: 14:00
Igloopol Dębica vs Błękitni Ropczyce 1:3
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 142, 16 kolejka Data: 10/11/2018 Godzina: 14:00
Wisłoka Dębica vs Korona Rzeszów 4:0
Stadion: KS Wisłoka Dębica (Dębica, Parkowa1)

Mecz: 143, 16 kolejka Data: 11/11/2018 Godzina: 13:30
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Legion Pilzno 2:0
Stadion: Stadion Nad Nilem (Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6)

Mecz: 144, 16 kolejka Data: 11/11/2018 Godzina: 14:00
Wisłok Wiśniowa vs JKS Jarosław 2:0
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 145, 17 kolejka Data: 17/11/2018 Godzina: 11:00
Igloopol Dębica vs Ekoball Stal Sanok 2:0
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 146, 17 kolejka Data: 17/11/2018 Godzina: 11:00
Stal Gorzyce vs Wisłoka Dębica 1:2
Stadion: Gorzycki Klub Sportowy "STAL" Gorzyce (Gorzyce, Józefa Piłsudskiego 30)

Mecz: 147, 17 kolejka Data: 17/11/2018 Godzina: 13:00
Korona Rzeszów vs Karpaty Krosno 1:4
Stadion: Korona Rzeszów Stadion (Rzeszów, hr. Alfreda Potockiego 9)

Mecz: 148, 17 kolejka Data: 17/11/2018 Godzina: 13:00
Izolator Boguchwała vs Sokół Kolbuszowa Dolna 2:2
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 149, 17 kolejka Data: 17/11/2018 Godzina: 13:00
JKS Jarosław vs Polonia Przemyśl 1:2
Stadion: Stadion JKS (Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2)

Mecz: 150, 17 kolejka Data: 17/11/2018 Godzina: 13:30
Legion Pilzno vs Piast Tuczempy 3:0
Stadion: Legionów 30, Pilzno

Mecz: 151, 17 kolejka Data: 17/11/2018 Godzina: 14:00
Sokół Nisko vs Wisłok Wiśniowa 1:3
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 152, 17 kolejka Data: 18/11/2018 Godzina: 12:00
Orzeł Przeworsk vs Błękitni Ropczyce 3:0
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku (Przeworsk, Budowlanych )

Mecz: 153, 17 kolejka Data: 18/11/2018 Godzina: 13:00
Przełom Besko vs KS Wiązownica 2:1
Stadion: stadion sportowy (Besko, Kolejowa 101)

Mecz: 154, 18 kolejka Data: 09/03/2019 Godzina: 12:00
Stal Gorzyce vs Karpaty Krosno 2:0
Stadion: Gorzycki Klub Sportowy "STAL" Gorzyce (Gorzyce, Józefa Piłsudskiego 30)

Mecz: 155, 18 kolejka Data: 09/03/2019 Godzina: 14:00
Błękitni Ropczyce vs Ekoball Stal Sanok 2:0
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 156, 18 kolejka Data: 09/03/2019 Godzina: 14:00
Izolator Boguchwała vs Piast Tuczempy 2:1
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 157, 18 kolejka Data: 09/03/2019 Godzina: 14:00
Sokół Nisko vs Polonia Przemyśl 1:1
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 158, 18 kolejka Data: 09/03/2019 Godzina: 14:00
JKS Jarosław vs Wisłoka Dębica 0:1
Stadion: Stadion JKS (Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2)

Mecz: 159, 18 kolejka Data: 09/03/2019 Godzina: 15:00
Igloopol Dębica vs Wisłok Wiśniowa 0:1
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 160, 18 kolejka Data: 10/03/2019 Godzina: 11:00
Legion Pilzno vs Przełom Besko 2:2
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 161, 18 kolejka Data: 10/03/2019 Godzina: 13:00
Korona Rzeszów vs Sokół Kolbuszowa Dolna 2:1
Stadion: Korona Rzeszów Stadion (Rzeszów, hr. Alfreda Potockiego 9)

Mecz: 162, 18 kolejka Data: 10/03/2019 Godzina: 14:00
KS Wiązownica vs Orzeł Przeworsk 3:1
Stadion: Wiązownica, Sportowa

Mecz: 163, 19 kolejka Data: 16/03/2019 Godzina: 14:30
Piast Tuczempy vs Korona Rzeszów 3:1
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 164, 19 kolejka Data: 16/03/2019 Godzina: 15:00
KS Wiązownica vs Błękitni Ropczyce 0:1
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 165, 19 kolejka Data: 16/03/2019 Godzina: 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Stal Gorzyce 1:0
Stadion: Stadion Nad Nilem (Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6)

Mecz: 166, 19 kolejka Data: 17/03/2019 Godzina: 11:00
Polonia Przemyśl vs Igloopol Dębica 2:2
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 167, 19 kolejka Data: 17/03/2019 Godzina: 12:00
Orzeł Przeworsk vs Legion Pilzno 1:1
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku (Przeworsk, Budowlanych )

Mecz: 168, 19 kolejka Data: 17/03/2019 Godzina: 12:00
Karpaty Krosno vs JKS Jarosław 0:3
Stadion: Karpaty Krosno(Krosno, Legionów 1)

Mecz: 169, 19 kolejka Data: 17/03/2019 Godzina: 12:00
Wisłok Wiśniowa vs Ekoball Stal Sanok 1:1
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 170, 19 kolejka Data: 17/03/2019 Godzina: 14:00
Przełom Besko vs Izolator Boguchwała 1:4
Stadion: stadion sportowy (Besko, Kolejowa 101)

Mecz: 171, 19 kolejka Data: 17/03/2019 Godzina: 15:00
Wisłoka Dębica vs Sokół Nisko 3:1
Stadion: KS Wisłoka Dębica (Dębica, Parkowa1)

Mecz: 172, 20 kolejka Data: 23/03/2019 Godzina: 13:00
Stal Gorzyce vs Piast Tuczempy 2:3
Stadion: Gorzycki Klub Sportowy "STAL" Gorzyce (Gorzyce, Józefa Piłsudskiego 30)

Mecz: 173, 20 kolejka Data: 23/03/2019 Godzina: 13:00
Korona Rzeszów vs Przełom Besko 4:1
Stadion: Korona Rzeszów Stadion (Rzeszów, hr. Alfreda Potockiego 9)

Mecz: 174, 20 kolejka Data: 23/03/2019 Godzina: 14:00
Ekoball Stal Sanok vs Polonia Przemyśl 0:1
Stadion: Rodzinne Centrum Sportu i Rekreacji "WIKI" w Sanoku (Sanok, Stróżowska 19)

Mecz: 175, 20 kolejka Data: 23/03/2019 Godzina: 14:00
Izolator Boguchwała vs Orzeł Przeworsk 0:0
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 176, 20 kolejka Data: 23/03/2019 Godzina: 15:00
Legion Pilzno vs KS Wiązownica 3:3
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 177, 20 kolejka Data: 23/03/2019 Godzina: 15:00
Sokół Nisko vs Karpaty Krosno 1:1
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 178, 20 kolejka Data: 23/03/2019 Godzina: 15:00
JKS Jarosław vs Sokół Kolbuszowa Dolna 2:0
Stadion: Stadion JKS (Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2)

Mecz: 179, 20 kolejka Data: 23/03/2019 Godzina: 15:00
Błękitni Ropczyce vs Wisłok Wiśniowa 0:1
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 180, 20 kolejka Data: 23/03/2019 Godzina: 15:30
Igloopol Dębica vs Wisłoka Dębica 0:0
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 181, 21 kolejka Data: 30/03/2019 Godzina: 11:00
Polonia Przemyśl vs Wisłok Wiśniowa 1:3
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 182, 21 kolejka Data: 30/03/2019 Godzina: 13:00
Wisłoka Dębica vs Ekoball Stal Sanok 1:1
Stadion: KS Wisłoka Dębica (Dębica, Parkowa1)

Mecz: 183, 21 kolejka Data: 30/03/2019 Godzina: 15:00
Piast Tuczempy vs JKS Jarosław 3:1
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 184, 21 kolejka Data: 30/03/2019 Godzina: 15:00
Karpaty Krosno vs Igloopol Dębica 4:0
Stadion: Karpaty Krosno(Krosno, Legionów 1)

Mecz: 185, 21 kolejka Data: 30/03/2019 Godzina: 15:00
Orzeł Przeworsk vs Korona Rzeszów 0:1
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku (Przeworsk, Budowlanych )

Mecz: 186, 21 kolejka Data: 30/03/2019 Godzina: 15:30
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Sokół Nisko 1:0
Stadion: Stadion Nad Nilem (Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6)

Mecz: 187, 21 kolejka Data: 31/03/2019 Godzina: 12:15
KS Wiązownica vs Izolator Boguchwała 0:1
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 188, 21 kolejka Data: 31/03/2019 Godzina: 14:00
Legion Pilzno vs Błękitni Ropczyce 1:3
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Błonia 1)

Mecz: 189, 21 kolejka Data: 31/03/2019 Godzina: 16:00
Przełom Besko vs Stal Gorzyce 1:1
Stadion: stadion sportowy (Besko, Kolejowa 101)

Mecz: 190, 22 kolejka Data: 06/04/2019 Godzina: 11:00
Igloopol Dębica vs Sokół Kolbuszowa Dolna 1:1
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 191, 22 kolejka Data: 06/04/2019 Godzina: 13:00
Sokół Nisko vs Piast Tuczempy 4:1
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 192, 22 kolejka Data: 06/04/2019 Godzina: 15:00
Błękitni Ropczyce vs Polonia Przemyśl 0:1
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 193, 22 kolejka Data: 06/04/2019 Godzina: 15:00
Korona Rzeszów vs KS Wiązownica 3:1
Stadion: Korona Rzeszów Stadion (Rzeszów, hr. Alfreda Potockiego 9)

Mecz: 194, 22 kolejka Data: 06/04/2019 Godzina: 15:00
Izolator Boguchwała vs Legion Pilzno 3:0
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 195, 22 kolejka Data: 06/04/2019 Godzina: 16:00
JKS Jarosław vs Przełom Besko 2:1
Stadion: Stadion JKS (Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2)

Mecz: 196, 22 kolejka Data: 06/04/2019 Godzina: 16:00
Ekoball Stal Sanok vs Karpaty Krosno 1:2
Stadion: Rodzinne Centrum Sportu i Rekreacji "WIKI" w Sanoku (Sanok, Stróżowska 19)

Mecz: 197, 22 kolejka Data: 06/04/2019 Godzina: 16:00
Stal Gorzyce vs Orzeł Przeworsk 2:3
Stadion: Gorzycki Klub Sportowy "STAL" Gorzyce (Gorzyce, Józefa Piłsudskiego 30)

Mecz: 198, 22 kolejka Data: 07/04/2019 Godzina: 15:00
Wisłok Wiśniowa vs Wisłoka Dębica 1:1
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 199, 23 kolejka Data: 13/04/2019 Godzina: 16:00
Karpaty Krosno vs Wisłok Wiśniowa 0:1
Stadion: Karpaty Krosno(Krosno, Legionów 1)

Mecz: 200, 23 kolejka Data: 13/04/2019 Godzina: 16:00
Orzeł Przeworsk vs JKS Jarosław 4:0
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku (Przeworsk, Budowlanych )

Mecz: 201, 23 kolejka Data: 13/04/2019 Godzina: 16:00
Wisłoka Dębica vs Polonia Przemyśl 2:0
Stadion: KS Wisłoka Dębica (Dębica, Parkowa1)

Mecz: 202, 23 kolejka Data: 13/04/2019 Godzina: 16:30
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Ekoball Stal Sanok 0:3
Stadion: Stadion Nad Nilem (Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6)

Mecz: 203, 23 kolejka Data: 14/04/2019 Godzina: 11:00
Izolator Boguchwała vs Błękitni Ropczyce 5:0
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 204, 23 kolejka Data: 14/04/2019 Godzina: 14:00
Piast Tuczempy vs Igloopol Dębica 1:1
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 205, 23 kolejka Data: 14/04/2019 Godzina: 15:00
Legion Pilzno vs Korona Rzeszów 0:1
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Błonia 1)

Mecz: 206, 23 kolejka Data: 14/04/2019 Godzina: 15:00
KS Wiązownica vs Stal Gorzyce 4:1
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 207, 23 kolejka Data: 14/04/2019 Godzina: 16:30
Przełom Besko vs Sokół Nisko 0:1
Stadion: stadion sportowy (Besko, Kolejowa 101)

Mecz: 208, 24 kolejka Data: 20/04/2019 Godzina: 11:00
Ekoball Stal Sanok vs Piast Tuczempy 3:0
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

Mecz: 209, 24 kolejka Data: 20/04/2019 Godzina: 11:00
Polonia Przemyśl vs Karpaty Krosno 0:0
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 210, 24 kolejka Data: 20/04/2019 Godzina: 11:00
Wisłok Wiśniowa vs Sokół Kolbuszowa Dolna 5:1
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 211, 24 kolejka Data: 20/04/2019 Godzina: 12:00
Korona Rzeszów vs Izolator Boguchwała 1:0
Stadion: Korona Rzeszów Stadion (Rzeszów, hr. Alfreda Potockiego 9)

Mecz: 212, 24 kolejka Data: 20/04/2019 Godzina: 13:00
Sokół Nisko vs Orzeł Przeworsk 2:1
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 213, 24 kolejka Data: 20/04/2019 Godzina: 15:00
Stal Gorzyce vs Legion Pilzno 0:1
Stadion: Gorzycki Klub Sportowy "STAL" Gorzyce (Gorzyce, Józefa Piłsudskiego 30)

Mecz: 214, 24 kolejka Data: 20/04/2019 Godzina: 15:00
Błękitni Ropczyce vs Wisłoka Dębica 0:2
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 215, 24 kolejka Data: 20/04/2019 Godzina: 15:15
KS Wiązownica vs JKS Jarosław 1:2
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 216, 24 kolejka Data: 20/04/2019 Godzina: 16:00
Igloopol Dębica vs Przełom Besko 4:0
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 217, 25 kolejka Data: 27/04/2019 Godzina: 11:00
KS Wiązownica vs Sokół Nisko 2:0
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 218, 25 kolejka Data: 27/04/2019 Godzina: 11:00
Orzeł Przeworsk vs Igloopol Dębica 1:1
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku (Przeworsk, Budowlanych )

Mecz: 219, 25 kolejka Data: 27/04/2019 Godzina: 11:00
Legion Pilzno vs JKS Jarosław 2:2
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 220, 25 kolejka Data: 27/04/2019 Godzina: 16:00
Karpaty Krosno vs Wisłoka Dębica 0:1
Stadion: Karpaty Krosno(Krosno, Legionów 1)

Mecz: 221, 25 kolejka Data: 27/04/2019 Godzina: 16:30
Korona Rzeszów vs Błękitni Ropczyce 3:0
Stadion: Korona Rzeszów Stadion (Rzeszów, hr. Alfreda Potockiego 9)

Mecz: 222, 25 kolejka Data: 27/04/2019 Godzina: 17:00
Piast Tuczempy vs Wisłok Wiśniowa 1:1
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 223, 25 kolejka Data: 27/04/2019 Godzina: 17:00
Przełom Besko vs Ekoball Stal Sanok 0:0
Stadion: stadion sportowy (Besko, Kolejowa 101)

Mecz: 224, 25 kolejka Data: 27/04/2019 Godzina: 17:00
Izolator Boguchwała vs Stal Gorzyce 5:0
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 225, 25 kolejka Data: 27/04/2019 Godzina: 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Polonia Przemyśl 1:3
Stadion: Stadion Nad Nilem (Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6)

Mecz: 226, 26 kolejka Data: 30/04/2019 Godzina: 17:00
Wisłok Wiśniowa vs Przełom Besko 1:2
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 227, 26 kolejka Data: 01/05/2019 Godzina: 12:00
KS Wiązownica vs Igloopol Dębica 1:0
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 228, 26 kolejka Data: 01/05/2019 Godzina: 17:00
Ekoball Stal Sanok vs Orzeł Przeworsk 2:0
Stadion: Rodzinne Centrum Sportu i Rekreacji "WIKI" w Sanoku (Sanok, Stróżowska 19)

Mecz: 229, 26 kolejka Data: 01/05/2019 Godzina: 17:00
Polonia Przemyśl vs Piast Tuczempy 2:3
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 230, 26 kolejka Data: 01/05/2019 Godzina: 17:00
Sokół Nisko vs Legion Pilzno 0:1
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 231, 26 kolejka Data: 01/05/2019 Godzina: 17:00
Stal Gorzyce vs Korona Rzeszów 1:5
Stadion: Gorzycki Klub Sportowy "STAL" Gorzyce (Gorzyce, Józefa Piłsudskiego 30)

Mecz: 232, 26 kolejka Data: 01/05/2019 Godzina: 17:00
Wisłoka Dębica vs Sokół Kolbuszowa Dolna 4:0
Stadion: KS Wisłoka Dębica (Dębica, Parkowa1)

Mecz: 233, 26 kolejka Data: 01/05/2019 Godzina: 17:00
Błękitni Ropczyce vs Karpaty Krosno 2:1
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 234, 26 kolejka Data: 01/05/2019 Godzina: 17:00
JKS Jarosław vs Izolator Boguchwała 0:2
Stadion: Stadion JKS (Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2)

Mecz: 235, 27 kolejka Data: 04/05/2019 Godzina: 16:00
Korona Rzeszów vs JKS Jarosław 2:1
Stadion: Korona Rzeszów Stadion (Rzeszów, hr. Alfreda Potockiego 9)

Mecz: 236, 27 kolejka Data: 04/05/2019 Godzina: 17:00
Piast Tuczempy vs Wisłoka Dębica 1:2
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 237, 27 kolejka Data: 05/05/2019 Godzina: 11:00
Izolator Boguchwała vs Sokół Nisko 1:2
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 238, 27 kolejka Data: 05/05/2019 Godzina: 15:00
Przełom Besko vs Polonia Przemyśl 0:4
Stadion: stadion sportowy (Besko, Kolejowa 101)

Mecz: 239, 27 kolejka Data: 05/05/2019 Godzina: 16:00
Wisłok Wiśniowa vs Orzeł Przeworsk 5:0
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 240, 27 kolejka Data: 05/05/2019 Godzina: 16:00
KS Wiązownica vs Ekoball Stal Sanok 1:1
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 241, 27 kolejka Data: 05/05/2019 Godzina: 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Karpaty Krosno 2:3
Stadion: Stadion Nad Nilem (Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6)

Mecz: 242, 27 kolejka Data: 05/05/2019 Godzina: 17:00
Legion Pilzno vs Igloopol Dębica 0:2
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 243, 27 kolejka Data: 08/05/2019 Godzina: 17:30
Stal Gorzyce vs Błękitni Ropczyce 0:6
Stadion: Gorzycki Klub Sportowy "STAL" Gorzyce (Gorzyce, Józefa Piłsudskiego 30)

Mecz: 244, 28 kolejka Data: 11/05/2019 Godzina: 11:00
Ekoball Stal Sanok vs Legion Pilzno 3:1
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

Mecz: 245, 28 kolejka Data: 11/05/2019 Godzina: 11:00
Polonia Przemyśl vs Orzeł Przeworsk 4:0
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 246, 28 kolejka Data: 11/05/2019 Godzina: 14:00
Karpaty Krosno vs Piast Tuczempy 1:1
Stadion: Karpaty Krosno(Krosno, Legionów 1)

Mecz: 247, 28 kolejka Data: 11/05/2019 Godzina: 15:00
Wisłoka Dębica vs Przełom Besko 5:0
Stadion: KS Wisłoka Dębica (Dębica, Parkowa1)

Mecz: 248, 28 kolejka Data: 11/05/2019 Godzina: 17:00
JKS Jarosław vs Stal Gorzyce 2:1
Stadion: Stadion JKS (Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2)

Mecz: 249, 28 kolejka Data: 11/05/2019 Godzina: 17:00
Igloopol Dębica vs Izolator Boguchwała 2:2
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 250, 28 kolejka Data: 11/05/2019 Godzina: 17:00
Błękitni Ropczyce vs Sokół Kolbuszowa Dolna 2:1
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 251, 28 kolejka Data: 11/05/2019 Godzina: 17:00
Sokół Nisko vs Korona Rzeszów 0:1
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 252, 28 kolejka Data: 12/05/2019 Godzina: 16:00
KS Wiązownica vs Wisłok Wiśniowa 3:1
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 253, 29 kolejka Data: 18/05/2019 Godzina: 17:00
Legion Pilzno vs Wisłok Wiśniowa 1:1
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Błonia 1)

Mecz: 254, 29 kolejka Data: 18/05/2019 Godzina: 17:00
JKS Jarosław vs Błękitni Ropczyce 2:2
Stadion: Stadion JKS (Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2)

Mecz: 255, 29 kolejka Data: 18/05/2019 Godzina: 17:00
Korona Rzeszów vs Igloopol Dębica 1:0
Stadion: Korona Rzeszów Stadion (Rzeszów, hr. Alfreda Potockiego 9)

Mecz: 256, 29 kolejka Data: 18/05/2019 Godzina: 17:00
Orzeł Przeworsk vs Wisłoka Dębica 0:2
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku (Przeworsk, Budowlanych )

Mecz: 257, 29 kolejka Data: 18/05/2019 Godzina: 17:00
Piast Tuczempy vs Sokół Kolbuszowa Dolna 1:2
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 258, 29 kolejka Data: 18/05/2019 Godzina: 17:00
Izolator Boguchwała vs Ekoball Stal Sanok 2:0
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 259, 29 kolejka Data: 18/05/2019 Godzina: 17:00
Stal Gorzyce vs Sokół Nisko 2:4
Stadion: Gorzycki Klub Sportowy "STAL" Gorzyce (Gorzyce, Józefa Piłsudskiego 30)

Mecz: 260, 29 kolejka Data: 19/05/2019 Godzina: 16:00
KS Wiązownica vs Polonia Przemyśl 0:0
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 261, 29 kolejka Data: 19/05/2019 Godzina: 16:30
Przełom Besko vs Karpaty Krosno 0:0
Stadion: stadion sportowy (Besko, Kolejowa 101)

Mecz: 262, 30 kolejka Data: 25/05/2019 Godzina: 11:00
Polonia Przemyśl vs Legion Pilzno 4:2
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 263, 30 kolejka Data: 25/05/2019 Godzina: 16:00
Igloopol Dębica vs Stal Gorzyce 0:1
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 264, 30 kolejka Data: 25/05/2019 Godzina: 17:00
Ekoball Stal Sanok vs Korona Rzeszów 2:1
Stadion: Rodzinne Centrum Sportu i Rekreacji "WIKI" w Sanoku (Sanok, Stróżowska 19)

Mecz: 265, 30 kolejka Data: 25/05/2019 Godzina: 17:00
Sokół Nisko vs JKS Jarosław 3:2
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 266, 30 kolejka Data: 26/05/2019 Godzina: 15:00
Błękitni Ropczyce vs Piast Tuczempy 3:2
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 267, 30 kolejka Data: 26/05/2019 Godzina: 17:00
KS Wiązownica vs Wisłoka Dębica 0:1
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 268, 30 kolejka Data: 04/06/2019 Godzina: 18:00
Karpaty Krosno vs Orzeł Przeworsk 4:1
Stadion: Karpaty Krosno(Krosno, Legionów 1)

Mecz: 269, 30 kolejka Data: 12/06/2019 Godzina: 18:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Przełom Besko 2:1
Stadion: Stadion Nad Nilem (Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6)

Mecz: 270, 30 kolejka Data: 12/06/2019 Godzina: 18:00
Wisłok Wiśniowa vs Izolator Boguchwała 0:2
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 271, 31 kolejka Data: 29/05/2019 Godzina: 16:30
Przełom Besko vs Piast Tuczempy 3:2
Stadion: stadion sportowy (Besko, Kolejowa 101)

Mecz: 272, 31 kolejka Data: 29/05/2019 Godzina: 17:00
Orzeł Przeworsk vs Sokół Kolbuszowa Dolna 6:0
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku (Przeworsk, Budowlanych )

Mecz: 273, 31 kolejka Data: 29/05/2019 Godzina: 17:00
KS Wiązownica vs Karpaty Krosno 3:2
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 274, 31 kolejka Data: 29/05/2019 Godzina: 17:00
Legion Pilzno vs Wisłoka Dębica 0:2
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Błonia 1)

Mecz: 275, 31 kolejka Data: 29/05/2019 Godzina: 17:00
Izolator Boguchwała vs Polonia Przemyśl 4:1
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 276, 31 kolejka Data: 29/05/2019 Godzina: 17:00
Sokół Nisko vs Błękitni Ropczyce 1:2
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 277, 31 kolejka Data: 29/05/2019 Godzina: 17:30
Stal Gorzyce vs Ekoball Stal Sanok 1:1
Stadion: Gorzycki Klub Sportowy "STAL" Gorzyce (Gorzyce, Józefa Piłsudskiego 30)

Mecz: 278, 31 kolejka Data: 29/05/2019 Godzina: 17:30
JKS Jarosław vs Igloopol Dębica 1:0
Stadion: Stadion JKS (Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2)

Mecz: 279, 31 kolejka Data: 29/05/2019 Godzina: 18:00
Korona Rzeszów vs Wisłok Wiśniowa 1:3
Stadion: Korona Rzeszów Stadion (Rzeszów, hr. Alfreda Potockiego 9)

Mecz: 280, 32 kolejka Data: 01/06/2019 Godzina: 11:00
Błękitni Ropczyce vs Przełom Besko 3:0
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 281, 32 kolejka Data: 01/06/2019 Godzina: 14:00
Igloopol Dębica vs Sokół Nisko 2:1
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 282, 32 kolejka Data: 01/06/2019 Godzina: 17:00
Wisłoka Dębica vs Izolator Boguchwała 1:1
Stadion: KS Wisłoka Dębica (Dębica, Parkowa1)

Mecz: 283, 32 kolejka Data: 01/06/2019 Godzina: 17:00
Ekoball Stal Sanok vs JKS Jarosław 1:1
Stadion: Rodzinne Centrum Sportu i Rekreacji "WIKI" w Sanoku (Sanok, Stróżowska 19)

Mecz: 284, 32 kolejka Data: 01/06/2019 Godzina: 17:00
Piast Tuczempy vs Orzeł Przeworsk 4:1
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 285, 32 kolejka Data: 01/06/2019 Godzina: 17:00
Karpaty Krosno vs Legion Pilzno 1:2
Stadion: Karpaty Krosno(Krosno, Legionów 1)

Mecz: 286, 32 kolejka Data: 02/06/2019 Godzina: 11:00
Polonia Przemyśl vs Korona Rzeszów 0:0
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 287, 32 kolejka Data: 02/06/2019 Godzina: 17:00
Wisłok Wiśniowa vs Stal Gorzyce 5:0
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 288, 32 kolejka Data: 02/06/2019 Godzina: 18:00
KS Wiązownica vs Sokół Kolbuszowa Dolna 5:2
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 289, 33 kolejka Data: 05/06/2019 Godzina: 17:30
Sokół Nisko vs Ekoball Stal Sanok 1:0
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 290, 33 kolejka Data: 08/06/2019 Godzina: 11:00
JKS Jarosław vs Wisłok Wiśniowa 0:0
Stadion: Stadion JKS (Jarosław, dr. Władysława Bandurskiego 2)

Mecz: 291, 33 kolejka Data: 08/06/2019 Godzina: 13:00
Izolator Boguchwała vs Karpaty Krosno 1:0
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 292, 33 kolejka Data: 08/06/2019 Godzina: 17:00
Korona Rzeszów vs Wisłoka Dębica 1:3
Stadion: Korona Rzeszów Stadion (Rzeszów, hr. Alfreda Potockiego 9)

Mecz: 293, 33 kolejka Data: 08/06/2019 Godzina: 17:00
Błękitni Ropczyce vs Igloopol Dębica 5:0
Stadion: Stadion Sportowy w Lubzinie (Lubzina 28)

Mecz: 294, 33 kolejka Data: 08/06/2019 Godzina: 17:00
Stal Gorzyce vs Polonia Przemyśl 3:2
Stadion: Gorzycki Klub Sportowy "STAL" Gorzyce (Gorzyce, Józefa Piłsudskiego 30)

Mecz: 295, 33 kolejka Data: 08/06/2019 Godzina: 17:00
Legion Pilzno vs Sokół Kolbuszowa Dolna 0:3
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Błonia 1)

Mecz: 296, 33 kolejka Data: 09/06/2019 Godzina: 11:00
Orzeł Przeworsk vs Przełom Besko 3:0
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku (Przeworsk, Budowlanych )

Mecz: 297, 33 kolejka Data: 09/06/2019 Godzina: 16:00
KS Wiązownica vs Piast Tuczempy 1:1
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 298, 34 kolejka Data: 14/06/2019 Godzina: 17:00
Piast Tuczempy vs Legion Pilzno 4:2
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 299, 34 kolejka Data: 15/06/2019 Godzina: 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna vs Izolator Boguchwała 1:1
Stadion: Stadion Nad Nilem (Kolbuszowa Dolna, Nad Nilem 6)

Mecz: 300, 34 kolejka Data: 15/06/2019 Godzina: 17:00
Polonia Przemyśl vs JKS Jarosław 2:1
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 301, 34 kolejka Data: 15/06/2019 Godzina: 17:00
Błękitni Ropczyce vs Orzeł Przeworsk 5:1
Stadion: Stadion Sportowy w Lubzinie (Lubzina 28)

Mecz: 302, 34 kolejka Data: 15/06/2019 Godzina: 17:00
KS Wiązownica vs Przełom Besko 6:2
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 303, 34 kolejka Data: 15/06/2019 Godzina: 17:00
Wisłoka Dębica vs Stal Gorzyce 6:0
Stadion: KS Wisłoka Dębica (Dębica, Parkowa1)

Mecz: 304, 34 kolejka Data: 15/06/2019 Godzina: 17:00
Ekoball Stal Sanok vs Igloopol Dębica 1:3
Stadion:

Mecz: 305, 34 kolejka Data: 15/06/2019 Godzina: 17:00
Wisłok Wiśniowa vs Sokół Nisko 1:3
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 306, 34 kolejka Data: 15/06/2019 Godzina: 17:00
Karpaty Krosno vs Korona Rzeszów 2:0
Stadion: Karpaty Krosno(Krosno, Legionów 1)

Dane pochodzą z serwisu laczynaspilka.pl

NASTĘPNY

Stal II Stalowa Wola
Stal II Stalowa Wola
-
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
08.11.2020 11:00

POPRZEDNI

Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
-
Błękitni Ropczyce
Błękitni Ropczyce
Wynik: 1 - 1
Stań murem za naszymi

KALENDARZ

REKLAMA

Śnieżka          GKrusz          SpedFarb         
Domy Pasywne AS          Centrum Rachunkowo-Podatkowe Jolanta Gajos          MatSport         
RzeSport         
© 2020 www.igloopol.info 2003/2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. \  Polityka prywatności \  Mapa portalu.
IT-Luk \ Bicluc.net \ Ogłoszenia Dębica