Oficjalna strona Igloopolu Dębica

IV liga podkarpacka sezon 2017/2018


Wybierz kolejkę



Mecz: 1, 1 kolejka Data: 11/08/2017 Godzina: 17:00
Ekoball Stal Sanok vs Głogovia Głogów Małopolski 5:0
Stadion: Stadion EKOBALL (Bykowce, MariiSpanily 11)

Mecz: 2, 1 kolejka Data: 11/08/2017 Godzina: 18:00
KS Wiązownica vs Polonia Przemyśl 2:1
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 3, 1 kolejka Data: 12/08/2017 Godzina: 11:00
Błękitni Ropczyce vs Wisłok Strzyżów 4:1
Stadion: Mickiewicza 56, Ropczyce

Mecz: 4, 1 kolejka Data: 12/08/2017 Godzina: 17:00
Sokół Sieniawa vs Wisłoka Dębica 1:0
Stadion: SIENIAWA (Sieniawa 0)

Mecz: 5, 1 kolejka Data: 12/08/2017 Godzina: 17:00
Igloopol Dębica vs LKS Pisarowce 1:1
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 6, 1 kolejka Data: 12/08/2017 Godzina: 17:00
Unia Nowa Sarzyna vs Izolator Boguchwała 0:4
Stadion: Stadion MZKS "UNIA"(Nowa Sarzyna, JózefaPiłsudskiego 2)

Mecz: 7, 1 kolejka Data: 12/08/2017 Godzina: 17:00
Piast Tuczempy vs Sokół Nisko 2:0
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 8, 1 kolejka Data: 12/08/2017 Godzina: 17:00
GRANICA STUBNO vs Wisłok Wiśniowa 1:0
Stadion: STUBNO (Stubno 0)

Mecz: 9, 2 kolejka Data: 15/08/2017 Godzina: 11:00
Polonia Przemyśl vs Unia Nowa Sarzyna 1:0
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 10, 2 kolejka Data: 15/08/2017 Godzina: 11:00
Izolator Boguchwała vs Sokół Sieniawa 0:3
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 11, 2 kolejka Data: 15/08/2017 Godzina: 17:00
LKS Pisarowce vs Głogovia Głogów Małopolski 6:0
Stadion: WIKI CENTRUM (Sanok, Stróżowska 19)

Mecz: 12, 2 kolejka Data: 15/08/2017 Godzina: 17:00
Igloopol Dębica vs GRANICA STUBNO 2:0
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 13, 2 kolejka Data: 15/08/2017 Godzina: 17:00
Wisłoka Dębica vs Piast Tuczempy 1:0
Stadion: Dębica, Parkowa 1

Mecz: 14, 2 kolejka Data: 15/08/2017 Godzina: 17:00
Wisłok Wiśniowa vs Błękitni Ropczyce 2:0
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 15, 2 kolejka Data: 15/08/2017 Godzina: 17:00
Wisłok Strzyżów vs Rzemieślnik Pilzno 1:1
Stadion: Stadion Wisłoka Strzyżów (Strzyżów, 1 Maja 6)

Mecz: 16, 2 kolejka Data: 23/08/2017 Godzina: 17:30
Ekoball Stal Sanok vs Sokół Nisko 3:1
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

Mecz: 17, 3 kolejka Data: 19/08/2017 Godzina: 11:00
Błękitni Ropczyce vs Igloopol Dębica 1:2
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 18, 3 kolejka Data: 19/08/2017 Godzina: 13:00
Piast Tuczempy vs Izolator Boguchwała 1:3
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 19, 3 kolejka Data: 19/08/2017 Godzina: 16:00
Rzemieślnik Pilzno vs Wisłok Wiśniowa 1:1
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 20, 3 kolejka Data: 19/08/2017 Godzina: 17:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Sokół Nisko 2:0
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 21, 3 kolejka Data: 19/08/2017 Godzina: 17:00
Ekoball Stal Sanok vs Wisłoka Dębica 1:0
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

Mecz: 22, 3 kolejka Data: 20/08/2017 Godzina: 17:00
KS Wiązownica vs Wisłok Strzyżów 2:0
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 23, 3 kolejka Data: 20/08/2017 Godzina: 17:00
GRANICA STUBNO vs LKS Pisarowce 0:1
Stadion: STUBNO (Stubno 0)

Mecz: 24, 3 kolejka Data: 20/08/2017 Godzina: 17:30
Sokół Sieniawa vs Polonia Przemyśl 2:0
Stadion: SIENIAWA (Sieniawa 0)

Mecz: 25, 4 kolejka Data: 26/08/2017 Godzina: 11:00
Polonia Przemyśl vs Piast Tuczempy 3:1
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 26, 4 kolejka Data: 26/08/2017 Godzina: 15:00
Wisłoka Dębica vs Głogovia Głogów Małopolski 1:1
Stadion: Dębica, Parkowa 1

Mecz: 27, 4 kolejka Data: 26/08/2017 Godzina: 16:00
Wisłok Wiśniowa vs KS Wiązownica 0:0
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 28, 4 kolejka Data: 26/08/2017 Godzina: 17:00
LKS Pisarowce vs Sokół Nisko 0:2
Stadion: WIKI CENTRUM (Sanok, Stróżowska 19)

Mecz: 29, 4 kolejka Data: 26/08/2017 Godzina: 17:00
Igloopol Dębica vs Rzemieślnik Pilzno 2:2
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 30, 4 kolejka Data: 26/08/2017 Godzina: 17:05
Wisłok Strzyżów vs Unia Nowa Sarzyna 2:3
Stadion: Stadion Wisłoka Strzyżów (Strzyżów, 1Maja 6)

Mecz: 31, 4 kolejka Data: 27/08/2017 Godzina: 11:00
Izolator Boguchwała vs Ekoball Stal Sanok 1:1
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 32, 4 kolejka Data: 27/08/2017 Godzina: 15:00
GRANICA STUBNO vs Błękitni Ropczyce 0:2
Stadion: STUBNO (Stubno 0)

Mecz: 33, 5 kolejka Data: 30/08/2017 Godzina: 17:00
Błękitni Ropczyce vs LKS Pisarowce 2:5
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 34, 5 kolejka Data: 30/08/2017 Godzina: 17:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Izolator Boguchwała 0:6
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 35, 5 kolejka Data: 30/08/2017 Godzina: 17:00
Rzemieślnik Pilzno vs GRANICA STUBNO 4:0
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 36, 5 kolejka Data: 30/08/2017 Godzina: 17:00
Sokół Nisko vs Wisłoka Dębica 1:2
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, TadeuszaKościuszki 20)

Mecz: 37, 5 kolejka Data: 30/08/2017 Godzina: 17:00
Unia Nowa Sarzyna vs Wisłok Wiśniowa 0:0
Stadion: Stadion MZKS "UNIA"(Nowa Sarzyna, JózefaPiłsudskiego 2)

Mecz: 38, 5 kolejka Data: 30/08/2017 Godzina: 17:00
Sokół Sieniawa vs Wisłok Strzyżów 5:0
Stadion: SIENIAWA (Sieniawa 0)

Mecz: 39, 5 kolejka Data: 30/08/2017 Godzina: 17:00
Ekoball Stal Sanok vs Polonia Przemyśl 0:0
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

Mecz: 40, 5 kolejka Data: 30/08/2017 Godzina: 17:30
KS Wiązownica vs Igloopol Dębica 0:0
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 41, 6 kolejka Data: 02/09/2017 Godzina: 11:00
Izolator Boguchwała vs Sokół Nisko 3:1
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 42, 6 kolejka Data: 02/09/2017 Godzina: 11:00
Polonia Przemyśl vs Głogovia Głogów Małopolski 3:1
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 43, 6 kolejka Data: 02/09/2017 Godzina: 17:00
LKS Pisarowce vs Wisłoka Dębica 0:2
Stadion: WIKI CENTRUM (Sanok, Stróżowska 19)

Mecz: 44, 6 kolejka Data: 02/09/2017 Godzina: 17:00
Igloopol Dębica vs Unia Nowa Sarzyna 0:1
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 45, 6 kolejka Data: 02/09/2017 Godzina: 17:00
Błękitni Ropczyce vs Rzemieślnik Pilzno 1:2
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 46, 6 kolejka Data: 02/09/2017 Godzina: 17:05
Wisłok Strzyżów vs Piast Tuczempy 4:1
Stadion: Stadion Wisłoka Strzyżów (Strzyżów, 1Maja 6)

Mecz: 47, 6 kolejka Data: 03/09/2017 Godzina: 16:00
Wisłok Wiśniowa vs Sokół Sieniawa 0:2
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 48, 6 kolejka Data: 03/09/2017 Godzina: 17:00
GRANICA STUBNO vs KS Wiązownica 0:5
Stadion: STUBNO (Stubno 0)

Mecz: 49, 7 kolejka Data: 09/09/2017 Godzina: 16:00
Unia Nowa Sarzyna vs GRANICA STUBNO 2:2
Stadion: Stadion MZKS "UNIA"(Nowa Sarzyna, Józefa Piłsudskiego 2)

Mecz: 50, 7 kolejka Data: 09/09/2017 Godzina: 17:00
Wisłoka Dębica vs Izolator Boguchwała 2:1
Stadion: Dębica, Parkowa 1

Mecz: 51, 7 kolejka Data: 09/09/2017 Godzina: 17:00
Sokół Nisko vs Polonia Przemyśl 0:1
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, TadeuszaKościuszki 20)

Mecz: 52, 7 kolejka Data: 09/09/2017 Godzina: 17:00
Piast Tuczempy vs Wisłok Wiśniowa 0:0
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 53, 7 kolejka Data: 10/09/2017 Godzina: 16:00
Sokół Sieniawa vs Igloopol Dębica 2:2
Stadion: SIENIAWA (Sieniawa 0)

Mecz: 54, 7 kolejka Data: 10/09/2017 Godzina: 16:00
Rzemieślnik Pilzno vs LKS Pisarowce 2:1
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 55, 7 kolejka Data: 10/09/2017 Godzina: 17:00
Ekoball Stal Sanok vs Wisłok Strzyżów 3:0
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

Mecz: 56, 7 kolejka Data: 10/09/2017 Godzina: 17:00
KS Wiązownica vs Błękitni Ropczyce 3:0
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 57, 8 kolejka Data: 16/09/2017 Godzina: 11:30
Polonia Przemyśl vs Wisłoka Dębica 2:0
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 58, 8 kolejka Data: 16/09/2017 Godzina: 15:00
LKS Pisarowce vs Izolator Boguchwała 2:1
Stadion: WIKI CENTRUM (Sanok, Stróżowska 19)

Mecz: 59, 8 kolejka Data: 16/09/2017 Godzina: 16:00
Błękitni Ropczyce vs Unia Nowa Sarzyna 1:1
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 60, 8 kolejka Data: 16/09/2017 Godzina: 16:00
GRANICA STUBNO vs Sokół Sieniawa 0:1
Stadion: STUBNO (Stubno 0)

Mecz: 61, 8 kolejka Data: 16/09/2017 Godzina: 16:35
Wisłok Strzyżów vs Głogovia Głogów Małopolski 1:0
Stadion: Stadion Wisłoka Strzyżów (Strzyżów, 1Maja 6)

Mecz: 62, 8 kolejka Data: 17/09/2017 Godzina: 15:00
Wisłok Wiśniowa vs Ekoball Stal Sanok 1:0
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 63, 8 kolejka Data: 17/09/2017 Godzina: 16:00
Rzemieślnik Pilzno vs KS Wiązownica 4:2
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 64, 8 kolejka Data: 19/09/2017 Godzina: 16:30
Igloopol Dębica vs Piast Tuczempy 2:1
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 65, 9 kolejka Data: 23/09/2017 Godzina: 11:00
Unia Nowa Sarzyna vs Rzemieślnik Pilzno 0:4
Stadion: Stadion MZKS "UNIA"(Nowa Sarzyna, Józefa Piłsudskiego 2)

Mecz: 66, 9 kolejka Data: 23/09/2017 Godzina: 15:00
Sokół Sieniawa vs Błękitni Ropczyce 3:0
Stadion: SIENIAWA (Sieniawa 0)

Mecz: 67, 9 kolejka Data: 23/09/2017 Godzina: 16:00
Ekoball Stal Sanok vs Igloopol Dębica 0:1
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

Mecz: 68, 9 kolejka Data: 23/09/2017 Godzina: 16:00
Piast Tuczempy vs GRANICA STUBNO 1:1
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 69, 9 kolejka Data: 24/09/2017 Godzina: 11:00
Izolator Boguchwała vs Polonia Przemyśl 0:1
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 70, 9 kolejka Data: 24/09/2017 Godzina: 16:00
Sokół Nisko vs Wisłok Strzyżów 2:1
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 71, 9 kolejka Data: 24/09/2017 Godzina: 16:00
KS Wiązownica vs LKS Pisarowce 0:0
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 72, 9 kolejka Data: 18/10/2017 Godzina: 14:30
Głogovia Głogów Małopolski vs Wisłok Wiśniowa 0:2
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 73, 10 kolejka Data: 30/09/2017 Godzina: 11:00
LKS Pisarowce vs Polonia Przemyśl 2:1
Stadion: WIKI CENTRUM (Sanok, Stróżowska 19)

Mecz: 74, 10 kolejka Data: 30/09/2017 Godzina: 15:00
Błękitni Ropczyce vs Piast Tuczempy 1:0
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 75, 10 kolejka Data: 30/09/2017 Godzina: 15:30
Rzemieślnik Pilzno vs Sokół Sieniawa 2:2
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 76, 10 kolejka Data: 30/09/2017 Godzina: 16:00
Igloopol Dębica vs Głogovia Głogów Małopolski 1:0
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 77, 10 kolejka Data: 30/09/2017 Godzina: 16:05
Wisłok Strzyżów vs Wisłoka Dębica 0:2
Stadion: Stadion Wisłoka Strzyżów (Strzyżów, 1Maja 6)

Mecz: 78, 10 kolejka Data: 01/10/2017 Godzina: 15:00
GRANICA STUBNO vs Ekoball Stal Sanok 0:1
Stadion: STUBNO (Stubno 0)

Mecz: 79, 10 kolejka Data: 01/10/2017 Godzina: 15:00
Wisłok Wiśniowa vs Sokół Nisko 1:2
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 80, 10 kolejka Data: 01/10/2017 Godzina: 16:00
KS Wiązownica vs Unia Nowa Sarzyna 2:1
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 81, 11 kolejka Data: 07/10/2017 Godzina: 15:00
Unia Nowa Sarzyna vs LKS Pisarowce 0:1
Stadion: Stadion MZKS "UNIA"(Nowa Sarzyna, JózefaPiłsudskiego 2)

Mecz: 82, 11 kolejka Data: 07/10/2017 Godzina: 15:00
Piast Tuczempy vs Rzemieślnik Pilzno 0:2
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 83, 11 kolejka Data: 07/10/2017 Godzina: 16:00
Głogovia Głogów Małopolski vs GRANICA STUBNO 3:0
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 84, 11 kolejka Data: 07/10/2017 Godzina: 16:00
Wisłoka Dębica vs Wisłok Wiśniowa 3:0
Stadion: Parkowa 1, Dębica

Mecz: 85, 11 kolejka Data: 08/10/2017 Godzina: 11:00
Izolator Boguchwała vs Wisłok Strzyżów 4:0
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 86, 11 kolejka Data: 08/10/2017 Godzina: 15:00
Sokół Sieniawa vs KS Wiązownica 1:0
Stadion: SIENIAWA (Sieniawa 0)

Mecz: 87, 11 kolejka Data: 08/10/2017 Godzina: 15:00
Sokół Nisko vs Igloopol Dębica 0:0
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 88, 11 kolejka Data: 08/10/2017 Godzina: 15:00
Ekoball Stal Sanok vs Błękitni Ropczyce 1:3
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

Mecz: 89, 12 kolejka Data: 14/10/2017 Godzina: 13:00
Błękitni Ropczyce vs Głogovia Głogów Małopolski 0:2
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 90, 12 kolejka Data: 14/10/2017 Godzina: 15:00
Unia Nowa Sarzyna vs Sokół Sieniawa 2:2
Stadion: Stadion MZKS "UNIA"(Nowa Sarzyna, Józefa Piłsudskiego 2)

Mecz: 91, 12 kolejka Data: 14/10/2017 Godzina: 15:00
GRANICA STUBNO vs Sokół Nisko 1:0
Stadion: STUBNO (Stubno 0)

Mecz: 92, 12 kolejka Data: 14/10/2017 Godzina: 15:00
Rzemieślnik Pilzno vs Ekoball Stal Sanok 4:2
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 93, 12 kolejka Data: 14/10/2017 Godzina: 15:45
Wisłok Strzyżów vs Polonia Przemyśl 1:5
Stadion: Stadion Wisłoka Strzyżów (Strzyżów, 1Maja 6)

Mecz: 94, 12 kolejka Data: 15/10/2017 Godzina: 14:00
Wisłok Wiśniowa vs Izolator Boguchwała 2:2
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 95, 12 kolejka Data: 15/10/2017 Godzina: 15:00
KS Wiązownica vs Piast Tuczempy 2:0
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 96, 12 kolejka Data: 15/10/2017 Godzina: 16:00
Igloopol Dębica vs Wisłoka Dębica 0:0
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 97, 13 kolejka Data: 21/10/2017 Godzina: 11:00
Polonia Przemyśl vs Wisłok Wiśniowa 1:0
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 98, 13 kolejka Data: 21/10/2017 Godzina: 11:30
Sokół Nisko vs Błękitni Ropczyce 4:0
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 99, 13 kolejka Data: 21/10/2017 Godzina: 15:00
Piast Tuczempy vs Unia Nowa Sarzyna 3:0
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 100, 13 kolejka Data: 21/10/2017 Godzina: 15:00
Wisłoka Dębica vs GRANICA STUBNO 1:1
Stadion: Parkowa 1, Dębica

Mecz: 101, 13 kolejka Data: 21/10/2017 Godzina: 15:00
Ekoball Stal Sanok vs KS Wiązownica 2:1
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

Mecz: 102, 13 kolejka Data: 22/10/2017 Godzina: 11:00
Izolator Boguchwała vs Igloopol Dębica 3:0
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 103, 13 kolejka Data: 22/10/2017 Godzina: 11:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Rzemieślnik Pilzno 0:1
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 104, 13 kolejka Data: 22/10/2017 Godzina: 14:00
Sokół Sieniawa vs LKS Pisarowce 1:0
Stadion: SIENIAWA (Sieniawa 0)

Mecz: 105, 14 kolejka Data: 28/10/2017 Godzina: 11:00
LKS Pisarowce vs Wisłok Strzyżów 4:3
Stadion: WIKI CENTRUM (Sanok, Stróżowska 19)

Mecz: 106, 14 kolejka Data: 28/10/2017 Godzina: 11:00
Sokół Sieniawa vs Piast Tuczempy 3:5
Stadion: SIENIAWA (Sieniawa 0)

Mecz: 107, 14 kolejka Data: 28/10/2017 Godzina: 14:00
GRANICA STUBNO vs Izolator Boguchwała 0:4
Stadion: STUBNO (Stubno 0)

Mecz: 108, 14 kolejka Data: 28/10/2017 Godzina: 14:30
Unia Nowa Sarzyna vs Ekoball Stal Sanok 1:0
Stadion: Stadion MZKS "UNIA"(Nowa Sarzyna, JózefaPiłsudskiego 2)

Mecz: 109, 14 kolejka Data: 28/10/2017 Godzina: 14:30
Rzemieślnik Pilzno vs Sokół Nisko 4:1
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 110, 14 kolejka Data: 28/10/2017 Godzina: 15:00
Igloopol Dębica vs Polonia Przemyśl 2:5
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 111, 14 kolejka Data: 29/10/2017 Godzina: 14:00
KS Wiązownica vs Głogovia Głogów Małopolski 4:1
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 112, 14 kolejka Data: 25/11/2017 Godzina: 13:00
Błękitni Ropczyce vs Wisłoka Dębica 1:0
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 113, 15 kolejka Data: 04/11/2017 Godzina: 11:00
Polonia Przemyśl vs GRANICA STUBNO 4:0
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 114, 15 kolejka Data: 04/11/2017 Godzina: 13:30
Sokół Nisko vs KS Wiązownica 3:2
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 115, 15 kolejka Data: 04/11/2017 Godzina: 14:00
Wisłoka Dębica vs Rzemieślnik Pilzno 0:0
Stadion: Parkowa 1, Dębica

Mecz: 116, 15 kolejka Data: 04/11/2017 Godzina: 14:00
Piast Tuczempy vs LKS Pisarowce 1:0
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 117, 15 kolejka Data: 04/11/2017 Godzina: 14:05
Wisłok Strzyżów vs Wisłok Wiśniowa 2:2
Stadion: Stadion Wisłoka Strzyżów (Strzyżów, 1Maja 6)

Mecz: 118, 15 kolejka Data: 05/11/2017 Godzina: 11:00
Izolator Boguchwała vs Błękitni Ropczyce 1:2
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 119, 15 kolejka Data: 05/11/2017 Godzina: 11:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Unia Nowa Sarzyna 2:2
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 120, 15 kolejka Data: 05/11/2017 Godzina: 13:00
Ekoball Stal Sanok vs Sokół Sieniawa 1:1
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

Mecz: 121, 16 kolejka Data: 11/11/2017 Godzina: 13:00
LKS Pisarowce vs Wisłok Wiśniowa 3:0
Stadion: WIKI CENTRUM (Sanok, Stróżowska 19)

Mecz: 122, 16 kolejka Data: 11/11/2017 Godzina: 13:00
Rzemieślnik Pilzno vs Izolator Boguchwała 1:5
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 123, 16 kolejka Data: 11/11/2017 Godzina: 13:00
Błękitni Ropczyce vs Polonia Przemyśl 0:5
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 124, 16 kolejka Data: 11/11/2017 Godzina: 13:30
KS Wiązownica vs Wisłoka Dębica 0:0
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 125, 16 kolejka Data: 11/11/2017 Godzina: 13:30
Piast Tuczempy vs Ekoball Stal Sanok 1:1
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 126, 16 kolejka Data: 11/11/2017 Godzina: 14:00
Igloopol Dębica vs Wisłok Strzyżów 3:4
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 127, 16 kolejka Data: 12/11/2017 Godzina: 13:00
Sokół Sieniawa vs Głogovia Głogów Małopolski 8:0
Stadion: SIENIAWA (Sieniawa 0)

Mecz: 128, 16 kolejka Data: 12/11/2017 Godzina: 13:30
Unia Nowa Sarzyna vs Sokół Nisko 1:1
Stadion: Stadion MZKS "UNIA"(Nowa Sarzyna, JózefaPiłsudskiego 2)

Mecz: 129, 17 kolejka Data: 18/11/2017 Godzina: 11:00
Polonia Przemyśl vs Rzemieślnik Pilzno 5:1
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 130, 17 kolejka Data: 18/11/2017 Godzina: 12:00
Wisłok Wiśniowa vs Igloopol Dębica 2:1
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 131, 17 kolejka Data: 18/11/2017 Godzina: 13:00
Sokół Nisko vs Sokół Sieniawa 0:2
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, TadeuszaKościuszki 20)

Mecz: 132, 17 kolejka Data: 18/11/2017 Godzina: 13:00
Izolator Boguchwała vs KS Wiązownica 5:1
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 133, 17 kolejka Data: 18/11/2017 Godzina: 13:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Piast Tuczempy 1:1
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 134, 17 kolejka Data: 18/11/2017 Godzina: 13:00
Ekoball Stal Sanok vs LKS Pisarowce 0:1
Stadion: Stadion "Wierchy" - MOSiR (Sanok, Żwirki i Wigury 10)

Mecz: 135, 17 kolejka Data: 18/11/2017 Godzina: 13:45
Wisłok Strzyżów vs GRANICA STUBNO 2:5
Stadion: Stadion Wisłoka Strzyżów (Strzyżów, 1Maja 6)

Mecz: 136, 17 kolejka Data: 18/11/2017 Godzina: 14:00
Wisłoka Dębica vs Unia Nowa Sarzyna 3:1
Stadion: Parkowa 1, Dębica

Mecz: 137, 18 kolejka Data: 17/04/2018 Godzina: 16:00
Izolator Boguchwała vs Unia Nowa Sarzyna 2:1
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 138, 18 kolejka Data: 18/04/2018 Godzina: 16:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Ekoball Stal Sanok 1:3
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 139, 18 kolejka Data: 18/04/2018 Godzina: 16:00
Wisłoka Dębica vs Sokół Sieniawa 0:0
Stadion: KS Wisłoka Dębica (Dębica, Parkowa1)

Mecz: 140, 18 kolejka Data: 18/04/2018 Godzina: 16:00
LKS Pisarowce vs Igloopol Dębica 2:2
Stadion: WIKI CENTRUM (Sanok, Stróżowska 19)

Mecz: 141, 18 kolejka Data: 18/04/2018 Godzina: 16:00
Wisłok Wiśniowa vs GRANICA STUBNO 3:1
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 142, 18 kolejka Data: 18/04/2018 Godzina: 16:00
Sokół Nisko vs Piast Tuczempy 2:0
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 143, 18 kolejka Data: 18/04/2018 Godzina: 17:00
Wisłok Strzyżów vs Błękitni Ropczyce 0:3
Stadion: Stadion Wisłoka Strzyżów (Strzyżów, 1 Maja 6)

Mecz: 144, 18 kolejka Data: 18/04/2018 Godzina: 17:30
Polonia Przemyśl vs KS Wiązownica 1:3
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 145, 19 kolejka Data: 04/04/2018 Godzina: 17:00
Piast Tuczempy vs Wisłoka Dębica 0:0
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 146, 19 kolejka Data: 16/05/2018 Godzina: 17:00
Sokół Nisko vs Ekoball Stal Sanok 2:0
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 147, 19 kolejka Data: 16/05/2018 Godzina: 17:00
Głogovia Głogów Małopolski vs LKS Pisarowce 2:1
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 148, 19 kolejka Data: 16/05/2018 Godzina: 17:00
Błękitni Ropczyce vs Wisłok Wiśniowa 0:2
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 149, 19 kolejka Data: 16/05/2018 Godzina: 17:00
GRANICA STUBNO vs Igloopol Dębica 3:1
Stadion: STUBNO (Stubno 0)

Mecz: 150, 19 kolejka Data: 16/05/2018 Godzina: 17:00
Sokół Sieniawa vs Izolator Boguchwała 1:0
Stadion: SIENIAWA (Sieniawa 0)

Mecz: 151, 19 kolejka Data: 16/05/2018 Godzina: 17:00
Rzemieślnik Pilzno vs Wisłok Strzyżów 1:0
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Błonia 1)

Mecz: 152, 19 kolejka Data: 23/05/2018 Godzina: 17:00
Unia Nowa Sarzyna vs Polonia Przemyśl 1:1
Stadion: Stadion MZKS "UNIA"(Nowa Sarzyna, Józefa Piłsudskiego 2)

Mecz: 153, 20 kolejka Data: 24/03/2018 Godzina: 14:00
LKS Pisarowce vs GRANICA STUBNO 2:0
Stadion: WIKI CENTRUM (Sanok, Stróżowska 19)

Mecz: 154, 20 kolejka Data: 24/03/2018 Godzina: 14:30
Sokół Nisko vs Głogovia Głogów Małopolski 3:0
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 155, 20 kolejka Data: 25/03/2018 Godzina: 15:00
Wisłoka Dębica vs Ekoball Stal Sanok 0:0
Stadion: KS Wisłoka Dębica (Dębica, Parkowa1)

Mecz: 156, 20 kolejka Data: 06/06/2018 Godzina: 17:30
Wisłok Wiśniowa vs Rzemieślnik Pilzno 2:1
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 157, 20 kolejka Data: 06/06/2018 Godzina: 17:30
Polonia Przemyśl vs Sokół Sieniawa 0:2
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 158, 20 kolejka Data: 06/06/2018 Godzina: 17:30
Izolator Boguchwała vs Piast Tuczempy 1:2
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 159, 20 kolejka Data: 06/06/2018 Godzina: 17:30
Igloopol Dębica vs Błękitni Ropczyce 1:0
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 160, 20 kolejka Data: 06/06/2018 Godzina: 18:00
Wisłok Strzyżów vs KS Wiązownica 1:2
Stadion: Stadion Wisłoka Strzyżów (Strzyżów, 1 Maja 6)

Mecz: 161, 21 kolejka Data: 31/03/2018 Godzina: 11:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Wisłoka Dębica 0:3
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 162, 21 kolejka Data: 31/03/2018 Godzina: 11:00
Ekoball Stal Sanok vs Izolator Boguchwała 2:4
Stadion: Stadion EKOBALL (Bykowce, Marii Spanily 11)

Mecz: 163, 21 kolejka Data: 31/03/2018 Godzina: 13:00
Unia Nowa Sarzyna vs Wisłok Strzyżów 0:0
Stadion: Stadion MZKS "UNIA"(Nowa Sarzyna, Józefa Piłsudskiego 2)

Mecz: 164, 21 kolejka Data: 31/03/2018 Godzina: 13:00
KS Wiązownica vs Wisłok Wiśniowa 2:3
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 165, 21 kolejka Data: 31/03/2018 Godzina: 14:00
Rzemieślnik Pilzno vs Igloopol Dębica 2:2
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Błonia 1)

Mecz: 166, 21 kolejka Data: 31/03/2018 Godzina: 15:00
Błękitni Ropczyce vs GRANICA STUBNO 0:0
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 167, 21 kolejka Data: 31/03/2018 Godzina: 15:00
Piast Tuczempy vs Polonia Przemyśl 2:1
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 168, 21 kolejka Data: 31/03/2018 Godzina: 15:00
Sokół Nisko vs LKS Pisarowce 0:1
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 169, 22 kolejka Data: 07/04/2018 Godzina: 11:00
Igloopol Dębica vs KS Wiązownica 1:1
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 170, 22 kolejka Data: 07/04/2018 Godzina: 15:00
LKS Pisarowce vs Błękitni Ropczyce 0:3
Stadion: WIKI CENTRUM (Sanok, Stróżowska 19)

Mecz: 171, 22 kolejka Data: 07/04/2018 Godzina: 15:00
Izolator Boguchwała vs Głogovia Głogów Małopolski 4:0
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 172, 22 kolejka Data: 07/04/2018 Godzina: 16:00
GRANICA STUBNO vs Rzemieślnik Pilzno 1:1
Stadion: STUBNO (Stubno 0)

Mecz: 173, 22 kolejka Data: 07/04/2018 Godzina: 16:00
Polonia Przemyśl vs Ekoball Stal Sanok 1:1
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 174, 22 kolejka Data: 07/04/2018 Godzina: 17:00
Wisłoka Dębica vs Sokół Nisko 2:3
Stadion: KS Wisłoka Dębica (Dębica, Parkowa1)

Mecz: 175, 22 kolejka Data: 07/04/2018 Godzina: 17:05
Wisłok Strzyżów vs Sokół Sieniawa 1:2
Stadion: Stadion Wisłoka Strzyżów (Strzyżów, 1 Maja 6)

Mecz: 176, 22 kolejka Data: 08/04/2018 Godzina: 15:00
Wisłok Wiśniowa vs Unia Nowa Sarzyna 3:0
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 177, 23 kolejka Data: 14/04/2018 Godzina: 11:00
Piast Tuczempy vs Wisłok Strzyżów 1:1
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 178, 23 kolejka Data: 14/04/2018 Godzina: 11:00
Sokół Nisko vs Izolator Boguchwała 2:3
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 179, 23 kolejka Data: 14/04/2018 Godzina: 16:00
Unia Nowa Sarzyna vs Igloopol Dębica 1:1
Stadion: Stadion MZKS "UNIA"(Nowa Sarzyna, Józefa Piłsudskiego 2)

Mecz: 180, 23 kolejka Data: 14/04/2018 Godzina: 16:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Polonia Przemyśl 1:1
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 181, 23 kolejka Data: 14/04/2018 Godzina: 16:00
Wisłoka Dębica vs LKS Pisarowce 4:0
Stadion: KS Wisłoka Dębica (Dębica, Parkowa1)

Mecz: 182, 23 kolejka Data: 14/04/2018 Godzina: 17:00
Rzemieślnik Pilzno vs Błękitni Ropczyce 2:2
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Błonia 1)

Mecz: 183, 23 kolejka Data: 15/04/2018 Godzina: 15:00
KS Wiązownica vs GRANICA STUBNO 2:0
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 184, 23 kolejka Data: 15/04/2018 Godzina: 15:00
Sokół Sieniawa vs Wisłok Wiśniowa 2:1
Stadion: SIENIAWA (Sieniawa 0)

Mecz: 185, 24 kolejka Data: 21/04/2018 Godzina: 11:00
LKS Pisarowce vs Rzemieślnik Pilzno 1:1
Stadion: WIKI CENTRUM (Sanok, Stróżowska 19)

Mecz: 186, 24 kolejka Data: 21/04/2018 Godzina: 11:00
Igloopol Dębica vs Sokół Sieniawa 3:1
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 187, 24 kolejka Data: 21/04/2018 Godzina: 15:00
Błękitni Ropczyce vs KS Wiązownica 2:6
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 188, 24 kolejka Data: 21/04/2018 Godzina: 16:00
Izolator Boguchwała vs Wisłoka Dębica 1:1
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 189, 24 kolejka Data: 21/04/2018 Godzina: 16:00
Polonia Przemyśl vs Sokół Nisko 0:0
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 190, 24 kolejka Data: 21/04/2018 Godzina: 17:05
Wisłok Strzyżów vs Ekoball Stal Sanok 0:1
Stadion: Stadion Wisłoka Strzyżów (Strzyżów, 1 Maja 6)

Mecz: 191, 24 kolejka Data: 22/04/2018 Godzina: 15:00
Wisłok Wiśniowa vs Piast Tuczempy 2:1
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 192, 24 kolejka Data: 22/04/2018 Godzina: 15:00
GRANICA STUBNO vs Unia Nowa Sarzyna 3:1
Stadion: STUBNO (Stubno 0)

Mecz: 193, 25 kolejka Data: 25/04/2018 Godzina: 16:30
Izolator Boguchwała vs LKS Pisarowce 2:0
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 194, 25 kolejka Data: 25/04/2018 Godzina: 17:00
KS Wiązownica vs Rzemieślnik Pilzno 1:1
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 195, 25 kolejka Data: 25/04/2018 Godzina: 17:00
Ekoball Stal Sanok vs Wisłok Wiśniowa 0:0
Stadion: Stadion EKOBALL (Bykowce, Marii Spanily 11)

Mecz: 196, 25 kolejka Data: 25/04/2018 Godzina: 17:00
Unia Nowa Sarzyna vs Błękitni Ropczyce 3:0
Stadion: Stadion MZKS "UNIA"(Nowa Sarzyna, Józefa Piłsudskiego 2)

Mecz: 197, 25 kolejka Data: 25/04/2018 Godzina: 17:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Wisłok Strzyżów 1:1
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 198, 25 kolejka Data: 25/04/2018 Godzina: 17:00
Piast Tuczempy vs Igloopol Dębica 2:2
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 199, 25 kolejka Data: 25/04/2018 Godzina: 17:00
Sokół Sieniawa vs GRANICA STUBNO 3:0
Stadion: SIENIAWA (Sieniawa 0)

Mecz: 200, 25 kolejka Data: 25/04/2018 Godzina: 17:00
Wisłoka Dębica vs Polonia Przemyśl 6:0
Stadion: KS Wisłoka Dębica (Dębica, Parkowa1)

Mecz: 201, 26 kolejka Data: 28/04/2018 Godzina: 16:00
LKS Pisarowce vs KS Wiązownica 3:1
Stadion: WIKI CENTRUM (Sanok, Stróżowska 19)

Mecz: 202, 26 kolejka Data: 28/04/2018 Godzina: 16:00
Igloopol Dębica vs Ekoball Stal Sanok 0:0
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 203, 26 kolejka Data: 28/04/2018 Godzina: 17:00
Polonia Przemyśl vs Izolator Boguchwała 4:2
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 204, 26 kolejka Data: 28/04/2018 Godzina: 17:00
Błękitni Ropczyce vs Sokół Sieniawa 0:0
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 205, 26 kolejka Data: 28/04/2018 Godzina: 17:00
Rzemieślnik Pilzno vs Unia Nowa Sarzyna 3:0
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Błonia 1)

Mecz: 206, 26 kolejka Data: 28/04/2018 Godzina: 17:05
Wisłok Strzyżów vs Sokół Nisko 2:1
Stadion: Stadion Wisłoka Strzyżów (Strzyżów, 1 Maja 6)

Mecz: 207, 26 kolejka Data: 29/04/2018 Godzina: 16:00
GRANICA STUBNO vs Piast Tuczempy 2:0
Stadion: STUBNO (Stubno 0)

Mecz: 208, 26 kolejka Data: 29/04/2018 Godzina: 16:00
Wisłok Wiśniowa vs Głogovia Głogów Małopolski 4:1
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 209, 27 kolejka Data: 04/05/2018 Godzina: 17:30
Polonia Przemyśl vs LKS Pisarowce 2:0
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 210, 27 kolejka Data: 05/05/2018 Godzina: 11:00
Ekoball Stal Sanok vs GRANICA STUBNO 2:0
Stadion: Stadion EKOBALL (Bykowce, Marii Spanily 11)

Mecz: 211, 27 kolejka Data: 05/05/2018 Godzina: 16:00
Piast Tuczempy vs Błękitni Ropczyce 4:1
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 212, 27 kolejka Data: 05/05/2018 Godzina: 17:00
Unia Nowa Sarzyna vs KS Wiązownica 2:0
Stadion: Stadion MZKS "UNIA"(Nowa Sarzyna, Józefa Piłsudskiego 2)

Mecz: 213, 27 kolejka Data: 05/05/2018 Godzina: 17:00
Sokół Nisko vs Wisłok Wiśniowa 2:0
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 214, 27 kolejka Data: 05/05/2018 Godzina: 17:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Igloopol Dębica 0:2
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 215, 27 kolejka Data: 05/05/2018 Godzina: 17:00
Wisłoka Dębica vs Wisłok Strzyżów 1:1
Stadion: KS Wisłoka Dębica (Dębica, Parkowa1)

Mecz: 216, 27 kolejka Data: 06/05/2018 Godzina: 16:00
Sokół Sieniawa vs Rzemieślnik Pilzno 3:1
Stadion: SIENIAWA (Sieniawa 0)

Mecz: 217, 28 kolejka Data: 12/05/2018 Godzina: 14:00
Wisłok Wiśniowa vs Wisłoka Dębica 0:1
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 218, 28 kolejka Data: 12/05/2018 Godzina: 15:00
GRANICA STUBNO vs Głogovia Głogów Małopolski 2:3
Stadion: STUBNO (Stubno 0)

Mecz: 219, 28 kolejka Data: 12/05/2018 Godzina: 16:00
LKS Pisarowce vs Unia Nowa Sarzyna 4:2
Stadion: WIKI CENTRUM (Sanok, Stróżowska 19)

Mecz: 220, 28 kolejka Data: 12/05/2018 Godzina: 17:00
Błękitni Ropczyce vs Ekoball Stal Sanok 1:0
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 221, 28 kolejka Data: 12/05/2018 Godzina: 17:00
Igloopol Dębica vs Sokół Nisko 3:1
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 222, 28 kolejka Data: 12/05/2018 Godzina: 17:05
Wisłok Strzyżów vs Izolator Boguchwała 0:7
Stadion: Stadion Wisłoka Strzyżów (Strzyżów, 1 Maja 6)

Mecz: 223, 28 kolejka Data: 13/05/2018 Godzina: 17:00
Rzemieślnik Pilzno vs Piast Tuczempy 2:2
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Błonia 1)

Mecz: 224, 28 kolejka Data: 13/05/2018 Godzina: 17:00
KS Wiązownica vs Sokół Sieniawa 0:0
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 225, 29 kolejka Data: 19/05/2018 Godzina: 11:00
Polonia Przemyśl vs Wisłok Strzyżów 4:1
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 226, 29 kolejka Data: 19/05/2018 Godzina: 11:00
Ekoball Stal Sanok vs Rzemieślnik Pilzno 1:0
Stadion: Stadion EKOBALL (Bykowce, Marii Spanily 11)

Mecz: 227, 29 kolejka Data: 19/05/2018 Godzina: 16:00
Piast Tuczempy vs KS Wiązownica 1:1
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 228, 29 kolejka Data: 19/05/2018 Godzina: 16:00
Sokół Sieniawa vs Unia Nowa Sarzyna 2:1
Stadion: SIENIAWA (Sieniawa 0)

Mecz: 229, 29 kolejka Data: 19/05/2018 Godzina: 17:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Błękitni Ropczyce 0:0
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 230, 29 kolejka Data: 19/05/2018 Godzina: 17:00
Wisłoka Dębica vs Igloopol Dębica 1:2
Stadion: KS Wisłoka Dębica (Dębica, Parkowa1)

Mecz: 231, 29 kolejka Data: 19/05/2018 Godzina: 17:00
Sokół Nisko vs GRANICA STUBNO 2:1
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 232, 29 kolejka Data: 20/05/2018 Godzina: 11:00
Izolator Boguchwała vs Wisłok Wiśniowa 2:0
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 233, 30 kolejka Data: 26/05/2018 Godzina: 11:00
Błękitni Ropczyce vs Sokół Nisko 2:2
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 234, 30 kolejka Data: 26/05/2018 Godzina: 16:00
LKS Pisarowce vs Sokół Sieniawa 0:1
Stadion: WIKI CENTRUM (Sanok, Stróżowska 19)

Mecz: 235, 30 kolejka Data: 26/05/2018 Godzina: 17:00
Igloopol Dębica vs Izolator Boguchwała 1:1
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 236, 30 kolejka Data: 26/05/2018 Godzina: 17:00
Unia Nowa Sarzyna vs Piast Tuczempy 2:0
Stadion: Stadion MZKS "UNIA"(Nowa Sarzyna, Józefa Piłsudskiego 2)

Mecz: 237, 30 kolejka Data: 26/05/2018 Godzina: 17:00
Rzemieślnik Pilzno vs Głogovia Głogów Małopolski 3:1
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Błonia 1)

Mecz: 238, 30 kolejka Data: 27/05/2018 Godzina: 17:00
Wisłok Wiśniowa vs Polonia Przemyśl 2:1
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 239, 30 kolejka Data: 27/05/2018 Godzina: 17:00
KS Wiązownica vs Ekoball Stal Sanok 1:1
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 240, 30 kolejka Data: 27/05/2018 Godzina: 17:00
GRANICA STUBNO vs Wisłoka Dębica 1:3
Stadion: STUBNO (Stubno 0)

Mecz: 241, 31 kolejka Data: 30/05/2018 Godzina: 17:00
Piast Tuczempy vs Sokół Sieniawa 2:2
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 242, 31 kolejka Data: 30/05/2018 Godzina: 17:00
Izolator Boguchwała vs GRANICA STUBNO 2:0
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 243, 31 kolejka Data: 30/05/2018 Godzina: 17:00
Wisłoka Dębica vs Błękitni Ropczyce 0:0
Stadion: KS Wisłoka Dębica (Dębica, Parkowa1)

Mecz: 244, 31 kolejka Data: 30/05/2018 Godzina: 17:00
Ekoball Stal Sanok vs Unia Nowa Sarzyna 3:0
Stadion: Stadion EKOBALL (Bykowce, Marii Spanily 11)

Mecz: 245, 31 kolejka Data: 30/05/2018 Godzina: 17:00
Polonia Przemyśl vs Igloopol Dębica 6:1
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 246, 31 kolejka Data: 30/05/2018 Godzina: 18:00
Głogovia Głogów Małopolski vs KS Wiązownica 1:5
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 247, 31 kolejka Data: 30/05/2018 Godzina: 18:00
Sokół Nisko vs Rzemieślnik Pilzno 0:2
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 248, 31 kolejka Data: 30/05/2018 Godzina: 18:05
Wisłok Strzyżów vs LKS Pisarowce 1:1
Stadion: Stadion Wisłoka Strzyżów (Strzyżów, 1 Maja 6)

Mecz: 249, 32 kolejka Data: 02/06/2018 Godzina: 16:00
LKS Pisarowce vs Piast Tuczempy 0:0
Stadion: WIKI CENTRUM (Sanok, Stróżowska 19)

Mecz: 250, 32 kolejka Data: 02/06/2018 Godzina: 17:00
Rzemieślnik Pilzno vs Wisłoka Dębica 0:4
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Błonia 1)

Mecz: 251, 32 kolejka Data: 02/06/2018 Godzina: 17:00
Unia Nowa Sarzyna vs Głogovia Głogów Małopolski 1:3
Stadion: Stadion MZKS "UNIA"(Nowa Sarzyna, Józefa Piłsudskiego 2)

Mecz: 252, 32 kolejka Data: 02/06/2018 Godzina: 17:00
Błękitni Ropczyce vs Izolator Boguchwała 1:2
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 253, 32 kolejka Data: 03/06/2018 Godzina: 17:00
Sokół Sieniawa vs Ekoball Stal Sanok 5:0
Stadion: SIENIAWA (Sieniawa 0)

Mecz: 254, 32 kolejka Data: 03/06/2018 Godzina: 17:00
GRANICA STUBNO vs Polonia Przemyśl 0:3
Stadion: STUBNO (Stubno 0)

Mecz: 255, 32 kolejka Data: 03/06/2018 Godzina: 17:00
Wisłok Wiśniowa vs Wisłok Strzyżów 6:5
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 256, 32 kolejka Data: 03/06/2018 Godzina: 18:00
KS Wiązownica vs Sokół Nisko 5:1
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 257, 33 kolejka Data: 09/06/2018 Godzina: 16:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Sokół Sieniawa 1:6
Stadion: Ludowy Klub Sportowy "Głogovia" (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 258, 33 kolejka Data: 09/06/2018 Godzina: 17:00
Izolator Boguchwała vs Rzemieślnik Pilzno 5:4
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 259, 33 kolejka Data: 09/06/2018 Godzina: 17:00
Polonia Przemyśl vs Błękitni Ropczyce 1:2
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 260, 33 kolejka Data: 09/06/2018 Godzina: 17:00
Wisłok Strzyżów vs Igloopol Dębica 2:4
Stadion: Stadion Wisłoka Strzyżów (Strzyżów, 1 Maja 6)

Mecz: 261, 33 kolejka Data: 10/06/2018 Godzina: 17:00
Ekoball Stal Sanok vs Piast Tuczempy 2:0
Stadion:

Mecz: 262, 33 kolejka Data: 10/06/2018 Godzina: 17:00
Wisłoka Dębica vs KS Wiązownica 2:1
Stadion: Euroboisko (Dębica, Kraszewskiego 110)

Mecz: 263, 33 kolejka Data: 10/06/2018 Godzina: 17:00
Wisłok Wiśniowa vs LKS Pisarowce 4:4
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 264, 33 kolejka Data: 10/06/2018 Godzina: 17:00
Sokół Nisko vs Unia Nowa Sarzyna 1:2
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 265, 34 kolejka Data: 13/06/2018 Godzina: 17:30
Igloopol Dębica vs Wisłok Wiśniowa 1:1
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 266, 34 kolejka Data: 15/06/2018 Godzina: 18:00
Unia Nowa Sarzyna vs Wisłoka Dębica 2:6
Stadion: Stadion MZKS "UNIA"(Nowa Sarzyna, Józefa Piłsudskiego 2)

Mecz: 267, 34 kolejka Data: 15/06/2018 Godzina: 18:00
LKS Pisarowce vs Ekoball Stal Sanok 2:2
Stadion: WIKI CENTRUM (Sanok, Stróżowska 19)

Mecz: 268, 34 kolejka Data: 15/06/2018 Godzina: 18:00
Piast Tuczempy vs Głogovia Głogów Małopolski 3:0
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 269, 34 kolejka Data: 15/06/2018 Godzina: 18:30
GRANICA STUBNO vs Wisłok Strzyżów 0:1
Stadion: STUBNO (Stubno 0)

Mecz: 270, 34 kolejka Data: 16/06/2018 Godzina: 17:00
Rzemieślnik Pilzno vs Polonia Przemyśl 7:1
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Błonia 1)

Mecz: 271, 34 kolejka Data: 16/06/2018 Godzina: 17:00
KS Wiązownica vs Izolator Boguchwała 4:2
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 272, 34 kolejka Data: 16/06/2018 Godzina: 18:00
Sokół Sieniawa vs Sokół Nisko 3:2
Stadion: SIENIAWA (Sieniawa 0)

Dane pochodzą z serwisu laczynaspilka.pl

NASTĘPNY

Stal II Stalowa Wola
Stal II Stalowa Wola
-
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
08.11.2020 11:00

POPRZEDNI

Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
-
Błękitni Ropczyce
Błękitni Ropczyce
Wynik: 1 - 1
Stań murem za naszymi

KALENDARZ

REKLAMA

Śnieżka          GKrusz          SpedFarb         
Domy Pasywne AS          Centrum Rachunkowo-Podatkowe Jolanta Gajos          MatSport         
RzeSport         
© 2020 www.igloopol.info 2003/2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. \  Polityka prywatności \  Mapa portalu.
IT-Luk \ Bicluc.net \ Ogłoszenia Dębica