Oficjalna strona Igloopolu Dębica

IV liga podkarpacka sezon 2016/2017


Wybierz kolejkę



Mecz: 1, 1 kolejka Data: 06/08/2016 Godzina: 11:00
Pisarowce vs START PRUCHNIK 1:0
Stadion: WIKI CENTRUM (Sanok, Stróżowska 19)

Mecz: 2, 1 kolejka Data: 06/08/2016 Godzina: 15:00
Wisłok Wiśniowa vs KS WIĄZOWNICA 2:2
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 3, 1 kolejka Data: 06/08/2016 Godzina: 17:00
Czarni 1910 Jasło vs KS PIAST TUCZEMPY 0:3
Stadion: MOSiR Jasło (Jasło, Śniadeckich 15)

Mecz: 4, 1 kolejka Data: 06/08/2016 Godzina: 17:00
POLONIA PRZEMYŚL vs SokółNisko 0:1
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 5, 1 kolejka Data: 06/08/2016 Godzina: 17:00
SOKÓŁ SIENIAWA vs Igloopol Dębica 2:1
Stadion: SIENIAWA (Sieniawa 0)

Mecz: 6, 1 kolejka Data: 06/08/2016 Godzina: 18:00
WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA vs Błękitni Ropczyce 3:0
Stadion: WÓLKA PEŁKIŃSKA (Wólka Pełkińska 0)

Mecz: 7, 1 kolejka Data: 07/08/2016 Godzina: 16:00
Stal Nowa Dęba vs Głogovia Głogów Małopolski 3:0
Stadion: Stadion Miejski (Nowa Dęba, Sportowa 1)

Mecz: 8, 1 kolejka Data: 07/08/2016 Godzina: 17:00
Stal Gorzyce vs IzolatorBoguchwała 0:1
Stadion: Gorzycki Klub Sportowy "STAL" Gorzyce (Gorzyce, Józefa Piłsudskiego 30)

Mecz: 9, 1 kolejka Data: 07/08/2016 Godzina: 17:00
Rzemieślnik Pilzno vs Orzeł Przeworsk 4:2
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 10, 2 kolejka Data: 12/08/2016 Godzina: 18:00
KS PIAST TUCZEMPY vs Stal Nowa Dęba 0:0
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 11, 2 kolejka Data: 13/08/2016 Godzina: 11:00
Błękitni Ropczyce vs SokółNisko 1:2
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 12, 2 kolejka Data: 13/08/2016 Godzina: 15:00
Orzeł Przeworsk vs POLONIA PRZEMYŚL 0:1
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku (Przeworsk, Budowlanych )

Mecz: 13, 2 kolejka Data: 13/08/2016 Godzina: 16:00
IzolatorBoguchwała vs SOKÓŁ SIENIAWA 2:0
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 14, 2 kolejka Data: 13/08/2016 Godzina: 17:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Stal Gorzyce 1:0
Stadion: miejski (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 15, 2 kolejka Data: 13/08/2016 Godzina: 17:00
Igloopol Dębica vs Pisarowce 0:1
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 16, 2 kolejka Data: 13/08/2016 Godzina: 18:00
WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA vs Wisłok Wiśniowa 5:0
Stadion: WÓLKA PEŁKIŃSKA (Wólka Pełkińska 0)

Mecz: 17, 2 kolejka Data: 14/08/2016 Godzina: 17:00
KS WIĄZOWNICA vs Czarni 1910 Jasło 1:1
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 18, 2 kolejka Data: 14/08/2016 Godzina: 17:00
Rzemieślnik Pilzno vs START PRUCHNIK 2:0
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 19, 3 kolejka Data: 20/08/2016 Godzina: 11:00
SOKÓŁ SIENIAWA vs Głogovia Głogów Małopolski 5:1
Stadion: SIENIAWA (Sieniawa 0)

Mecz: 20, 3 kolejka Data: 20/08/2016 Godzina: 15:00
Stal Nowa Dęba vs KS WIĄZOWNICA 0:1
Stadion: Stadion Miejski (Nowa Dęba, Sportowa 1)

Mecz: 21, 3 kolejka Data: 20/08/2016 Godzina: 16:00
Wisłok Wiśniowa vs Błękitni Ropczyce 0:3
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 22, 3 kolejka Data: 20/08/2016 Godzina: 17:00
Stal Gorzyce vs KS PIAST TUCZEMPY 2:2
Stadion: Gorzycki Klub Sportowy "STAL" Gorzyce (Gorzyce, Józefa Piłsudskiego 30)

Mecz: 23, 3 kolejka Data: 20/08/2016 Godzina: 17:00
POLONIA PRZEMYŚL vs START PRUCHNIK 3:1
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 24, 3 kolejka Data: 20/08/2016 Godzina: 17:00
SokółNisko vs Orzeł Przeworsk 1:1
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 25, 3 kolejka Data: 20/08/2016 Godzina: 17:00
Pisarowce vs IzolatorBoguchwała 0:2
Stadion: WIKI CENTRUM (Sanok, Stróżowska 19)

Mecz: 26, 3 kolejka Data: 20/08/2016 Godzina: 17:00
Rzemieślnik Pilzno vs Igloopol Dębica 4:1
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 27, 3 kolejka Data: 20/08/2016 Godzina: 17:00
Czarni 1910 Jasło vs WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 0:3
Stadion: MOSiR Jasło (Jasło, Śniadeckich 15)

Mecz: 28, 4 kolejka Data: 27/08/2016 Godzina: 11:00
START PRUCHNIK vs SokółNisko 2:3
Stadion: PRUCHNIK (Pruchnik, Sportowa 1)

Mecz: 29, 4 kolejka Data: 27/08/2016 Godzina: 17:00
Błękitni Ropczyce vs Orzeł Przeworsk 2:0
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 30, 4 kolejka Data: 27/08/2016 Godzina: 17:00
WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA vs Stal Nowa Dęba 5:0
Stadion: WÓLKA PEŁKIŃSKA (Wólka Pełkińska 0)

Mecz: 31, 4 kolejka Data: 27/08/2016 Godzina: 17:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Pisarowce 0:1
Stadion: miejski (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 32, 4 kolejka Data: 27/08/2016 Godzina: 17:00
Igloopol Dębica vs POLONIA PRZEMYŚL 4:2
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 33, 4 kolejka Data: 28/08/2016 Godzina: 15:00
Wisłok Wiśniowa vs Czarni 1910 Jasło 1:2
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 34, 4 kolejka Data: 28/08/2016 Godzina: 15:00
IzolatorBoguchwała vs Rzemieślnik Pilzno 3:1
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 35, 4 kolejka Data: 28/08/2016 Godzina: 15:30
KS PIAST TUCZEMPY vs SOKÓŁ SIENIAWA 0:1
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 36, 4 kolejka Data: 28/08/2016 Godzina: 17:30
KS WIĄZOWNICA vs Stal Gorzyce 0:0
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 37, 5 kolejka Data: 31/08/2016 Godzina: 17:00
Rzemieślnik Pilzno vs Głogovia Głogów Małopolski 3:2
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 38, 5 kolejka Data: 31/08/2016 Godzina: 17:00
SOKÓŁ SIENIAWA vs KS WIĄZOWNICA 1:1
Stadion: SIENIAWA (Sieniawa 0)

Mecz: 39, 5 kolejka Data: 31/08/2016 Godzina: 17:00
Czarni 1910 Jasło vs Błękitni Ropczyce 2:0
Stadion: MOSiR Jasło (Jasło, Śniadeckich 15)

Mecz: 40, 5 kolejka Data: 31/08/2016 Godzina: 17:00
POLONIA PRZEMYŚL vs IzolatorBoguchwała 0:0
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 41, 5 kolejka Data: 31/08/2016 Godzina: 17:00
SokółNisko vs Igloopol Dębica 2:1
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 42, 5 kolejka Data: 31/08/2016 Godzina: 17:00
Stal Gorzyce vs WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 0:2
Stadion: Gorzycki Klub Sportowy "STAL" Gorzyce (Gorzyce, Józefa Piłsudskiego 30)

Mecz: 43, 5 kolejka Data: 31/08/2016 Godzina: 17:00
Stal Nowa Dęba vs Wisłok Wiśniowa 1:1
Stadion: Stadion Miejski (Nowa Dęba, Sportowa 1)

Mecz: 44, 5 kolejka Data: 31/08/2016 Godzina: 17:00
Pisarowce vs KS PIAST TUCZEMPY 1:2
Stadion: WIKI CENTRUM (Sanok, Stróżowska 19)

Mecz: 45, 5 kolejka Data: 31/08/2016 Godzina: 17:00
Orzeł Przeworsk vs START PRUCHNIK 4:0
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku (Przeworsk, Budowlanych )

Mecz: 46, 6 kolejka Data: 03/09/2016 Godzina: 15:00
IzolatorBoguchwała vs SokółNisko 5:0
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 47, 6 kolejka Data: 03/09/2016 Godzina: 16:00
Wisłok Wiśniowa vs Stal Gorzyce 3:0
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 48, 6 kolejka Data: 03/09/2016 Godzina: 16:30
Czarni 1910 Jasło vs Stal Nowa Dęba 1:1
Stadion: MOSiR Jasło (Jasło, Śniadeckich 15)

Mecz: 49, 6 kolejka Data: 03/09/2016 Godzina: 17:00
Igloopol Dębica vs Orzeł Przeworsk 2:0
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 50, 6 kolejka Data: 03/09/2016 Godzina: 17:00
Błękitni Ropczyce vs START PRUCHNIK 3:1
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 51, 6 kolejka Data: 03/09/2016 Godzina: 17:00
WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA vs SOKÓŁ SIENIAWA 3:0
Stadion: WÓLKA PEŁKIŃSKA (Wólka Pełkińska 0)

Mecz: 52, 6 kolejka Data: 04/09/2016 Godzina: 15:00
KS PIAST TUCZEMPY vs Rzemieślnik Pilzno 2:2
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 53, 6 kolejka Data: 04/09/2016 Godzina: 16:00
KS WIĄZOWNICA vs Pisarowce 0:1
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 54, 6 kolejka Data: 04/09/2016 Godzina: 17:00
Głogovia Głogów Małopolski vs POLONIA PRZEMYŚL 2:1
Stadion: miejski (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 55, 7 kolejka Data: 10/09/2016 Godzina: 15:00
Orzeł Przeworsk vs IzolatorBoguchwała 0:1
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku (Przeworsk, Budowlanych )

Mecz: 56, 7 kolejka Data: 10/09/2016 Godzina: 16:00
Stal Nowa Dęba vs Błękitni Ropczyce 0:0
Stadion: Stadion Miejski (Nowa Dęba, Sportowa 1)

Mecz: 57, 7 kolejka Data: 10/09/2016 Godzina: 16:00
Stal Gorzyce vs Czarni 1910 Jasło 2:1
Stadion: Gorzycki Klub Sportowy "STAL" Gorzyce (Gorzyce, Józefa Piłsudskiego 30)

Mecz: 58, 7 kolejka Data: 10/09/2016 Godzina: 16:00
Pisarowce vs WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 0:2
Stadion: WIKI CENTRUM (Sanok, Stróżowska 19)

Mecz: 59, 7 kolejka Data: 10/09/2016 Godzina: 16:00
POLONIA PRZEMYŚL vs KS PIAST TUCZEMPY 1:3
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 60, 7 kolejka Data: 10/09/2016 Godzina: 17:00
SokółNisko vs Głogovia Głogów Małopolski 3:1
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 61, 7 kolejka Data: 10/09/2016 Godzina: 17:00
Rzemieślnik Pilzno vs KS WIĄZOWNICA 3:1
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 62, 7 kolejka Data: 11/09/2016 Godzina: 14:00
START PRUCHNIK vs Igloopol Dębica 0:2
Stadion: PRUCHNIK (Pruchnik, Sportowa 1)

Mecz: 63, 7 kolejka Data: 11/09/2016 Godzina: 16:00
SOKÓŁ SIENIAWA vs Wisłok Wiśniowa 0:1
Stadion: SIENIAWA (Sieniawa 0)

Mecz: 64, 8 kolejka Data: 14/09/2016 Godzina: 16:00
Stal Nowa Dęba vs Stal Gorzyce 0:2
Stadion: Stadion Miejski (Nowa Dęba, Sportowa 1)

Mecz: 65, 8 kolejka Data: 14/09/2016 Godzina: 16:30
IzolatorBoguchwała vs START PRUCHNIK 1:0
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 66, 8 kolejka Data: 14/09/2016 Godzina: 16:30
Wisłok Wiśniowa vs Pisarowce 3:0
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 67, 8 kolejka Data: 14/09/2016 Godzina: 16:30
Czarni 1910 Jasło vs SOKÓŁ SIENIAWA 3:1
Stadion: MOSiR Jasło (Jasło, Śniadeckich 15)

Mecz: 68, 8 kolejka Data: 14/09/2016 Godzina: 17:00
WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA vs Rzemieślnik Pilzno 3:1
Stadion: WÓLKA PEŁKIŃSKA (Wólka Pełkińska 0)

Mecz: 69, 8 kolejka Data: 14/09/2016 Godzina: 17:00
Błękitni Ropczyce vs Igloopol Dębica 1:2
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 70, 8 kolejka Data: 14/09/2016 Godzina: 17:00
KS PIAST TUCZEMPY vs SokółNisko 4:0
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 71, 8 kolejka Data: 14/09/2016 Godzina: 17:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Orzeł Przeworsk 1:0
Stadion: miejski (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 72, 8 kolejka Data: 14/09/2016 Godzina: 17:00
KS WIĄZOWNICA vs POLONIA PRZEMYŚL 1:0
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 73, 9 kolejka Data: 17/09/2016 Godzina: 14:00
POLONIA PRZEMYŚL vs WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 2:2
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 74, 9 kolejka Data: 17/09/2016 Godzina: 15:00
Orzeł Przeworsk vs KS PIAST TUCZEMPY 4:2
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku (Przeworsk, Budowlanych )

Mecz: 75, 9 kolejka Data: 17/09/2016 Godzina: 16:00
SokółNisko vs KS WIĄZOWNICA 0:0
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 76, 9 kolejka Data: 17/09/2016 Godzina: 16:00
Pisarowce vs Czarni 1910 Jasło 1:0
Stadion: WIKI CENTRUM (Sanok, Stróżowska 19)

Mecz: 77, 9 kolejka Data: 17/09/2016 Godzina: 16:00
Stal Gorzyce vs Błękitni Ropczyce 4:1
Stadion: Gorzycki Klub Sportowy "STAL" Gorzyce (Gorzyce, Józefa Piłsudskiego 30)

Mecz: 78, 9 kolejka Data: 18/09/2016 Godzina: 15:00
START PRUCHNIK vs Głogovia Głogów Małopolski 1:1
Stadion: PRUCHNIK (Pruchnik, Sportowa 1)

Mecz: 79, 9 kolejka Data: 18/09/2016 Godzina: 16:00
SOKÓŁ SIENIAWA vs Stal Nowa Dęba 5:1
Stadion: SIENIAWA (Sieniawa 0)

Mecz: 80, 9 kolejka Data: 18/09/2016 Godzina: 16:00
Rzemieślnik Pilzno vs Wisłok Wiśniowa 1:1
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 81, 9 kolejka Data: 18/09/2016 Godzina: 16:00
Igloopol Dębica vs IzolatorBoguchwała 0:3
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 82, 10 kolejka Data: 24/09/2016 Godzina: 11:00
Błękitni Ropczyce vs IzolatorBoguchwała 2:1
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 83, 10 kolejka Data: 24/09/2016 Godzina: 11:00
KS PIAST TUCZEMPY vs START PRUCHNIK 2:0
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 84, 10 kolejka Data: 24/09/2016 Godzina: 16:00
Czarni 1910 Jasło vs Rzemieślnik Pilzno 0:3
Stadion: MOSiR Jasło (Jasło, Śniadeckich 15)

Mecz: 85, 10 kolejka Data: 24/09/2016 Godzina: 16:00
WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA vs SokółNisko 2:0
Stadion: WÓLKA PEŁKIŃSKA (Wólka Pełkińska 0)

Mecz: 86, 10 kolejka Data: 24/09/2016 Godzina: 16:00
Stal Gorzyce vs SOKÓŁ SIENIAWA 0:1
Stadion: Gorzycki Klub Sportowy "STAL" Gorzyce (Gorzyce, Józefa Piłsudskiego 30)

Mecz: 87, 10 kolejka Data: 24/09/2016 Godzina: 16:00
Stal Nowa Dęba vs Pisarowce 1:2
Stadion: Stadion Miejski (Nowa Dęba, Sportowa 1)

Mecz: 88, 10 kolejka Data: 25/09/2016 Godzina: 15:00
Wisłok Wiśniowa vs POLONIA PRZEMYŚL 1:0
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 89, 10 kolejka Data: 25/09/2016 Godzina: 15:00
KS WIĄZOWNICA vs Orzeł Przeworsk 0:2
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 90, 10 kolejka Data: 25/09/2016 Godzina: 16:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Igloopol Dębica 0:1
Stadion: miejski (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 91, 11 kolejka Data: 01/10/2016 Godzina: 15:00
IzolatorBoguchwała vs Głogovia Głogów Małopolski 2:2
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 92, 11 kolejka Data: 01/10/2016 Godzina: 15:00
Pisarowce vs Stal Gorzyce 3:0
Stadion: WIKI CENTRUM (Sanok, Stróżowska 19)

Mecz: 93, 11 kolejka Data: 01/10/2016 Godzina: 15:00
SokółNisko vs Wisłok Wiśniowa 3:0
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 94, 11 kolejka Data: 01/10/2016 Godzina: 15:00
POLONIA PRZEMYŚL vs Czarni 1910 Jasło 1:2
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 95, 11 kolejka Data: 01/10/2016 Godzina: 16:00
Igloopol Dębica vs KS PIAST TUCZEMPY 1:1
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 96, 11 kolejka Data: 02/10/2016 Godzina: 12:00
Orzeł Przeworsk vs WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 2:2
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku (Przeworsk, Budowlanych )

Mecz: 97, 11 kolejka Data: 02/10/2016 Godzina: 15:00
START PRUCHNIK vs KS WIĄZOWNICA 0:1
Stadion: PRUCHNIK (Pruchnik, Sportowa 1)

Mecz: 98, 11 kolejka Data: 02/10/2016 Godzina: 15:00
SOKÓŁ SIENIAWA vs Błękitni Ropczyce 3:0
Stadion: SIENIAWA (Sieniawa 0)

Mecz: 99, 11 kolejka Data: 02/10/2016 Godzina: 15:00
Rzemieślnik Pilzno vs Stal Nowa Dęba 0:0
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 100, 12 kolejka Data: 08/10/2016 Godzina: 15:00
Stal Gorzyce vs Rzemieślnik Pilzno 1:1
Stadion: Gorzycki Klub Sportowy "STAL" Gorzyce (Gorzyce, JózefaPiłsudskiego 30)

Mecz: 101, 12 kolejka Data: 08/10/2016 Godzina: 15:00
Czarni 1910 Jasło vs SokółNisko 2:2
Stadion: MOSiR Jasło (Jasło, Śniadeckich 15)

Mecz: 102, 12 kolejka Data: 08/10/2016 Godzina: 15:00
WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA vs START PRUCHNIK 6:1
Stadion: WÓLKA PEŁKIŃSKA (Wólka Pełkińska 0)

Mecz: 103, 12 kolejka Data: 08/10/2016 Godzina: 15:00
KS PIAST TUCZEMPY vs IzolatorBoguchwała 0:4
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 104, 12 kolejka Data: 08/10/2016 Godzina: 15:00
Stal Nowa Dęba vs POLONIA PRZEMYŚL 0:1
Stadion: Stadion Miejski (Nowa Dęba, Sportowa 1)

Mecz: 105, 12 kolejka Data: 08/10/2016 Godzina: 15:00
Błękitni Ropczyce vs Głogovia Głogów Małopolski 0:1
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 106, 12 kolejka Data: 09/10/2016 Godzina: 14:00
Wisłok Wiśniowa vs Orzeł Przeworsk 2:1
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 107, 12 kolejka Data: 09/10/2016 Godzina: 15:00
SOKÓŁ SIENIAWA vs Pisarowce 2:1
Stadion: SIENIAWA (Sieniawa 0)

Mecz: 108, 12 kolejka Data: 09/10/2016 Godzina: 15:00
KS WIĄZOWNICA vs Igloopol Dębica 2:1
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 109, 13 kolejka Data: 14/10/2016 Godzina: 15:30
Pisarowce vs Błękitni Ropczyce 0:1
Stadion: WIKI CENTRUM (Sanok, Stróżowska 19)

Mecz: 110, 13 kolejka Data: 15/10/2016 Godzina: 15:00
SokółNisko vs Stal Nowa Dęba 1:0
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, TadeuszaKościuszki 20)

Mecz: 111, 13 kolejka Data: 15/10/2016 Godzina: 15:00
POLONIA PRZEMYŚL vs Stal Gorzyce 1:0
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 112, 13 kolejka Data: 15/10/2016 Godzina: 15:00
IzolatorBoguchwała vs KS WIĄZOWNICA 4:0
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 113, 13 kolejka Data: 15/10/2016 Godzina: 16:00
Igloopol Dębica vs WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 1:1
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 114, 13 kolejka Data: 16/10/2016 Godzina: 15:00
START PRUCHNIK vs Wisłok Wiśniowa 0:5
Stadion: PRUCHNIK (Pruchnik, Sportowa 1)

Mecz: 115, 13 kolejka Data: 16/10/2016 Godzina: 15:00
Rzemieślnik Pilzno vs SOKÓŁ SIENIAWA 3:1
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 116, 13 kolejka Data: 16/10/2016 Godzina: 15:00
Orzeł Przeworsk vs Czarni 1910 Jasło 3:1
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku (Przeworsk, Budowlanych )

Mecz: 117, 13 kolejka Data: 16/10/2016 Godzina: 16:00
Głogovia Głogów Małopolski vs KS PIAST TUCZEMPY 0:0
Stadion: miejski (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 118, 14 kolejka Data: 22/10/2016 Godzina: 14:00
Błękitni Ropczyce vs KS PIAST TUCZEMPY 1:2
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 119, 14 kolejka Data: 22/10/2016 Godzina: 15:00
Stal Gorzyce vs SokółNisko 1:2
Stadion: Gorzycki Klub Sportowy "STAL" Gorzyce (Gorzyce, Józefa Piłsudskiego 30)

Mecz: 120, 14 kolejka Data: 22/10/2016 Godzina: 15:00
Stal Nowa Dęba vs Orzeł Przeworsk 1:2
Stadion: Stadion Miejski (Nowa Dęba, Sportowa 1)

Mecz: 121, 14 kolejka Data: 22/10/2016 Godzina: 15:00
Pisarowce vs Rzemieślnik Pilzno 2:1
Stadion: WIKI CENTRUM (Sanok, Stróżowska 19)

Mecz: 122, 14 kolejka Data: 22/10/2016 Godzina: 15:00
WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA vs IzolatorBoguchwała 3:1
Stadion: WÓLKA PEŁKIŃSKA (Wólka Pełkińska 0)

Mecz: 123, 14 kolejka Data: 22/10/2016 Godzina: 15:00
Czarni 1910 Jasło vs START PRUCHNIK 2:1
Stadion: MOSiR Jasło (Jasło, Śniadeckich 15)

Mecz: 124, 14 kolejka Data: 23/10/2016 Godzina: 14:00
SOKÓŁ SIENIAWA vs POLONIA PRZEMYŚL 2:1
Stadion: SIENIAWA (Sieniawa 0)

Mecz: 125, 14 kolejka Data: 23/10/2016 Godzina: 14:00
Wisłok Wiśniowa vs Igloopol Dębica 2:0
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 126, 14 kolejka Data: 23/10/2016 Godzina: 14:30
KS WIĄZOWNICA vs Głogovia Głogów Małopolski 0:0
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 127, 15 kolejka Data: 29/10/2016 Godzina: 13:00
Orzeł Przeworsk vs Stal Gorzyce 1:3
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku (Przeworsk, Budowlanych )

Mecz: 128, 15 kolejka Data: 29/10/2016 Godzina: 14:00
IzolatorBoguchwała vs Wisłok Wiśniowa 2:0
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 129, 15 kolejka Data: 29/10/2016 Godzina: 14:00
SokółNisko vs SOKÓŁ SIENIAWA 0:1
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 130, 15 kolejka Data: 29/10/2016 Godzina: 14:00
Igloopol Dębica vs Czarni 1910 Jasło 2:1
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 131, 15 kolejka Data: 29/10/2016 Godzina: 14:00
KS PIAST TUCZEMPY vs KS WIĄZOWNICA 1:0
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 132, 15 kolejka Data: 29/10/2016 Godzina: 14:00
POLONIA PRZEMYŚL vs Pisarowce 2:1
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 133, 15 kolejka Data: 30/10/2016 Godzina: 11:00
Głogovia Głogów Małopolski vs WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 1:2
Stadion: miejski (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 134, 15 kolejka Data: 30/10/2016 Godzina: 13:00
START PRUCHNIK vs Stal Nowa Dęba 1:2
Stadion: PRUCHNIK (Pruchnik, Sportowa 1)

Mecz: 135, 15 kolejka Data: 30/10/2016 Godzina: 14:00
Rzemieślnik Pilzno vs Błękitni Ropczyce 3:3
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 136, 16 kolejka Data: 05/11/2016 Godzina: 13:00
Stal Gorzyce vs START PRUCHNIK 6:3
Stadion: Gorzycki Klub Sportowy "STAL" Gorzyce (Gorzyce, Józefa Piłsudskiego 30)

Mecz: 137, 16 kolejka Data: 05/11/2016 Godzina: 13:00
Czarni 1910 Jasło vs IzolatorBoguchwała 3:0
Stadion: MOSiR Jasło (Jasło, Śniadeckich 15)

Mecz: 138, 16 kolejka Data: 05/11/2016 Godzina: 13:00
Pisarowce vs SokółNisko 2:1
Stadion: WIKI CENTRUM (Sanok, Stróżowska 19)

Mecz: 139, 16 kolejka Data: 05/11/2016 Godzina: 14:00
WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA vs KS PIAST TUCZEMPY 4:0
Stadion: WÓLKA PEŁKIŃSKA (Wólka Pełkińska 0)

Mecz: 140, 16 kolejka Data: 05/11/2016 Godzina: 14:00
Stal Nowa Dęba vs Igloopol Dębica 1:3
Stadion: Stadion Miejski (Nowa Dęba, Sportowa 1)

Mecz: 141, 16 kolejka Data: 05/11/2016 Godzina: 14:00
Błękitni Ropczyce vs KS WIĄZOWNICA 2:2
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 142, 16 kolejka Data: 06/11/2016 Godzina: 14:00
Wisłok Wiśniowa vs Głogovia Głogów Małopolski 2:3
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 143, 16 kolejka Data: 06/11/2016 Godzina: 14:00
SOKÓŁ SIENIAWA vs Orzeł Przeworsk 2:0
Stadion: SIENIAWA (Sieniawa 0)

Mecz: 144, 16 kolejka Data: 06/11/2016 Godzina: 14:00
Rzemieślnik Pilzno vs POLONIA PRZEMYŚL 2:1
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 145, 17 kolejka Data: 11/11/2016 Godzina: 13:00
START PRUCHNIK vs SOKÓŁ SIENIAWA 1:5
Stadion: PRUCHNIK (Pruchnik, Sportowa 1)

Mecz: 146, 17 kolejka Data: 11/11/2016 Godzina: 13:00
IzolatorBoguchwała vs Stal Nowa Dęba 5:0
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 147, 17 kolejka Data: 11/11/2016 Godzina: 13:30
KS WIĄZOWNICA vs WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 0:4
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 148, 17 kolejka Data: 11/11/2016 Godzina: 13:30
Orzeł Przeworsk vs Pisarowce 1:1
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku (Przeworsk, Budowlanych )

Mecz: 149, 17 kolejka Data: 12/11/2016 Godzina: 11:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Czarni 1910 Jasło 1:2
Stadion: miejski (Głogów Małopolski, Fabryczna 10)

Mecz: 150, 17 kolejka Data: 12/11/2016 Godzina: 13:00
SokółNisko vs Rzemieślnik Pilzno 2:2
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

Mecz: 151, 17 kolejka Data: 12/11/2016 Godzina: 13:00
KS PIAST TUCZEMPY vs Wisłok Wiśniowa 2:1
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 152, 17 kolejka Data: 12/11/2016 Godzina: 13:00
POLONIA PRZEMYŚL vs Błękitni Ropczyce 0:1
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 153, 17 kolejka Data: 12/11/2016 Godzina: 14:00
Igloopol Dębica vs Stal Gorzyce 2:0
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 154, 18 kolejka Data: 11/03/2017 Godzina: 13:00
IzolatorBoguchwała vs Stal Gorzyce 4:2
Stadion:

Mecz: 155, 18 kolejka Data: 11/03/2017 Godzina: 14:00
Błękitni Ropczyce vs WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 2:4
Stadion:

Mecz: 156, 18 kolejka Data: 11/03/2017 Godzina: 14:00
Igloopol Dębica vs SOKÓŁ SIENIAWA 0:1
Stadion:

Mecz: 157, 18 kolejka Data: 11/03/2017 Godzina: 14:00
KS PIAST TUCZEMPY vs Czarni 1910 Jasło 2:1
Stadion:

Mecz: 158, 18 kolejka Data: 12/03/2017 Godzina: 14:00
Orzeł Przeworsk vs Rzemieślnik Pilzno 1:1
Stadion:

Mecz: 159, 18 kolejka Data: 12/03/2017 Godzina: 14:00
SokółNisko vs POLONIA PRZEMYŚL 2:5
Stadion:

Mecz: 160, 18 kolejka Data: 12/03/2017 Godzina: 14:00
KS WIĄZOWNICA vs Wisłok Wiśniowa 2:0
Stadion:

Mecz: 161, 18 kolejka Data: 12/03/2017 Godzina: 14:00
START PRUCHNIK vs Pisarowce 0:2
Stadion:

Mecz: 162, 18 kolejka Data: 10/05/2017 Godzina: 17:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Stal Nowa Dęba 4:0
Stadion: 797, Zaczernie

Mecz: 163, 19 kolejka Data: 18/03/2017 Godzina: 14:00
Pisarowce vs Igloopol Dębica 0:1
Stadion: Stróżowska 19, Sanok

Mecz: 164, 19 kolejka Data: 18/03/2017 Godzina: 14:00
Stal Nowa Dęba vs KS PIAST TUCZEMPY 3:3
Stadion:

Mecz: 165, 19 kolejka Data: 18/03/2017 Godzina: 14:00
POLONIA PRZEMYŚL vs Orzeł Przeworsk 2:2
Stadion:

Mecz: 166, 19 kolejka Data: 18/03/2017 Godzina: 15:00
Stal Gorzyce vs Głogovia Głogów Małopolski 0:2
Stadion:

Mecz: 167, 19 kolejka Data: 18/03/2017 Godzina: 15:00
SokółNisko vs Błękitni Ropczyce 2:1
Stadion:

Mecz: 168, 19 kolejka Data: 19/03/2017 Godzina: 14:00
SOKÓŁ SIENIAWA vs IzolatorBoguchwała 3:0
Stadion: SIENIAWA (Sieniawa 0)

Mecz: 169, 19 kolejka Data: 19/03/2017 Godzina: 14:00
START PRUCHNIK vs Rzemieślnik Pilzno 1:2
Stadion:

Mecz: 170, 19 kolejka Data: 19/03/2017 Godzina: 14:00
Wisłok Wiśniowa vs WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 2:1
Stadion:

Mecz: 171, 19 kolejka Data: 19/03/2017 Godzina: 15:00
Czarni 1910 Jasło vs KS WIĄZOWNICA 1:5
Stadion:

Mecz: 172, 20 kolejka Data: 25/03/2017 Godzina: 13:00
IzolatorBoguchwała vs Pisarowce 1:1
Stadion:

Mecz: 173, 20 kolejka Data: 25/03/2017 Godzina: 14:00
Igloopol Dębica vs Rzemieślnik Pilzno 0:0
Stadion:

Mecz: 174, 20 kolejka Data: 25/03/2017 Godzina: 14:30
KS PIAST TUCZEMPY vs Stal Gorzyce 1:1
Stadion:

Mecz: 175, 20 kolejka Data: 25/03/2017 Godzina: 15:00
Błękitni Ropczyce vs Wisłok Wiśniowa 1:0
Stadion:

Mecz: 176, 20 kolejka Data: 25/03/2017 Godzina: 15:00
WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA vs Czarni 1910 Jasło 5:1
Stadion: WÓLKA PEŁKIŃSKA (Wólka Pełkińska 0)

Mecz: 177, 20 kolejka Data: 26/03/2017 Godzina: 14:00
KS WIĄZOWNICA vs Stal Nowa Dęba 0:0
Stadion:

Mecz: 178, 20 kolejka Data: 26/03/2017 Godzina: 14:00
START PRUCHNIK vs POLONIA PRZEMYŚL 0:0
Stadion:

Mecz: 179, 20 kolejka Data: 26/03/2017 Godzina: 14:00
Głogovia Głogów Małopolski vs SOKÓŁ SIENIAWA 1:3
Stadion: 797, Zaczernie

Mecz: 180, 20 kolejka Data: 26/03/2017 Godzina: 15:00
Orzeł Przeworsk vs SokółNisko 0:0
Stadion:

Mecz: 181, 21 kolejka Data: 01/04/2017 Godzina: 14:00
POLONIA PRZEMYŚL vs Igloopol Dębica 2:0
Stadion:

Mecz: 182, 21 kolejka Data: 01/04/2017 Godzina: 15:00
Orzeł Przeworsk vs Błękitni Ropczyce 0:2
Stadion:

Mecz: 183, 21 kolejka Data: 01/04/2017 Godzina: 15:00
Stal Nowa Dęba vs WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 3:7
Stadion:

Mecz: 184, 21 kolejka Data: 01/04/2017 Godzina: 16:00
Czarni 1910 Jasło vs Wisłok Wiśniowa 0:0
Stadion:

Mecz: 185, 21 kolejka Data: 01/04/2017 Godzina: 16:00
Pisarowce vs Głogovia Głogów Małopolski 2:0
Stadion: Stróżowska 19, Sanok

Mecz: 186, 21 kolejka Data: 01/04/2017 Godzina: 16:00
Stal Gorzyce vs KS WIĄZOWNICA 1:0
Stadion:

Mecz: 187, 21 kolejka Data: 02/04/2017 Godzina: 14:00
SOKÓŁ SIENIAWA vs KS PIAST TUCZEMPY 0:2
Stadion:

Mecz: 188, 21 kolejka Data: 02/04/2017 Godzina: 15:00
Rzemieślnik Pilzno vs IzolatorBoguchwała 2:3
Stadion:

Mecz: 189, 21 kolejka Data: 02/04/2017 Godzina: 16:00
SokółNisko vs START PRUCHNIK 2:1
Stadion:

Mecz: 190, 22 kolejka Data: 08/04/2017 Godzina: 13:00
IzolatorBoguchwała vs POLONIA PRZEMYŚL 2:1
Stadion:

Mecz: 191, 22 kolejka Data: 08/04/2017 Godzina: 14:00
KS PIAST TUCZEMPY vs Pisarowce 2:0
Stadion:

Mecz: 192, 22 kolejka Data: 08/04/2017 Godzina: 15:00
Igloopol Dębica vs SokółNisko 0:1
Stadion:

Mecz: 193, 22 kolejka Data: 08/04/2017 Godzina: 16:00
WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA vs Stal Gorzyce 4:0
Stadion: WÓLKA PEŁKIŃSKA (Wólka Pełkińska 0)

Mecz: 194, 22 kolejka Data: 08/04/2017 Godzina: 16:00
START PRUCHNIK vs Orzeł Przeworsk 0:1
Stadion:

Mecz: 195, 22 kolejka Data: 08/04/2017 Godzina: 16:00
Błękitni Ropczyce vs Czarni 1910 Jasło 0:0
Stadion:

Mecz: 196, 22 kolejka Data: 09/04/2017 Godzina: 14:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Rzemieślnik Pilzno 2:1
Stadion: 797, Zaczernie

Mecz: 197, 22 kolejka Data: 09/04/2017 Godzina: 15:00
KS WIĄZOWNICA vs SOKÓŁ SIENIAWA 2:1
Stadion:

Mecz: 198, 22 kolejka Data: 09/04/2017 Godzina: 15:00
Wisłok Wiśniowa vs Stal Nowa Dęba 6:1
Stadion:

Mecz: 199, 23 kolejka Data: 15/04/2017 Godzina: 11:00
POLONIA PRZEMYŚL vs Głogovia Głogów Małopolski 4:1
Stadion:

Mecz: 200, 23 kolejka Data: 15/04/2017 Godzina: 11:00
START PRUCHNIK vs Błękitni Ropczyce 1:3
Stadion:

Mecz: 201, 23 kolejka Data: 15/04/2017 Godzina: 12:00
SOKÓŁ SIENIAWA vs WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 0:0
Stadion:

Mecz: 202, 23 kolejka Data: 15/04/2017 Godzina: 13:00
Rzemieślnik Pilzno vs KS PIAST TUCZEMPY 1:1
Stadion:

Mecz: 203, 23 kolejka Data: 15/04/2017 Godzina: 13:00
Pisarowce vs KS WIĄZOWNICA 1:4
Stadion: WIKI CENTRUM (Sanok, Stróżowska 19)

Mecz: 204, 23 kolejka Data: 15/04/2017 Godzina: 13:30
Orzeł Przeworsk vs Igloopol Dębica 3:0
Stadion:

Mecz: 205, 23 kolejka Data: 15/04/2017 Godzina: 15:00
Stal Nowa Dęba vs Czarni 1910 Jasło 1:1
Stadion:

Mecz: 206, 23 kolejka Data: 15/04/2017 Godzina: 16:00
SokółNisko vs IzolatorBoguchwała 2:0
Stadion:

Mecz: 207, 23 kolejka Data: 15/04/2017 Godzina: 16:00
Stal Gorzyce vs Wisłok Wiśniowa 0:3
Stadion:

Mecz: 208, 24 kolejka Data: 19/04/2017 Godzina: 15:00
IzolatorBoguchwała vs Orzeł Przeworsk 2:0
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 209, 24 kolejka Data: 19/04/2017 Godzina: 16:00
Czarni 1910 Jasło vs Stal Gorzyce 0:3
Stadion: MOSiR Jasło (Jasło, Śniadeckich 15)

Mecz: 210, 24 kolejka Data: 19/04/2017 Godzina: 16:00
WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA vs Pisarowce 3:0
Stadion: WÓLKA PEŁKIŃSKA (Wólka Pełkińska 0)

Mecz: 211, 24 kolejka Data: 19/04/2017 Godzina: 16:30
Błękitni Ropczyce vs Stal Nowa Dęba 1:1
Stadion: Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

Mecz: 212, 24 kolejka Data: 19/04/2017 Godzina: 16:30
Wisłok Wiśniowa vs SOKÓŁ SIENIAWA 3:0
Stadion: LKS "Wisłok" Wiśniowa (Wiśniowa 1)

Mecz: 213, 24 kolejka Data: 19/04/2017 Godzina: 17:00
Igloopol Dębica vs START PRUCHNIK 3:0
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 214, 24 kolejka Data: 19/04/2017 Godzina: 17:00
KS WIĄZOWNICA vs Rzemieślnik Pilzno 2:0
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 215, 24 kolejka Data: 19/04/2017 Godzina: 17:00
KS PIAST TUCZEMPY vs POLONIA PRZEMYŚL 2:2
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 216, 24 kolejka Data: 19/04/2017 Godzina: 17:00
Głogovia Głogów Małopolski vs SokółNisko 3:1
Stadion: 797, Zaczernie

Mecz: 217, 25 kolejka Data: 22/04/2017 Godzina: 12:00
POLONIA PRZEMYŚL vs KS WIĄZOWNICA 3:0
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 218, 25 kolejka Data: 22/04/2017 Godzina: 16:00
Pisarowce vs Wisłok Wiśniowa 0:0
Stadion: Stróżowska 19, Sanok

Mecz: 219, 25 kolejka Data: 22/04/2017 Godzina: 16:00
Rzemieślnik Pilzno vs WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 1:2
Stadion:

Mecz: 220, 25 kolejka Data: 22/04/2017 Godzina: 16:00
Stal Gorzyce vs Stal Nowa Dęba 0:0
Stadion:

Mecz: 221, 25 kolejka Data: 22/04/2017 Godzina: 16:15
START PRUCHNIK vs IzolatorBoguchwała 1:5
Stadion: PRUCHNIK (Pruchnik, Sportowa 1)

Mecz: 222, 25 kolejka Data: 22/04/2017 Godzina: 17:00
Igloopol Dębica vs Błękitni Ropczyce 1:0
Stadion:

Mecz: 223, 25 kolejka Data: 22/04/2017 Godzina: 17:00
SokółNisko vs KS PIAST TUCZEMPY 0:0
Stadion:

Mecz: 224, 25 kolejka Data: 23/04/2017 Godzina: 15:00
Orzeł Przeworsk vs Głogovia Głogów Małopolski 1:2
Stadion:

Mecz: 225, 25 kolejka Data: 23/04/2017 Godzina: 16:00
SOKÓŁ SIENIAWA vs Czarni 1910 Jasło 4:1
Stadion:

Mecz: 226, 26 kolejka Data: 26/04/2017 Godzina: 16:30
Stal Nowa Dęba vs SOKÓŁ SIENIAWA 1:3
Stadion: Stadion Miejski (Nowa Dęba, Sportowa 1)

Mecz: 227, 26 kolejka Data: 28/04/2017 Godzina: 17:00
WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA vs POLONIA PRZEMYŚL 1:1
Stadion: WÓLKA PEŁKIŃSKA (Wólka Pełkińska 0)

Mecz: 228, 26 kolejka Data: 28/04/2017 Godzina: 17:30
KS WIĄZOWNICA vs SokółNisko 1:0
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 229, 26 kolejka Data: 28/04/2017 Godzina: 17:30
KS PIAST TUCZEMPY vs Orzeł Przeworsk 0:1
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 230, 26 kolejka Data: 29/04/2017 Godzina: 13:00
IzolatorBoguchwała vs Igloopol Dębica 4:0
Stadion:

Mecz: 231, 26 kolejka Data: 29/04/2017 Godzina: 15:00
Błękitni Ropczyce vs Stal Gorzyce 4:2
Stadion:

Mecz: 232, 26 kolejka Data: 29/04/2017 Godzina: 17:00
Czarni 1910 Jasło vs Pisarowce 1:0
Stadion:

Mecz: 233, 26 kolejka Data: 29/04/2017 Godzina: 17:00
Głogovia Głogów Małopolski vs START PRUCHNIK 2:0
Stadion: 797, Zaczernie

Mecz: 234, 26 kolejka Data: 30/04/2017 Godzina: 16:00
Wisłok Wiśniowa vs Rzemieślnik Pilzno 1:1
Stadion:

Mecz: 235, 27 kolejka Data: 03/05/2017 Godzina: 16:00
Rzemieślnik Pilzno vs Czarni 1910 Jasło 5:1
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 236, 27 kolejka Data: 03/05/2017 Godzina: 16:00
SOKÓŁ SIENIAWA vs Stal Gorzyce 4:0
Stadion: SIENIAWA (Sieniawa 0)

Mecz: 237, 27 kolejka Data: 03/05/2017 Godzina: 16:00
Pisarowce vs Stal Nowa Dęba 1:4
Stadion: WIKI CENTRUM (Sanok, Stróżowska 19)

Mecz: 238, 27 kolejka Data: 03/05/2017 Godzina: 17:00
Igloopol Dębica vs Głogovia Głogów Małopolski 2:0
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 239, 27 kolejka Data: 03/05/2017 Godzina: 17:00
START PRUCHNIK vs KS PIAST TUCZEMPY 0:4
Stadion: PRUCHNIK (Pruchnik, Sportowa 1)

Mecz: 240, 27 kolejka Data: 03/05/2017 Godzina: 17:00
Orzeł Przeworsk vs KS WIĄZOWNICA 2:0
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku (Przeworsk, Budowlanych )

Mecz: 241, 27 kolejka Data: 03/05/2017 Godzina: 17:00
SokółNisko vs WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 0:4
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, TadeuszaKościuszki 20)

Mecz: 242, 27 kolejka Data: 03/05/2017 Godzina: 17:00
POLONIA PRZEMYŚL vs Wisłok Wiśniowa 2:0
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 243, 27 kolejka Data: 10/05/2017 Godzina: 17:00
IzolatorBoguchwała vs Błękitni Ropczyce 2:1
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 244, 28 kolejka Data: 06/05/2017 Godzina: 16:00
Stal Gorzyce vs Pisarowce 1:2
Stadion:

Mecz: 245, 28 kolejka Data: 06/05/2017 Godzina: 17:00
Czarni 1910 Jasło vs POLONIA PRZEMYŚL 0:5
Stadion:

Mecz: 246, 28 kolejka Data: 06/05/2017 Godzina: 17:00
Głogovia Głogów Małopolski vs IzolatorBoguchwała 5:4
Stadion: 797, Zaczernie

Mecz: 247, 28 kolejka Data: 06/05/2017 Godzina: 17:00
Błękitni Ropczyce vs SOKÓŁ SIENIAWA 2:0
Stadion:

Mecz: 248, 28 kolejka Data: 06/05/2017 Godzina: 17:00
WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA vs Orzeł Przeworsk 2:1
Stadion: WÓLKA PEŁKIŃSKA (Wólka Pełkińska 0)

Mecz: 249, 28 kolejka Data: 06/05/2017 Godzina: 17:00
KS PIAST TUCZEMPY vs Igloopol Dębica 3:0
Stadion:

Mecz: 250, 28 kolejka Data: 07/05/2017 Godzina: 14:00
Stal Nowa Dęba vs Rzemieślnik Pilzno 3:4
Stadion:

Mecz: 251, 28 kolejka Data: 07/05/2017 Godzina: 16:00
KS WIĄZOWNICA vs START PRUCHNIK 3:0
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 252, 28 kolejka Data: 07/05/2017 Godzina: 17:00
Wisłok Wiśniowa vs SokółNisko 0:3
Stadion:

Mecz: 253, 29 kolejka Data: 13/05/2017 Godzina: 11:00
POLONIA PRZEMYŚL vs Stal Nowa Dęba 4:2
Stadion:

Mecz: 254, 29 kolejka Data: 13/05/2017 Godzina: 11:00
Orzeł Przeworsk vs Wisłok Wiśniowa 0:2
Stadion:

Mecz: 255, 29 kolejka Data: 13/05/2017 Godzina: 13:00
IzolatorBoguchwała vs KS PIAST TUCZEMPY 0:0
Stadion:

Mecz: 256, 29 kolejka Data: 13/05/2017 Godzina: 16:00
Rzemieślnik Pilzno vs Stal Gorzyce 2:4
Stadion:

Mecz: 257, 29 kolejka Data: 13/05/2017 Godzina: 16:00
Pisarowce vs SOKÓŁ SIENIAWA 1:3
Stadion: Stróżowska 19, Sanok

Mecz: 258, 29 kolejka Data: 13/05/2017 Godzina: 17:30
START PRUCHNIK vs WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 0:5
Stadion: PRUCHNIK (Pruchnik, Sportowa 1)

Mecz: 259, 29 kolejka Data: 14/05/2017 Godzina: 11:00
SokółNisko vs Czarni 1910 Jasło 1:0
Stadion:

Mecz: 260, 29 kolejka Data: 14/05/2017 Godzina: 17:00
Igloopol Dębica vs KS WIĄZOWNICA 2:2
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 261, 29 kolejka Data: 14/05/2017 Godzina: 17:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Błękitni Ropczyce 1:0
Stadion: Zaczernie 797

Mecz: 262, 30 kolejka Data: 20/05/2017 Godzina: 11:00
Stal Nowa Dęba vs SokółNisko 0:1
Stadion:

Mecz: 263, 30 kolejka Data: 20/05/2017 Godzina: 16:00
Stal Gorzyce vs POLONIA PRZEMYŚL 0:3
Stadion:

Mecz: 264, 30 kolejka Data: 20/05/2017 Godzina: 17:00
Błękitni Ropczyce vs Pisarowce 0:3
Stadion:

Mecz: 265, 30 kolejka Data: 20/05/2017 Godzina: 17:00
KS PIAST TUCZEMPY vs Głogovia Głogów Małopolski 2:0
Stadion:

Mecz: 266, 30 kolejka Data: 20/05/2017 Godzina: 17:00
Czarni 1910 Jasło vs Orzeł Przeworsk 2:3
Stadion:

Mecz: 267, 30 kolejka Data: 20/05/2017 Godzina: 17:00
Wisłok Wiśniowa vs START PRUCHNIK 6:2
Stadion:

Mecz: 268, 30 kolejka Data: 20/05/2017 Godzina: 17:00
WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA vs Igloopol Dębica 2:1
Stadion: WÓLKA PEŁKIŃSKA (Wólka Pełkińska 0)

Mecz: 269, 30 kolejka Data: 21/05/2017 Godzina: 13:00
SOKÓŁ SIENIAWA vs Rzemieślnik Pilzno 1:1
Stadion: SIENIAWA (Sieniawa 0)

Mecz: 270, 30 kolejka Data: 21/05/2017 Godzina: 17:30
KS WIĄZOWNICA vs IzolatorBoguchwała 2:2
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 271, 31 kolejka Data: 24/05/2017 Godzina: 17:00
KS PIAST TUCZEMPY vs Błękitni Ropczyce 0:1
Stadion: TUCZEMPY (Tuczempy, Sportowa 15)

Mecz: 272, 31 kolejka Data: 24/05/2017 Godzina: 17:00
Rzemieślnik Pilzno vs Pisarowce 0:0
Stadion: stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

Mecz: 273, 31 kolejka Data: 24/05/2017 Godzina: 17:00
SokółNisko vs Stal Gorzyce 3:0
Stadion: MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, TadeuszaKościuszki 20)

Mecz: 274, 31 kolejka Data: 24/05/2017 Godzina: 17:00
Igloopol Dębica vs Wisłok Wiśniowa 3:0
Stadion: Stadion Miejski (Dębica, Sportowa 26)

Mecz: 275, 31 kolejka Data: 24/05/2017 Godzina: 17:00
Orzeł Przeworsk vs Stal Nowa Dęba 6:1
Stadion: Stadion Miejski w Przeworsku (Przeworsk, Budowlanych )

Mecz: 276, 31 kolejka Data: 24/05/2017 Godzina: 17:30
START PRUCHNIK vs Czarni 1910 Jasło 3:1
Stadion: PRUCHNIK (Pruchnik, Sportowa 1)

Mecz: 277, 31 kolejka Data: 24/05/2017 Godzina: 18:00
Głogovia Głogów Małopolski vs KS WIĄZOWNICA 2:2
Stadion: 797, Zaczernie

Mecz: 278, 31 kolejka Data: 31/05/2017 Godzina: 18:00
POLONIA PRZEMYŚL vs SOKÓŁ SIENIAWA 0:1
Stadion: Miejski Klub sportowy "POLONIA" Przemyśl (Przemyśl, Sanocka 8)

Mecz: 279, 31 kolejka Data: 31/05/2017 Godzina: 18:00
IzolatorBoguchwała vs WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 1:3
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 280, 32 kolejka Data: 27/05/2017 Godzina: 11:00
SOKÓŁ SIENIAWA vs SokółNisko 2:0
Stadion: SIENIAWA (Sieniawa 0)

Mecz: 281, 32 kolejka Data: 27/05/2017 Godzina: 11:00
Pisarowce vs POLONIA PRZEMYŚL 0:1
Stadion: WIKI CENTRUM (Sanok, Stróżowska 19)

Mecz: 282, 32 kolejka Data: 27/05/2017 Godzina: 16:00
Stal Gorzyce vs Orzeł Przeworsk 1:0
Stadion:

Mecz: 283, 32 kolejka Data: 27/05/2017 Godzina: 17:00
Błękitni Ropczyce vs Rzemieślnik Pilzno 1:1
Stadion:

Mecz: 284, 32 kolejka Data: 27/05/2017 Godzina: 17:00
Stal Nowa Dęba vs START PRUCHNIK 6:2
Stadion: Stadion Miejski (Nowa Dęba, Sportowa 1)

Mecz: 285, 32 kolejka Data: 27/05/2017 Godzina: 17:00
Wisłok Wiśniowa vs IzolatorBoguchwała 2:3
Stadion:

Mecz: 286, 32 kolejka Data: 27/05/2017 Godzina: 18:00
WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA vs Głogovia Głogów Małopolski 6:1
Stadion: WÓLKA PEŁKIŃSKA (Wólka Pełkińska 0)

Mecz: 287, 32 kolejka Data: 28/05/2017 Godzina: 15:00
KS WIĄZOWNICA vs KS PIAST TUCZEMPY 2:1
Stadion: WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

Mecz: 288, 32 kolejka Data: 28/05/2017 Godzina: 17:00
Czarni 1910 Jasło vs Igloopol Dębica 2:3
Stadion:

Mecz: 289, 33 kolejka Data: 03/06/2017 Godzina: 16:00
IzolatorBoguchwała vs Czarni 1910 Jasło 5:2
Stadion: IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Mecz: 290, 33 kolejka Data: 03/06/2017 Godzina: 16:00
Igloopol Dębica vs Stal Nowa Dęba 4:1
Stadion: Dębica, Sportowa 26

Mecz: 291, 33 kolejka Data: 03/06/2017 Godzina: 17:00
Głogovia Głogów Małopolski vs Wisłok Wiśniowa 1:1
Stadion: 797, Zaczernie

Mecz: 292, 33 kolejka Data: 03/06/2017 Godzina: 17:00
START PRUCHNIK vs Stal Gorzyce 0:4
Stadion: Pruchnik, Sportowa 1

Mecz: 293, 33 kolejka Data: 03/06/2017 Godzina: 17:00
SokółNisko vs Pisarowce 0:1
Stadion: TadeuszaKościuszki 20, Nisko

Mecz: 294, 33 kolejka Data: 03/06/2017 Godzina: 17:00
POLONIA PRZEMYŚL vs Rzemieślnik Pilzno 3:1
Stadion: Przemyśl

Mecz: 295, 33 kolejka Data: 03/06/2017 Godzina: 17:00
KS PIAST TUCZEMPY vs WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 0:3
Stadion: Munina

Mecz: 296, 33 kolejka Data: 04/06/2017 Godzina: 17:00
KS WIĄZOWNICA vs Błękitni Ropczyce 1:0
Stadion: Wiązownica, Sportowa 36

Mecz: 297, 33 kolejka Data: 04/06/2017 Godzina: 17:00
Orzeł Przeworsk vs SOKÓŁ SIENIAWA 2:2
Stadion: Przeworsk, Budowlanych 9

Mecz: 298, 34 kolejka Data: 09/06/2017 Godzina: 18:00
SOKÓŁ SIENIAWA vs START PRUCHNIK 3:1
Stadion: Sieniawa, Rynek 1

Mecz: 299, 34 kolejka Data: 10/06/2017 Godzina: 17:00
Rzemieślnik Pilzno vs SokółNisko 5:0
Stadion: Pilzno, Legionów 30

Mecz: 300, 34 kolejka Data: 10/06/2017 Godzina: 17:00
Pisarowce vs Orzeł Przeworsk 2:1
Stadion: Stróżowska 19, Sanok

Mecz: 301, 34 kolejka Data: 10/06/2017 Godzina: 17:00
Czarni 1910 Jasło vs Głogovia Głogów Małopolski 0:1
Stadion: Śniadeckich 15, Jasło

Mecz: 302, 34 kolejka Data: 10/06/2017 Godzina: 17:00
Stal Gorzyce vs Igloopol Dębica 3:1
Stadion: JózefaPiłsudskiego 30, Gorzyce

Mecz: 303, 34 kolejka Data: 10/06/2017 Godzina: 17:00
Błękitni Ropczyce vs POLONIA PRZEMYŚL 1:1
Stadion: Mickiewicza 56, Ropczyce

Mecz: 304, 34 kolejka Data: 10/06/2017 Godzina: 17:00
WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA vs KS WIĄZOWNICA 2:2
Stadion: WÓLKA PEŁKIŃSKA (Wólka Pełkińska 0)

Mecz: 305, 34 kolejka Data: 10/06/2017 Godzina: 17:00
Stal Nowa Dęba vs IzolatorBoguchwała 1:5
Stadion: Nowa Dęba

Mecz: 306, 34 kolejka Data: 10/06/2017 Godzina: 17:00
Wisłok Wiśniowa vs KS PIAST TUCZEMPY 0:3
Stadion: Wiśniowa

Dane pochodzą z serwisu laczynaspilka.pl

NASTĘPNY

Stal II Stalowa Wola
Stal II Stalowa Wola
-
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
08.11.2020 11:00

POPRZEDNI

Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
-
Błękitni Ropczyce
Błękitni Ropczyce
Wynik: 1 - 1
Stań murem za naszymi

KALENDARZ

REKLAMA

Śnieżka          GKrusz          SpedFarb         
Domy Pasywne AS          Centrum Rachunkowo-Podatkowe Jolanta Gajos          MatSport         
RzeSport         
© 2020 www.igloopol.info 2003/2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. \  Polityka prywatności \  Mapa portalu.
IT-Luk \ Bicluc.net \ Ogłoszenia Dębica