Oficjalna strona Igloopolu Dębica

Prezesi klubu

 
Prezes Czas pełnienia funkcji
Bogdan Pajkowski 28.04.1978 - 20.02.1982
Kazimierz Biduś 21.02.1982 - 1988
Antoni Grabiec 1988 - 20.03.1990
Stanisław Podgórski 21.03.1990 - 1991
Ryszard Krasny   1991 - 1991
Jerzy Smoła   1991 - 1994
Jan Giełbaga 1994 - 1998
Kazimierz Sak   1998 - 1999
Stanisław Baczyński 1999 - 2005
Adam Wiszyński 2005 - 2007
Piotr Drobot 27.12.2007 - 23.01.2012
Grzegorz Krycki  24.01.2012 -

 

 

Ostatnio zmodyfikowano: 5 lat temu

POPRZEDNI

Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
-
Ekoball Stal Sanok
Ekoball Stal Sanok
Wynik: 2 - 0
Stań murem za naszymi

KALENDARZ

REKLAMA

Śnieżka          PBS Bank         
© 2018 www.igloopol.info 2003/2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. \  Polityka prywatności \  Mapa portalu.
IT-Luk \ Bicluc.net \ Ogłoszenia Dębica