Oficjalna strona Igloopolu Dębica

Kibicuj z kulturą

KIBICUJ Z KULTURĄ – to zaproszenie do zabawy. To hasło pod szyldem którego chcemy wprowadzić na nasze trybuny nową jakość. To także wizja nowoczesnego klubu budowanego wspólnie z kibicami i dla kibiców.

 

Podstawowym celem tego projektu jest obalenie stereotypu, iż mecz piłki nożnej to z definicji wydarzenie niebezpieczne i nie dla wszystkich.

Chcemy to zmienić. Chcemy to zmienić z Wami. Jest takie powiedzenie: '' Bądź zmianą której pragniesz ''. Jesteśmy przekonani, że wszyscy pragniemy by nasz klub znów walczył o najwyższe trofea, by mówiono o nim z szacunkiem i wskazywano jako lidera na którym mogą wzorować się inni.

Igloopol to nie jest zwykły klub. To piękny kawałek historii Dębicy i nazwiska, które zobowiązują by z dumą kontynuować sportowe tradycje tego miasta.

Chcemy by to było naszą wspólną motywacją. Siłą którą nie powstrzymają nawet pojedyncze niepowodzenia.

Każda zmiana to proces, który wymaga jednak czasu – czasu, zaangażowania i wytrwałości.

 

By stadion znów żył.

 

Piłkarze dostarczają nam emocji walcząc o zwycięstwo na boisku.

Atmosferę na stadionie tworzycie WY – Kibice. Od Was w dużej mierze zależy czy mecz będzie piłkarskim świętem, czy futbolową żenadą.

Razem z Wami chcemy budować to pierwsze.

Dlatego chcemy zaprosić Was do wspólnej zabawy, bo projekt '' Kibicuj z kulturą '' to przede wszystkim właśnie zabawa, mnóstwo pozytywnej energii i uśmiechu.

Jak napisaliśmy już wyżej, każda zmiana to proces. Dlatego pierwszy etap naszej zabawy to akcja '' Załóż barwy ''.

Żadnemu kibicowi nie trzeba chyba tłumaczyć czym są klubowe barwy. Ze smutkiem zauważamy jednak, że ten przepiękny element piłkarskiego święta skrzętnie skrywany jest w domowych szafach.

Trzeba to zmienić!

Zapomnijmy o stereotypach. Zapomnijmy, że mamy 30, 40, 50 lub więcej lat. Jako rodzice powinniśmy naszym dzieciom pokazać jak można i należy bawić się z kulturą i radością.

Zapomnijmy, że gramy tylko w V lidze. To bez znaczenia. Jedyne co się liczy to wspólna pasja, zabawa i poczucie jedności w dążeniu do jednego celu – by NASZ klub był najlepszy.

By tak się faktycznie stało wszyscy musimy włożyć w to mnóstwo pracy. Powoli ale sukcesywnie, krok po kroku jako zarząd klubu chcemy i realizujemy to w miarę możliwości. Wierzymy, że Sklep Kibica który stworzyliśmy z myślą właśnie o Kibicach przyczyni się do tego, że już wkrótce nasz stadion będzie biało-niebieski i znów poczujemy radość i dumę z bycia razem na stadionie.

Wszyscy którzy włączą się do zabawy i na mecze naszej drużyny przychodzić będą ubrani w klubowe barwy, mogą liczyć na miłe niespodzianki ze strony władz klubu. Oczywiście nie będzie to rodzaj '' zapłaty '', a jedynie kolejny element piłkarskiego święta, by na trybunie wszyscy czuli się dobrze. Do zobaczenia na stadionie!

 

'' Bądźcie zmianą której pragniecie – kibicujcie z kulturą. ''

 

 

 

Ostatnio zmodyfikowano: 7 lat temu

POPRZEDNI

Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
-
Wisłok Wiśniowa
Wisłok Wiśniowa
Wynik: 1 - 1
Stań murem za naszymi

KALENDARZ

REKLAMA

Miasto Dębica MOSiR Dębica MATSPORT Śnieżka G-Krusz Spedfarb Enigma Dębica AS Domy Pasywne CMB Dębica Vetcore MS Reklama i Nadruki Centrum Rozliczeniowo-Podatkowe SMS IGLOOPOL TuwimaToMy FC Chicago
RzeSport         
© 2021 www.igloopol.info 2003/2021. Wszelkie prawa zastrzeżone. \  Polityka prywatności \  Mapa portalu.
IT-Luk \ Bicluc.net