Złego dobry początek, porażka w Wiśniowej

Napisane 12.08.2018 12:03 przez Łukasz , Wyświetleń: 1165
Źródło: n\a

Wisłok Wiśniowa - Igloopol Dębica 3:2 (0:2)

Wisłok: Wieczerzak - Kopeć (85' K. Szymański), Kuta, Kocój, S. Boruta, M. Szymański, Rutyna (63' Skała), Stanisz (63' Zimny), Guzek, Maślany, Złotek

Igloopol: Psioda - Darłak, Socha, Wanat, Stefanik (88' Brzostowski), Janus, Machnik (65' D. Rokita), Syguła, Lamparty, K. Rokita (85' Żydek), P. Nalepka (70' T. Nalepka)

Bramki: 0:1 Wanat 41, 0:2 Machnik 45+1-karny, 1:2 M. Szymański 70, 2:2 M. Szymański 87, 3:2 Złotek 90+4.

Kartki żółte: Kuta, Kocój, M. Szymański, Guzek, Złotek - D. Rokita, T. Nalepka

Kartki czerwone: Syguła 48'

Sędziował: Szydełko - Rzeszów.

W pierwszym ligowym meczu w tym sezonie piłkarze Igloopolu przegrali na wyjeździe 3:2 z Wisłokiem Wiśniowa, chociaż do przerwy wygrywali 2:0. W 48 minucie meczu za faul taktyczny czerwoną kartkę zobaczył Syguła, który zatrzymał nieprzepisowo wychodzącego sam na sam z Psiodą zawodnika z Wiśniowej. Zmieniło to nieco obraz gry i Morsy częściej grały z kontry. Chwilę po utracie pierwszej bramki gola dla Igloopolu zdobył Dawid Rokita po dośrodkowaniu Stefanika, jednak sędzia dopatrzył się wątpliwego spalonego. Końcówka meczu to chaotyczna gra i utrata kolejnych 2 bramek. Na pochwałę zasługuje mistrzostwo w udawaniu faulowania niektórych graczy Wiśniowej, Neymar był by z Was dumny !