Oficjalna strona Igloopolu Dębica

ZAKUP KARNET NA RUNDĘ WIOSENNĄ

Napisane 12.02.2019 13:12 przez Piotr , Wyświetleń: 1064
Źródło: n\a

 

 

Po raz pierwszy w 40-letniej historii naszego klubu ruszamy oficjalnie ze sprzedażą karnetów na rundę wiosenną sezonu 2018/2019. Cena karnetu wynosi 40zł i obejmuje wszystkie mecze rundy wiosennej na stadionie przy ulicy Piłsudskiego, wraz z meczem derbowym z Wisłoką. Zachęcamy wszystkich sympatyków Igloopolu i piłki nożnej w Dębicy do zakupu karnetu. Karnety można zakupić indywidualnie u odpowiednich osób (Natim, Bicluc, Virus, Wienio), oraz dokonując przelewu na konto bankowe (w treści przelewu należy wpisać dane do wysyłki). Po zaksięgowaniu wpłaty karnet zostanie dostarczony, lub wysłany pod wskazany adres. Jeśli nie mieszkasz w Dębicy i nie masz możliwości uczestniczenia w meczach rundy wiosennej, zakup karnet i wskaż osobę, której ten karnet przekazać. Nie zwlekajcie z zakupem do ostatniej chwili, liczba karnetów jest ograniczona !

 

Dane do przelewu:

PBS 54 8642 1139 2013 3922 7999 0005 (w tytule KARNET)

LKS Igloopol Dębica

ul. Sportowa 26

39-200 Dębica

Zachęcamy również do pozostania sponsorem klubu, wypełniając deklarację członkowską z określoną wpłatą comiesięczną. Dla wszystkich członków stowarzyszenia, którzy opłacą składkę w wysokości minimum 50zł, już po pierwszym miesiącu otrzymają imienną, unikatową kartę członka stowarzyszenia z nadanym numerem.

 

Tagi: Główne newsy , Seniorzy , Informacje , Komunikaty Klubu

Podobne publikacje

Zaloguj się aby dodać swój komentarz.

Komentarze (1)

Bogdan
  • Komentarzy: 187
  • Newsów: 458
Kupując karnet, pomagam klubowi :)

Komantarze Facebook (bez logowania na stronie)

POPRZEDNI

Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
-
Wisłok Wiśniowa
Wisłok Wiśniowa
Wynik: 1 - 1
Stań murem za naszymi

KALENDARZ

REKLAMA

Miasto Dębica MOSiR Dębica MATSPORT Śnieżka G-Krusz Spedfarb Enigma Dębica AS Domy Pasywne CMB Dębica Vetcore MS Reklama i Nadruki Centrum Rozliczeniowo-Podatkowe SMS IGLOOPOL TuwimaToMy FC Chicago
RzeSport         
© 2022 www.igloopol.info 2003/2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. \  Polityka prywatności \  Mapa portalu.
IT-Luk \ Bicluc.net