Napisane 02.08.2020 16:23 przez Łukasz , Wyświetleń: 574

Igloopol Dębica – JKS Jarosław 2:1 (0:0)

Igloopol: Psioda – Ligęzka ż, Socha, Stefanik – Stańczyk (85 P. Nalepka), Janus, T. Nalepka, Syguła (66 Cyran ż) – Drobot (90+3 Homik), Rokita (81 Lamparty), Pyskaty (75 Wiszyński)

JKS: Siryk – Ptasznik (78 Bugryn), Szakiel, Borowski, Bartnik – Soczek ż (72 Kopcio), Sobolewski, Brodowicz (63 Oziębło), Socha (63 Stankiewicz) – Raba, Rączka ż (85 Aksamit)

Bramki: 1:0 Drobot 52, 2:0 Drobot 70 - 2:1 Kopcio 84

Sędziował: Szelc (Krosno)

Piłkarze Igloopolu wygrali z JKSem Jarosław 2:0 po bramkach Aleksandra Drobota. Mecz mógł się podobać publiczności, cały czas atakowała jedna lub druga drużyna. Pierwsza połowa była tego odzwierciedleniem choć gole nie padły. Wszystkie 3 bramki zdobyli gracze w drugiej połowie spotkania, w której to lekką przewagę miały Morsy.