Napisane 18.11.2018 09:00 przez Łukasz , Wyświetleń: 1480

Igloopol Dębica – Geo-Eko Wiki Ekoball Stal Sanok 2:0 (0:0)

Igloopol: Psioda - Syguła, Darłak, Socha, Stefanik, Kitrys (79' Lamparty), Wanat, T. Nalepka, D. Rokita (86' Stańczyk), P. Nalepka, Brzostowski (90' Jezuit)

Ekoball Stal: Krzanowski - Sz. Słysz (84' Pielech), Kokoć, Adamiak, Kaczmarski (79' Gąsior), Tabisz, Jaklik (70' Niemczyk), Ząbkiewicz, Lorenc, Domaradzki (82' Posadzki), Sobolak

Kartki żółte: Kitrys, Brzostowski - Sz. Słysz, Jaklik

Bramki: 1:0 P. Nalepka 72', 2:0 Stefanik 76' karny.

Sędziował: Kogut z Jarosławia

Pierwsza połowa spotkania należała do gości, którzy częściej atakowali, jednak dobrze spisująca się obrona Igloopolu nie pozwoliła im na zbyt wiele co przełożyło się na wynik 0:0 do przerwy. W drugiej połowie mecz się wyrównał i można powiedzieć, że więcej z gry miały Morsy. Wynik spotkania otworzył Przemysław Nalepka który w 72 minucie trącił głową piłkę bitą z rzutu wolnego przez Łukasza Stefanika a ta zameldowała się tuż przy słupku bramki bronionej przez Krzanowskiego. Drugiego gola  Igloopol zdobył po 4 minutach od poprzedniego w polu karnym Słysz sfaulował Adriana Brzostowskiej sędzia wskazał na wapno a Łukasz Stefanik pewnym strzałem ustanowił wynik spotkania.