Oficjalna strona Igloopolu Dębica

W sobotę pierwszy mecz na naszym stadionie !

Napisane 30.07.2020 18:37 przez Łukasz , Wyświetleń: 346
Źródło: n\a

 

W najbliższą sobotę o godzinie 11:00 podopieczni Grzegorza Lorka zmierzą się z trzecią drużyną w tabeli JKS Jarosław. Piłkarze z Jarosława w pierwszych dwóch kolejkach podobnie jak „Morsy” zdobyli 4 punkty, pokonując na wyjeździe Czarnych Jasło 2:0 i remisując na własnym stadionie z Izolatorem Boguchwała 1:1. W meczach na własnym stadionie przeciwko JKS w ostatnich 11 latach, dębiczanie 2 razy wygrywali, 1 remisowali, a 1 schodzili z boiska pokonani. W ostatnim spotkaniu w sierpniu zeszłego roku piłkarze Igloopolu pokonali przyjezdnych 2:1, po bramkach Piotra Syguły i Damiana Sochy. Sobotnie przedpołudnie na stadionie przy Piłsudskiego zapowiada się więc bardzo ciekawie. Ewentualne zwycięstwo biało-niebieskich może spowodować, że Igloopol po raz pierwszy w tym sezonie zasiądzie na fotelu lidera. Oby dla kibiców Igloopolu ten weekend rozpoczął się z mocnym przytupem i efektownym zwycięstwem.

Zapraszamy na stadion w sobotę o godzinie 11:00!

Przed meczem będzie można zakupić karnety na rundę jesienną w cenie 60 zł, lub bilety w cenie 8 zł. Kobiety i dzieci do lat 15 wstęp za darmo.

Karnety są jednocześnie cegiełką na realizację transmisji na żywo z naszego stadionu, zachęcamy do zakupy "wirtualnego karnetu" osoby oglądające nas przez youtuba.

Wpłaty prosimy kierować na konto klubu PKO BANK: 44 1020 4405 0000 2102 0596 4152 lub paypal sekretariat@igloopol.info w tytule płatności dopisując: darowizna na rzecz klubu - wirtualny karnet.

Wzorem poprzednich lat zapraszamy wszystkich kibiców spoza granic naszego kraju lub takich którzy nie mieszkają w Dębicy do relacji wideo na żywo która odbędzie się na naszym kanale na youtube. Mając na uwadze to, że nie możemy przyjmować kibiców gości w związku z obostrzeniami dotyczącymi sytuacji epidemiologicznej zapraszamy także kibiców JKSu do skorzystania z darmowej transmisji na naszym kanale, liczymy na rewanż jeżeli sytuacja dalej nie będzie pozwalać na oglądanie meczy na żywo przez kibiców przyjezdnych.

W związku z obostrzeniami dotyczącymi zagrożenia epidemiologicznego spowodowanego wirusem COVID-19, bardzo prosimy o przestrzeganie na stadionie oraz przed kasami zasad dystansu społecznego. Prosimy o przebywanie na obiekcie w maseczkach lub z zakrytą twarzą i nosem do czasu zajęcia miejsca na widowni. Prosimy o zajmowanie miejsc z zachowaniem zasady odstępu trzech krzesełek i jednego rzędu wolnego pomiędzy kibicami. Zasada ta nie dotyczy osób mieszkających razem. Przed wejściem na stadion prosimy o zdezynfekowanie rąk. Prosimy, także o nie przemieszczanie się po obiekcie w trakcie trwania zawodów sportowych oraz do przestrzegania aneksu do regulaminu stadionu na czas stanu epidemii. Każdy kibic, biorący udział w imprezie w charakterze widza, wchodząc na stadion z własnej woli, potwierdza, że akceptuje i jest świadomy ryzyka, związanego z potencjalnym zakażeniem COVID-19 i zrzeka się ewentualnych roszczeń w stosunku do Organizatora z tego tytułu. Jeżeli boisz się ryzyka zarażenia zostań w domu i oglądaj mecz za pośrednictwem naszego kanału oczywiście po zakupie karnetu ;) który pozwoli na utrzymanie darmowych transmisji.

 

Prosimy o zapoznanie się z aneksem do regulaminu stadionu na czas zagrożenia spowodowanego COVID-19 - KLIKNIJ TUTAJ!

 

Tagi: Główne newsy , Seniorzy , Informacje

Podobne publikacje

Zaloguj się aby dodać swój komentarz.

Komentarze (0)

Komantarze Facebook (bez logowania na stronie)

NASTĘPNY

Sokół Nisko
Sokół Nisko
-
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
26.09.2020 15:00

POPRZEDNI

Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
-
Wisłok Wiśniowa
Wisłok Wiśniowa
Wynik: 0 - 0
Stań murem za naszymi

KALENDARZ

REKLAMA

Śnieżka          GKrusz          SpedFarb         
Domy Pasywne AS          Centrum Rachunkowo-Podatkowe Jolanta Gajos          MatSport         
RzeSport         
© 2020 www.igloopol.info 2003/2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. \  Polityka prywatności \  Mapa portalu.
IT-Luk \ Bicluc.net \ Ogłoszenia Dębica