Oficjalna strona Igloopolu Dębica

Tylko remis z Radomyślanką

Napisane 12.04.2014 18:48 przez Łukasz , Wyświetleń: 2902
Źródło: n\a

Piłkarze Igloopolu pomimo przewagi na boisku przez praktycznie całe spotkanie, tylko zremisowali z Radomyślanką Radomyśl 1:1. Bramkę dla Morsów zdobył Sławomir Smagacz w 40 minucie. Kilka bardzo dobrych okazji do strzelenia gola mieli zarówno Brzostowski jak i Bogacz jednak piłka lądowała poza bramką Polaka. Radomyślanka obroniła remis tylko dzięki liniowemu, który w 91 minucie nie zauważył 2 metrowego spalonego.

Igloopol: Psioda - Mitręga, Chmiel, Stefanik, Długosz, Syguła, Socha, Smagacz, Machnik (90' Micek), Bogacz (59' Więcek), Brzostowski (81' Oleksy)

Radomyślanka: Polak - Grzanka, Gruszka, Szydło Piotr, Szydło Paweł, Dudek Kamil (81' Dudek Mateusz), Szydło Kamil, Koza (85' Janeczek), Grzanka, Sosin, Szalony

whiteblue
W Ropczycach prowadzimy w 17 min już 2-0:)
whiteblue
Wisłok-Błękitni 4-1. Myślę że jak zagramy w Ropczycach na tyle ile potrafimy to bez problemu wygramy,bo wierzę że chlopaki niedługo zaskoczą i będą same zwycięstwa.