Napisane 23.05.2015 20:19 przez Łukasz , Wyświetleń: 2117

Igloopol Dębica - Czarnovia Czarna 2:2 (2:0)

Igloopol: Psioda - Chmiel, T. Nalepka, Jędrzejczyk (65' Więcek), Brzostowski K. (57' Sędłak), Rokita, Syguła, Draguła, Mitręga (53' Stefanik), Machnik, Brzostowski A. (85' Oleksy)

Bramki: Syguła 40', Brzostowski 45' - Bieniasz 68', Siwula 89'

Kartki żółte: Sędłak

Oglądając pierwszą połowę spotkania nikt nie przewidywał, że w dzisiejszym spotkaniu padnie wynik remisowy. Piłkarze Igloopolu już od pierwszych minut spotkania przejęli inicjatywę i praktycznie zepchnęli gości do gry obronnej. Pierwszą bramkę dla Morsów zdobył Piotr Syguła w 40 minucie spotkania wychodząc sam na sam z bramkarzem przyjezdnych. Zaledwie 5 minut później wynik podwyższył na 2:0 Adrian Brzostowski. Druga połowa to odwrotność pierwszej, piłkarze Czarnovii złapali wiatr w żagle i parli na bramkę Igloopolu. W 68 minucie zamieszanie w szeregach obrony gospodarzy na bramkę zamienił Bieniasz. Kiedy wydawało się, że wynik spotkania nie ulegnie zmianie remis dla gości uratował Siwula. Morsy próbowały odrobić stracone bramki jednak brakło już czasu i wynik nie uległ zmianie.