Oficjalna strona Igloopolu Dębica

Rozgrywki w sezonie 2014/15

Napisane 16.07.2014 16:32 przez Marcin , Wyświetleń: 1398
Źródło: własne

Terminarz rozgrywek ligi: DĘBICA: KLASA OKRĘGOWA

RUNDA I


 

Kolejka 1 w dniach 09-08-2014/10-08-2014

1

Progres Kawęczyn

- Czarni Trześń

2014-08-09

 

Kawęczyn Sędziszowski

 

2

Wilga Widełka

- Victoria Czermin

2014-08-09

 

Widełka

 

3

LKS Borowiec Straszęcin

- Igloopol Dębica

2014-08-09

 

Straszęcin

 

4

Start Wola Mielecka

- Czarnovia Czarna

2014-08-09

 

Mielec

 

5

Radomyślanka Stalbudowa-Kazex

- Ostrovia Ostrowy Baranowskie

2014-08-09

 

Kościuszki 25, Radomyśl Wielki

 

6

Monis Bielowy-Strzegocice

- KS Dzikowiec

2014-08-09

 

Strzegocice

 

7

Chemik Pustków

- Lechia Sędziszów Młp.

2014-08-09

 

Pustków-Osiedle

 

8

Błękitni Ropczyce

- Sokół Kolbuszowa Dolna

2014-08-09

 

Mickiewicza 56, Ropczyce

 


 

Kolejka 2 w dniach 16-08-2014/17-08-2014

9

Czarni Trześń

- Sokół Kolbuszowa Dolna

2014-08-16

 

Mielec

 

10

Lechia Sędziszów Młp.

- Błękitni Ropczyce

2014-08-16

 

Sportowa 32, Sędziszów Małopolski

 

11

KS Dzikowiec

- Chemik Pustków

2014-08-16

 

Dzikowiec

 

12

Ostrovia Ostrowy Baranowskie

- Monis Bielowy-Strzegocice

2014-08-16

 

Ostrowy Baranowskie

 

13

Czarnovia Czarna

- Radomyślanka Stalbudowa-Kazex

2014-08-16

 

Konarskiego 23, Czarna

 

14

Igloopol Dębica

- Start Wola Mielecka

2014-08-16

 

Sportowa 26, Dębica

 

15

Victoria Czermin

- LKS Borowiec Straszęcin

2014-08-16

 

Czermin

 

16

Progres Kawęczyn

- Wilga Widełka

2014-08-16

 

Kawęczyn Sędziszowski

 


 

Kolejka 3 w dniach 23-08-2014/24-08-2014

17

Wilga Widełka

- Czarni Trześń

2014-08-23

 

Widełka

 

18

LKS Borowiec Straszęcin

- Progres Kawęczyn

2014-08-23

 

Straszęcin

 

19

Start Wola Mielecka

- Victoria Czermin

2014-08-23

 

Mielec

 

20

Radomyślanka Stalbudowa-Kazex

- Igloopol Dębica

2014-08-23

 

Kościuszki 25, Radomyśl Wielki

 

21

Monis Bielowy-Strzegocice

- Czarnovia Czarna

2014-08-23

 

Strzegocice

 

22

Chemik Pustków

- Ostrovia Ostrowy Baranowskie

2014-08-23

 

Pustków-Osiedle

 

23

Błękitni Ropczyce

- KS Dzikowiec

2014-08-23

 

Mickiewicza 56, Ropczyce

 

24

Sokół Kolbuszowa Dolna

- Lechia Sędziszów Młp.

2014-08-23

 

Wiejska 90, Kolbuszowa Dolna

 


 

Kolejka 4 w dniach 27-08-2014

25

Czarni Trześń

- Lechia Sędziszów Młp.

2014-08-27

 

Mielec

 

26

KS Dzikowiec

- Sokół Kolbuszowa Dolna

2014-08-27

 

Dzikowiec

 

27

Ostrovia Ostrowy Baranowskie

- Błękitni Ropczyce

2014-08-27

 

Ostrowy Baranowskie

 

28

Czarnovia Czarna

- Chemik Pustków

2014-08-27

 

Konarskiego 23, Czarna

 

29

Igloopol Dębica

- Monis Bielowy-Strzegocice

2014-08-27

 

Sportowa 26, Dębica

 

30

Victoria Czermin

- Radomyślanka Stalbudowa-Kazex

2014-08-27

 

Czermin

 

31

Progres Kawęczyn

- Start Wola Mielecka

2014-08-27

 

Kawęczyn Sędziszowski

 

32

Wilga Widełka

- LKS Borowiec Straszęcin

2014-08-27

 

Widełka

 


 

Kolejka 5 w dniach 30-08-2014/31-08-2014

33

LKS Borowiec Straszęcin

- Czarni Trześń

2014-08-30

 

Straszęcin

 

34

Start Wola Mielecka

- Wilga Widełka

2014-08-30

 

Mielec

 

35

Radomyślanka Stalbudowa-Kazex

- Progres Kawęczyn

2014-08-30

 

Kościuszki 25, Radomyśl Wielki

 

36

Monis Bielowy-Strzegocice

- Victoria Czermin

2014-08-30

 

Strzegocice

 

37

Chemik Pustków

- Igloopol Dębica

2014-08-30

 

Pustków-Osiedle

 

38

Błękitni Ropczyce

- Czarnovia Czarna

2014-08-30

 

Mickiewicza 56, Ropczyce

 

39

Sokół Kolbuszowa Dolna

- Ostrovia Ostrowy Baranowskie

2014-08-30

 

Wiejska 90, Kolbuszowa Dolna

 

40

Lechia Sędziszów Młp.

- KS Dzikowiec

2014-08-30

 

Sportowa 32, Sędziszów Małopolski

 


 

Kolejka 6 w dniach 06-09-2014/07-09-2014

41

Czarni Trześń

- KS Dzikowiec

2014-09-06

 

Mielec

 

42

Ostrovia Ostrowy Baranowskie

- Lechia Sędziszów Młp.

2014-09-06

 

Ostrowy Baranowskie

 

43

Czarnovia Czarna

- Sokół Kolbuszowa Dolna

2014-09-06

 

Konarskiego 23, Czarna

 

44

Igloopol Dębica

- Błękitni Ropczyce

2014-09-06

 

Sportowa 26, Dębica

 

45

Victoria Czermin

- Chemik Pustków

2014-09-06

 

Czermin

 

46

Progres Kawęczyn

- Monis Bielowy-Strzegocice

2014-09-06

 

Kawęczyn Sędziszowski

 

47

Wilga Widełka

- Radomyślanka Stalbudowa-Kazex

2014-09-06

 

Widełka

 

48

LKS Borowiec Straszęcin

- Start Wola Mielecka

2014-09-06

 

Straszęcin

 


 

Kolejka 7 w dniach 13-09-2014/14-09-2014

49

Start Wola Mielecka

- Czarni Trześń

2014-09-13

 

Mielec

 

50

Radomyślanka Stalbudowa-Kazex

- LKS Borowiec Straszęcin

2014-09-13

 

Kościuszki 25, Radomyśl Wielki

 

51

Monis Bielowy-Strzegocice

- Wilga Widełka

2014-09-13

 

Strzegocice

 

52

Chemik Pustków

- Progres Kawęczyn

2014-09-13

 

Pustków-Osiedle

 

53

Błękitni Ropczyce

- Victoria Czermin

2014-09-13

 

Mickiewicza 56, Ropczyce

 

54

Sokół Kolbuszowa Dolna

- Igloopol Dębica

2014-09-13

 

Wiejska 90, Kolbuszowa Dolna

 

55

Lechia Sędziszów Młp.

- Czarnovia Czarna

2014-09-13

 

Sportowa 32, Sędziszów Małopolski

 

56

KS Dzikowiec

- Ostrovia Ostrowy Baranowskie

2014-09-13

 

Dzikowiec

 


 

Kolejka 8 w dniach 20-09-2014/21-09-2014

57

Czarni Trześń

- Ostrovia Ostrowy Baranowskie

2014-09-20

 

Mielec

 

58

Czarnovia Czarna

- KS Dzikowiec

2014-09-20

 

Konarskiego 23, Czarna

 

59

Igloopol Dębica

- Lechia Sędziszów Młp.

2014-09-20

 

Sportowa 26, Dębica

 

60

Victoria Czermin

- Sokół Kolbuszowa Dolna

2014-09-20

 

Czermin

 

61

Progres Kawęczyn

- Błękitni Ropczyce

2014-09-20

 

Kawęczyn Sędziszowski

 

62

Wilga Widełka

- Chemik Pustków

2014-09-20

 

Widełka

 

63

LKS Borowiec Straszęcin

- Monis Bielowy-Strzegocice

2014-09-20

 

Straszęcin

 

64

Start Wola Mielecka

- Radomyślanka Stalbudowa-Kazex

2014-09-20

 

Mielec

 


 

Kolejka 9 w dniach 27-09-2014/28-09-2014

65

Radomyślanka Stalbudowa-Kazex

- Czarni Trześń

2014-09-27

 

Kościuszki 25, Radomyśl Wielki

 

66

Monis Bielowy-Strzegocice

- Start Wola Mielecka

2014-09-27

 

Strzegocice

 

67

Chemik Pustków

- LKS Borowiec Straszęcin

2014-09-27

 

Pustków-Osiedle

 

68

Błękitni Ropczyce

- Wilga Widełka

2014-09-27

 

Mickiewicza 56, Ropczyce

 

69

Sokół Kolbuszowa Dolna

- Progres Kawęczyn

2014-09-27

 

Wiejska 90, Kolbuszowa Dolna

 

70

Lechia Sędziszów Młp.

- Victoria Czermin

2014-09-27

 

Sportowa 32, Sędziszów Małopolski

 

71

KS Dzikowiec

- Igloopol Dębica

2014-09-27

 

Dzikowiec

 

72

Ostrovia Ostrowy Baranowskie

- Czarnovia Czarna

2014-09-27

 

Ostrowy Baranowskie

 


 

Kolejka 10 w dniach 04-10-2014/05-10-2014

73

Czarni Trześń

- Czarnovia Czarna

2014-10-04

 

Mielec

 

74

Igloopol Dębica

- Ostrovia Ostrowy Baranowskie

2014-10-04

 

Sportowa 26, Dębica

 

75

Victoria Czermin

- KS Dzikowiec

2014-10-04

 

Czermin

 

76

Progres Kawęczyn

- Lechia Sędziszów Młp.

2014-10-04

 

Kawęczyn Sędziszowski

 

77

Wilga Widełka

- Sokół Kolbuszowa Dolna

2014-10-04

 

Widełka

 

78

LKS Borowiec Straszęcin

- Błękitni Ropczyce

2014-10-04

 

Straszęcin

 

79

Start Wola Mielecka

- Chemik Pustków

2014-10-04

 

Mielec

 

80

Radomyślanka Stalbudowa-Kazex

- Monis Bielowy-Strzegocice

2014-10-04

 

Kościuszki 25, Radomyśl Wielki

 


 

Kolejka 11 w dniach 11-10-2014/12-10-2014

81

Monis Bielowy-Strzegocice

- Czarni Trześń

2014-10-11

 

Strzegocice

 

82

Chemik Pustków

- Radomyślanka Stalbudowa-Kazex

2014-10-11

 

Pustków-Osiedle

 

83

Błękitni Ropczyce

- Start Wola Mielecka

2014-10-11

 

Mickiewicza 56, Ropczyce

 

84

Sokół Kolbuszowa Dolna

- LKS Borowiec Straszęcin

2014-10-11

 

Wiejska 90, Kolbuszowa Dolna

 

85

Lechia Sędziszów Młp.

- Wilga Widełka

2014-10-11

 

Sportowa 32, Sędziszów Małopolski

 

86

KS Dzikowiec

- Progres Kawęczyn

2014-10-11

 

Dzikowiec

 

87

Ostrovia Ostrowy Baranowskie

- Victoria Czermin

2014-10-11

 

Ostrowy Baranowskie

 

88

Czarnovia Czarna

- Igloopol Dębica

2014-10-11

 

Konarskiego 23, Czarna

 


 

Kolejka 12 w dniach 18-10-2014/19-10-2014

89

Czarni Trześń

- Igloopol Dębica

2014-10-18

 

Mielec

 

90

Victoria Czermin

- Czarnovia Czarna

2014-10-18

 

Czermin

 

91

Progres Kawęczyn

- Ostrovia Ostrowy Baranowskie

2014-10-18

 

Kawęczyn Sędziszowski

 

92

Wilga Widełka

- KS Dzikowiec

2014-10-18

 

Widełka

 

93

LKS Borowiec Straszęcin

- Lechia Sędziszów Młp.

2014-10-18

 

Straszęcin

 

94

Start Wola Mielecka

- Sokół Kolbuszowa Dolna

2014-10-18

 

Mielec

 

95

Radomyślanka Stalbudowa-Kazex

- Błękitni Ropczyce

2014-10-18

 

Kościuszki 25, Radomyśl Wielki

 

96

Monis Bielowy-Strzegocice

- Chemik Pustków

2014-10-18

 

Strzegocice

 


 

Kolejka 13 w dniach 25-10-2014/26-10-2014

97

Chemik Pustków

- Czarni Trześń

2014-10-25

 

Pustków-Osiedle

 

98

Błękitni Ropczyce

- Monis Bielowy-Strzegocice

2014-10-25

 

Mickiewicza 56, Ropczyce

 

99

Sokół Kolbuszowa Dolna

- Radomyślanka Stalbudowa-Kazex

2014-10-25

 

Wiejska 90, Kolbuszowa Dolna

 

100

Lechia Sędziszów Młp.

- Start Wola Mielecka

2014-10-25

 

Sportowa 32, Sędziszów Małopolski

 

101

KS Dzikowiec

- LKS Borowiec Straszęcin

2014-10-25

 

Dzikowiec

 

102

Ostrovia Ostrowy Baranowskie

- Wilga Widełka

2014-10-25

 

Ostrowy Baranowskie

 

103

Czarnovia Czarna

- Progres Kawęczyn

2014-10-25

 

Konarskiego 23, Czarna

 

104

Igloopol Dębica

- Victoria Czermin

2014-10-25

 

Sportowa 26, Dębica

 


 

Kolejka 14 w dniach 02-11-2014

105

Czarni Trześń

- Victoria Czermin

2014-11-02

 

Mielec

 

106

Progres Kawęczyn

- Igloopol Dębica

2014-11-02

 

Kawęczyn Sędziszowski

 

107

Wilga Widełka

- Czarnovia Czarna

2014-11-02

 

Widełka

 

108

LKS Borowiec Straszęcin

- Ostrovia Ostrowy Baranowskie

2014-11-02

 

Straszęcin

 

109

Start Wola Mielecka

- KS Dzikowiec

2014-11-02

 

Mielec

 

110

Radomyślanka Stalbudowa-Kazex

- Lechia Sędziszów Młp.

2014-11-02

 

Kościuszki 25, Radomyśl Wielki

 

111

Monis Bielowy-Strzegocice

- Sokół Kolbuszowa Dolna

2014-11-02

 

Strzegocice

 

112

Chemik Pustków

- Błękitni Ropczyce

2014-11-02

 

Pustków-Osiedle

 


 

Kolejka 15 w dniach 08-11-2014/09-11-2014

113

Błękitni Ropczyce

- Czarni Trześń

2014-11-08

 

Mickiewicza 56, Ropczyce

 

114

Sokół Kolbuszowa Dolna

- Chemik Pustków

2014-11-08

 

Wiejska 90, Kolbuszowa Dolna

 

115

Lechia Sędziszów Młp.

- Monis Bielowy-Strzegocice

2014-11-08

 

Sportowa 32, Sędziszów Małopolski

 

116

KS Dzikowiec

- Radomyślanka Stalbudowa-Kazex

2014-11-08

 

Dzikowiec

 

117

Ostrovia Ostrowy Baranowskie

- Start Wola Mielecka

2014-11-08

 

Ostrowy Baranowskie

 

118

Czarnovia Czarna

- LKS Borowiec Straszęcin

2014-11-08

 

Konarskiego 23, Czarna

 

119

Igloopol Dębica

- Wilga Widełka

2014-11-08

 

Sportowa 26, Dębica

 

120

Victoria Czermin

- Progres Kawęczyn

2014-11-08

 

Czermin

 

 

Przedstawiony terminarz jest oczywiście wstępny. Szczegóły dotyczące dokładnych dat i przede wszystkim godzin rozgrywania meczów zostaną ustalone na zebraniu podokręgu w dniu 25.07.2014 r.
 

Tagi: Główne newsy , Informacje

Zaloguj się aby dodać swój komentarz.

Komentarze (0)

Komantarze Facebook (bez logowania na stronie)

POPRZEDNI

Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
-
Ekoball Stal Sanok
Ekoball Stal Sanok
Wynik: 1 - 2
Stań murem za naszymi

KALENDARZ

REKLAMA

Śnieżka          GKrusz          SpedFarb         
Solo          Kronospan          FanSport         
Domy Pasywne AS         
RzeSport         
© 2019 www.igloopol.info 2003/2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. \  Polityka prywatności \  Mapa portalu.
IT-Luk \ Bicluc.net \ Ogłoszenia Dębica