Oficjalna strona Igloopolu Dębica

Rezygnacja prezesa Grzegorza Kryckiego / Igloopol wznawia treningi

Napisane 14.01.2020 21:59 przez Łukasz , Wyświetleń: 1446
Źródło: n\a

W dniu dzisiejszym Prezes Igloopolu Dębica Grzegorz Krycki z przyczyn osobistych złożył na ręce zarządu rezygnacje z wszystkich funkcji pełnionych w Klubie.

Grzegorz w historii Igloopolu był najdłużej urzędującym prezesem, swoją funkcję w klubie sprawował przez ostatnie 8 lat. Dziękujemy mu za dotychczasową działalność na rzecz Igloopolu, oraz za każdą minutę spędzona w naszym klubie i mamy nadzieję, że będziemy mogli na niego liczyć w przyszłości.

Zarząd podjął dzisiaj decyzję, że w miejsce ustępującego prezesa Grzegorza Kryckiego, obowiązki prezesa pełnił będzie aktualnie vice prezes Rafał Więcek.

W dniu dzisiejszym swoje przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęli piłkarze Igloopolu, na pierwszym treningu trener Bartosz Zołotar miał do dyspozycji 21 zawodników. Pierwszy sparing zaplanowany jest na 25 stycznia, a przeciwnikiem Igloopolu będzie ich ligowy rywal Sokół Kolbuszowa Dolna.

Tagi: Główne newsy , Informacje , Komunikaty Klubu

Podobne publikacje

Zaloguj się aby dodać swój komentarz.

Komentarze (0)

Komantarze Facebook (bez logowania na stronie)

POPRZEDNI

Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
-
Wisłok Wiśniowa
Wisłok Wiśniowa
Wynik: 1 - 1
Stań murem za naszymi

KALENDARZ

REKLAMA

Miasto Dębica MOSiR Dębica MATSPORT Śnieżka G-Krusz Spedfarb Enigma Dębica AS Domy Pasywne CMB Dębica Vetcore MS Reklama i Nadruki Centrum Rozliczeniowo-Podatkowe SMS IGLOOPOL TuwimaToMy FC Chicago
RzeSport         
© 2022 www.igloopol.info 2003/2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. \  Polityka prywatności \  Mapa portalu.
IT-Luk \ Bicluc.net