Oficjalna strona Igloopolu Dębica

Przekaż 1% swojego podatku na Igloopol!

Napisane 11.03.2021 11:00 przez Łukasz , Wyświetleń: 282
Źródło: n\a

Drodzy Kibice!

 

           Jako zarząd LKS „Igloopol” Dębica zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie klubu przekazując 1% podatku PIT za rok 2020. Obecnie w naszym klubie trenuje około 300 dzieci i młodzieży w 14 grupach wiekowych. LKS „Igloopol” Dębica w środowisku piłkarskim ma opinię kuźni talentów. Od 1978 roku nasz klub wychowuje i szkoli młodzież, i to właśnie z naszego klubu Ci najzdolniejsi wypływali na szerokie futbolowe wody. Nie sposób zliczyć wszystkich, lecz warto wymienić tych którzy osiągneli wiele sukcesów w swojej zawodowej karierze jak Aleksander Kłak, Marek Bajor, Jacek Zieliński, Leszek Pisz, Tomasz Sokołowski, czy obecny reprezentant Polski Artur Jędrzejczyk. Ostatnio na szerokie wody Polskiej piłki wypłynął Radosław Czerwiec, który dołączył do Legi Warszawa. Jesteśmy przekonani, że stawianie na młodzież jest właściwą drogą do rozwoju klubu, a Wy możecie bezinteresownie wspomóc nasze dalsze działania przekazując 1% podatku podając w rozliczeniu PIT za 2020 rok nasz numer KRS 0000100485. 

           Mamy nadzieję, że każda pracująca osoba postara się, by 1% podatku trafił na konto naszego klubu. Osoby nie mające stałego dochodu mogą też pomóc namawiając do tego: znajomych, rodzeństwo, rodziców. Jak co roku udostępnimy Wam darmowy program do rozliczenia podatku dochodowego, z którym bez trudu dokonacie rozliczenia i przekażecie 1% podatku na klub, kliknij tutaj aby z niego skorzystać.

          Zachęcamy również do wstąpienia do elitarnego grona członków stowarzyszenia, którzy przekazują na konto klubu co miesięczne składki. Na ten moment grupa liczy około 30 osób, wierzymy w to, że z każdym miesiącem będzie się ona powiększała. Aby walczyć o wyższe cele niż tylko utrzymanie drużyny seniorów w IV lidze podkarpackiej, żeby część naszej zdolnej młodzieży mogła kontynuować karierę piłkarską w naszym klubie, potrzebujemy zwiększyć budżet klubu. Wysokość składki nie ma znaczenia, liczy się każda osoba i każda złotówka (na ten moment kwoty wpłacane od poszczególnych osób wynoszą od 20 do 300 zł miesięcznie). 

          Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, zachęcamy nie tylko do przekazania 1% podatku ale także zostania partnerem Igloopolu i pomocy poprzez reklamę swojej firmy na powierzchniach udostępnionych przez klub. Są to: ogrodzenie stadionu im. 70-lecia odzyskania niepodległości, hala Domu Sportu, miejsce na strojach sportowych wszystkich grup wiekowych. W przypadku zainteresowania taką formą współpracy i promowania swojej działalności prosimy o informacje na adres mailowy sekretariat@poczta.igloopol.info, reklamując swoją firmę możesz pomagać także klubowi!

 

Zachęcamy do współpracy. Zostań jednym z nas ! 

Z wyrazami szacunku,

Zarząd Stowarzyszenia LKS Igloopol Dębica

Tagi: Główne newsy , Informacje , Komunikaty Klubu

Zaloguj się aby dodać swój komentarz.

Komentarze (0)

Komantarze Facebook (bez logowania na stronie)

NASTĘPNY

Izolator Boguchwała
Izolator Boguchwała
-
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
24.04.2021 15:00

POPRZEDNI

Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
-
JKS Jarosław
JKS Jarosław
Wynik: 1 - 1
Stań murem za naszymi

KALENDARZ

Głogovia Głogów Małopolski vs. Igloopol Dębica
10.04.2021 16:00
Wynik: 1:1

Igloopol Dębica vs. JKS Jarosław
17.04.2021 11:00
Wynik: 1:1

Izolator Boguchwała vs. Igloopol Dębica
24.04.2021 15:00

Igloopol Dębica vs. Karpaty Krosno
01.05.2021 11:00

REKLAMA

Śnieżka          CMB Dębica          SpedFarb         
Domy Pasywne AS          Centrum Rachunkowo-Podatkowe Jolanta Gajos          MatSport          MS Nadruki i Reklama         
Vetcore          GKrusz         
RzeSport         
© 2021 www.igloopol.info 2003/2021. Wszelkie prawa zastrzeżone. \  Polityka prywatności \  Mapa portalu.
IT-Luk \ Bicluc.net