Oficjalna strona Igloopolu Dębica

Przegrana z Wiśniową na start

Napisane 10.03.2019 23:53 przez Łukasz , Wyświetleń: 579
Źródło: n\a

Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa 0:1 (0:0)

Igloopol: Psioda – D. Rokita, Ligęzka, Wanat, Stefanik (87' Brzostowski), Pudło (66' Machnik), Janus (77' Kitrys), Nalepka, Stańczyk, Pyskaty (66' Gongora Valdes), K. Rokita

Wisłok: Wieczerzak – Kozubek, Kocój, Kuta, Guzek, Krok (77' Maik), Stanisz (58' Złotek), Skała, Maślany, K. Szymański (84' Kowal), M. Szymański (90' Zimny)

Bramka: Maślany 62

Od porażki rozpoczął się sezon w wykonaniu piłkarzy Igloopolu którzy przegrali mecz z Wisłokiem Wiśniowa 0:1. Ciężki orzech do zgryzienia miał trener Bartosz Zołotar, drużynę w przerwie zimowej opuściło kilku podstawowych zawodników, zespół trapią drobne kontuzje (Damian Socha), a Kamil Machnik nasz środkowy pomocnik nie powrócił jeszcze do pełni formy po kontuzji. Na środku linii obrony duet stanowili więc 18-letni Aleksander Ligęzka i 19-letni  Sebastian Wanat. W pomocy zagrał natomiast 17-letni Bartosz Pudło. Średnia wieku pierwszej jedenastki wyniosła 21 lat. Z przebiegu spotkania drużyna Igloopol nie zasłużyła na porażkę w tym meczu. Piłkarze Wisłoka w zasadzie stworzyli jedną sytuację bramkową, niedoświadczonej obronie gospodarzy przytrafił się kiks w postaci wybijania piłki na oślep, która trafiła do egzekutora. Maślany prezent wykorzystał i z kilku metrów posłał piłkę do siatki obok bezradnie interweniującego Łukasza Psiody. W naszym zespole wyróżniał się zwłaszcza na lewym skrzydle Mateusz Stańczyk, dla którego nie było straconych piłek. W kilku wydawałoby się beznadziejnych sytuacjach, wyłuskiwał piłkę obrońcą, inicjował ataki, czym wzbudził podziw kibiców na trybunach. Podopieczni Bartosza Zołotara ruszyli do ataków, a ostatnie 20 minut to zdecydowana przewaga gospodarzy i w posiadaniu piłki i konstruowaniu akcji ofensywnych. Dębiczanie kilkukrotnie byli bliscy doprowadzenia do wyrównania, najlepszą sytuację miał Kamil Rokita, która otrzymał idealnie podanie na głowę w okolicę "wapna", strącił lekko piłkę, ale Wieczerzak był dobrze ustawiony. "Pierwsze koty za płoty", warto wyciągnąć z tego spotkania odpowiednie wnioski i zdobywać punkty w kolejnych meczach. Runda wiosenna dopiero się rozpoczęła, pokażmy charakter i waleczność w Przemyślu, miejmy nadzieję że za tydzień nie zabraknie Naszych kibiców, którzy głośnym dopingiem dodatkowo zmobilizują piłkarzy.

Tagi: Główne newsy , Seniorzy

Podobne publikacje

Zaloguj się aby dodać swój komentarz.

Komentarze (2)

Bogdan
  • Komentarzy: 167
  • Newsów: 458
Zdjęcia z meczu są już w galerii
kibic
  • Komentarzy: 36
Bramka to błąd Psiody który źle wypiąstkował piłkę. Młodzi zawodnicy mają serce do walki. Co niektórzy zawodnicy powinni popracowac aby zrzucić zbędne kilogramy.

Komantarze Facebook (bez logowania na stronie)

NASTĘPNY

Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
-
Wisłoka Dębica
Wisłoka Dębica
23.03.2019 15:30

POPRZEDNI

Polonia Przemyśl
Polonia Przemyśl
-
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
Wynik: 2 - 2
Stań murem za naszymi

KALENDARZ

Igloopol Dębica vs. Wisłok Wiśniowa
09.03.2019 15:00
Wynik: 0:1

Polonia Przemyśl vs. Igloopol Dębica
17.03.2019 11:00
Wynik: 2:2

Igloopol Dębica vs. Wisłoka Dębica
23.03.2019 15:30

Karpaty Krosno vs. Igloopol Dębica
30.03.2019 15:00

REKLAMA

Śnieżka          Dexpol         
© 2018 www.igloopol.info 2003/2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. \  Polityka prywatności \  Mapa portalu.
IT-Luk \ Bicluc.net \ Ogłoszenia Dębica