Oficjalna strona Igloopolu Dębica

Pomóż klubowi - zostań jego członkiem !

Napisane 05.01.2019 12:46 przez Łukasz , Wyświetleń: 1547
Źródło: n\a

   W ostatnich dniach, wokół klubu wytworzyła się grupa ludzi zmobilizowana do tego, aby w sposób finansowy i materialny pomóc drużynie seniorów Igloopolu, poprzez m.in. członkostwo w stowarzyszeniu. Na ten moment grupa stanowi około 25 osób i liczymy na to, że systematycznie będzie się powiększała. Zachęcamy wszystkich dębiczan i nie tylko, którym dobro Igloopolu leży na sercu, do wstąpienia w szeregi stowarzyszenia i finansowe wpieranie klubu. Wysokość co miesięcznych wpłat nie jest ustalana odgórnie. Istotna jest nie wysokość składki, a jej systematyczność - dlatego zachęcamy do ustawienia na swoich kontach zlecenia stałego. Członkiem klubu może zostać każda osoba mająca powyżej 18 roku życia.

   Naszym zadaniem będzie dotarcie do osób w kraju i na emigracji, które niegdyś związane były z Naszym klubem czy to na boisku, ławce trenerskiej, czy na trybunach. Uważamy, że ludzi mających sentyment do Igloopolu nie tylko w samej Dębicy, ale również w Polsce i na świecie jest sporo. Niech każdy poinformuję o możliwości wypełnienia deklaracji, kolegę, znajomych, rodzinę. Niech nasza działalność się rozrasta, a może w przyszłości będziemy mogli zacząć walczyć o wyższe ligowe cele – czego każdy sympatyk klubu z pewnością sobie życzy. Informacja jak zostać członkiem klubu zawarta jest na stronie „Zostań członkiem klubu”.

   Pomagać możesz, także nie mieszkając w Polsce, od dzisiaj każdy może wspierać klub dokonując wpłat paypal na adres sekretariat@igloopol.info informację jak przekazać darowiznę (w USD, Euro i Funtach) znajdują się na stronie "Informacje dla członków klubu".


   Pamiętaj, że na podstawie zadeklarowanych kwot planowany jest budżet klubu ! Jeżeli nie masz jak dostarczyć wypełnionej deklaracji osobiście do klubu zrób jej zdjęcie lub skan i wyślij na adres sekretariat@igloopol.info.

Tagi: Główne newsy , Komunikaty Klubu

Podobne publikacje

Zaloguj się aby dodać swój komentarz.

Komentarze (0)

Komantarze Facebook (bez logowania na stronie)

POPRZEDNI

Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
-
Wisłok Wiśniowa
Wisłok Wiśniowa
Wynik: 1 - 1
Stań murem za naszymi

KALENDARZ

REKLAMA

Miasto Dębica MOSiR Dębica MATSPORT Śnieżka G-Krusz Spedfarb Enigma Dębica AS Domy Pasywne CMB Dębica Vetcore MS Reklama i Nadruki Centrum Rozliczeniowo-Podatkowe SMS IGLOOPOL TuwimaToMy FC Chicago
RzeSport         
© 2022 www.igloopol.info 2003/2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. \  Polityka prywatności \  Mapa portalu.
IT-Luk \ Bicluc.net