Oficjalna strona Igloopolu Dębica

Niemiecki gigant odzieżowy wybrał Igloopol.

Napisane 18.09.2014 20:53 przez Marcin , Wyświetleń: 3003
Źródło: własne, gazeta.pl. i portalspozywczy.pl

KiK, czyli Kunde ist König (po polsku "klient to król") to hasło którym w swoich poczynaniach biznesowych kieruje się firma z Niemiec. W sklepach KiK oprócz odzieży można kupić kosmetyki, zabawki, a także akcesoria i tekstylia domowe.

Na polskim rynku KiK działa od 2012 kiedy to otworzył swój pierwszy oddział  - sklep w Środzie Wielkopolskiej. Do końca 2012 miał ich już 21. Ambitne plany firmy zakładają, że w perspektywie kolejnych lat ich liczba wzrośnie do 100 sklepów.

Pragnąc uczynić swoją markę znaną i rozpoznawalną firma przygotowała akcję reklamową w każdym z miast w którym posiada swoje sklepy. Dla naszych zawodników firma przygotowała z tej okazji 75 kompletów strojów, łącząc pasję do piłki i zainteresowanie lokalną społecznością. Warto podkreślić, że w Dębicy Igloopol jest jedynym klubem, któremu KiK złożył taka ofertę.

''Firma z tak ambitnymi planami biznesowymi z pewnością nie wybiera partnerów przypadkowo'' - mówi prezes klubu Grzegorz Krycki, który nie ukrywa swojego zadowolenia, że ciężka praca wykonana przez ostatnie lata zaczyna przynosić efekty, dodając, że - ''Nigdy nie wiadomo czy z takiej współpracy w przyszłości nie rozwinie się coś więcej''.

Istotnie w pierwszym odruchu wybór niemieckiej firmy może być zaskakujący, zwłaszcza, że tuż zza miedzą gra inny klub piłkarski i to w zdecydowanie wyższej lidze. Jednak w dzisiejszych czasach sport to biznes i nawet na tak niskim poziomie oczekiwania wobec potencjalnych partnerów są wysokie.

„Mamy nadzieję, że w nowych strojach chłopaki sięgną po najwyższe trofea. Życzymy im samych sukcesów i trzymamy kciuki za awans” – mówi Mariusz Kulik dyrektor generalny KiK w Polsce.

A tak w nowych strojach prezentują się nasi zawodnicy

Firma KiK posiada ponad 3,1 tys. sklepów, głównie w Niemczech, ale także w Austrii, Czechach, Słowenii, Słowacji, Chorwacji i na Węgrzech. Długoterminowy cel zakłada prowadzenie 4 tys. oddziałów w całej Europie. Na rodzimym rynku KiK plasuje się w pierwszej dziesiątce największych koncernów odzieżowych, a roczne obroty finansowe spółki sięgają ponad miliarda euro. Sieć dyskontów kontrolowana jest przez Grupę Tengelmann, do której należy w Polsce sieć sklepów budowlanych OBI. Wcześniej koncern zarządzał siecią spożywczą Plus, jednak kilka lat temu została ona sprzedana właścicielowi sieci Biedronka.

Strategia biznesowa KiK zakłada ekspansję na obszarze całego kraju, z uwzględnieniem zarówno dużych, jak i małych i średnich miejscowości. Sklepy KiK lokowane są zarówno w wielkogabarytowych centrach handlowych, ale również w galeriach o małej powierzchni użytkowej, w retail parkach czy przy ulicach w centrum miasta.

W Dębicy salon KiK mieści się w Galerii Dębickiej przy ul. Ks. Nosala 2. Otwarty jest od poniedziałku do soboty, w godzinach 10:00-22:00 oraz w niedzielę od 10:00 do 19:00.

Tagi: Główne newsy , Informacje

Zaloguj się aby dodać swój komentarz.

Komentarze (5)

kula
  • Komentarzy: 68
No i to mi się podoba !!!
Michał
  • Komentarzy: 135
  • Newsów: 271
A teraz co na to Ci którzy twierdza że zarząd nic nie robi ?


BRAWO CHŁOPAKI KAWAŁ DOBREJ ROBOTY !!
qwerty
  • Komentarzy: 4
Kolejna dobra wiadomość BRAWO !
Tylko jedno pytanie, czy na strojach zostaną naszyte herby Naszego Klubu ?
grisza
  • Komentarzy: 31
Super....idziemy w dobrym kierunku...
MrB78
  • Komentarzy: 483
wow a to ci niespodzianka :) brawo !!!

Komantarze Facebook (bez logowania na stronie)

NASTĘPNY

Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
-
Błękitni Ropczyce
Błękitni Ropczyce
31.10.2020 14:00

POPRZEDNI

Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
-
Legion Pilzno
Legion Pilzno
Wynik: 3 - 0
Stań murem za naszymi

KALENDARZ

REKLAMA

Śnieżka          GKrusz          SpedFarb         
Domy Pasywne AS          Centrum Rachunkowo-Podatkowe Jolanta Gajos          MatSport         
RzeSport         
© 2020 www.igloopol.info 2003/2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. \  Polityka prywatności \  Mapa portalu.
IT-Luk \ Bicluc.net \ Ogłoszenia Dębica