Oficjalna strona Igloopolu Dębica

Najbliższy rywal - Sokół Kolbuszowa Dolna

Napisane 02.10.2019 17:21 przez Piotr , Wyświetleń: 593
Źródło: n\a

       Piłkarze dębickiego Igloopolu dotychczas zmierzyli się z drużyną Sokoła 12-krotnie. Pierwsze starcie obydwu jedenastek miało miejsce w sezonie 2010/2011 w klasie okręgowej. Biało-niebiescy pokonali Sokół na wyjeździe 5:2, a pierwszą bramkę wbił Sokołowi Sebastian Pisarek. Wszystkie mecze na przełomie 9 lat zostały rozegrane w klasie okręgowej. 8-krotnie zwyciężał Igloopol, 2-krotnie padał remis i 2-krotnie zwyciężali piłkarze Sokoła. Bilans bramkowy również mamy dodatni 24:15.

       Popularne "Morsy" po znakomitym początku sezonu nieco obniżyli noty. Podopieczni Bartosza Zołotara nie wygrali od 6 spotkań, a sobotnie starcie z Sokołem będzie dobrą okazją do przełamania niekorzystnej passy. Obydwie jedenastki po raz pierwszy w historii zmierzą się na poziomie IV ligi. Miejmy nadzieje, że po meczu w sobotę dopiszemy do dorobku drużyny kolejne 3 punkty, a piłkarze wrócą z impetem ponownie na zwycięskie tory. Najmłodsi kibice Igloopolu podczas piłkarskich zawodów będą mogli liczyć na szereg atrakcji: dmuchane zamki i zjeżdżalnie, popcorn, watę cukrową i kiełbaski. Zachęcamy wszystkich kibiców i sympatyków biało-niebieskich do licznego przyjścia na stadion przy ulicy Piłsudskiego w Dębicy !

Mecz Igloopol Dębica - Sokół Kolbuszowa Dolna rozpocznie się w sobotę o godzinie 16:00 !

Tagi: Główne newsy , Seniorzy

Zaloguj się aby dodać swój komentarz.

Komentarze (2)

BlueDevil
  • Komentarzy: 30
Chyba nie do końca sobotni mecz był pierwszym spotkaniem obu drużyn na poziomie IV ligi. W ubiegłym sezonie przegraliśmy z Sokołem na wyjeździe 4:2, a u nas padł remis 1:1. Sokół rok temu był beniaminkiem ;).
MrB78
  • Komentarzy: 466
Najwyższy czas żeby zarobić 3 punkty ! Walczyć na 100%

Komantarze Facebook (bez logowania na stronie)

POPRZEDNI

Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
-
Ekoball Stal Sanok
Ekoball Stal Sanok
Wynik: 1 - 2
Stań murem za naszymi

KALENDARZ

REKLAMA

Śnieżka          GKrusz          SpedFarb         
Solo          Kronospan          FanSport         
Domy Pasywne AS         
RzeSport         
© 2019 www.igloopol.info 2003/2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. \  Polityka prywatności \  Mapa portalu.
IT-Luk \ Bicluc.net \ Ogłoszenia Dębica