Oficjalna strona Igloopolu Dębica

Jutro mecz z Polonią!

Napisane 06.03.2020 12:40 przez Łukasz , Wyświetleń: 271
Źródło: n\a

       W sobotę na stadionie przy ulicy Piłsudskiego dębicki Igloopol zmierzy się na inaugurację rundy wiosennej z Polonią Przemyśl. Po rundzie jesiennej sytuacja obydwu drużyn w tabeli pozostawia wiele do życzenia. W poprzednim sezonie popularna „przemyska Barcelona” aspirowała do awansu do III ligi, natomiast obecnie plasuje się w dolnych rejonach tabeli. Igloopol natomiast to typowy zespół środka tabeli, lecz przyjście do drużyny Bartosza Zołotara trzech nowych zawodników ma poważnie zmienić oblicze zespołu na lepsze.

         Przed pierwszym meczem różnica pomiędzy obydwoma zespołami wynosi 1 punkt. Biorąc pod uwagę nieprawdopodobny ścisk w tej części tabeli wynik na Piłsudskiego ma kluczowe znaczenie. Ewentualne zwycięstwo Igloopolu pozwoliły oddalić się bezpiecznie od dolnej strefy tabeli, a każdy inny wynik sprawi, że piłkarze będą musieli z niepokojem oglądać się za siebie.

         W rundzie jesiennej dębiczanie pokonali w Przemyślu Polonię 2:0. Zdecydowanie więcej punktów dębiczanie zdobyli dotychczas na własnym stadionie. Cztery zwycięstwa, trzy remisy i tylko jedna porażka z Ekoballem Stalą Sanok. Także u siebie piłkarze Igloopolu tracą niewiele bramek (7 goli), ustępując w tej klasyfikacji tylko dwóm zespołom (Karpatom Krosno – 6 straconych bramek, Błękitnym Ropczycom – 6 straconych bramek). Cóż statystyki jednak nie grają, a prawdziwą wartość pokażą sami zawodnicy już w sobotę o 14:30.

       Z okazji meczu z Polonią Przemyśl zarząd klubu przygotował niespodziankę dla kibiców Igloopolu zamieszkałych poza Dębicą. Każda pierwsza osoba z FC (Żyraków, Wola Żyrakowska, Straszęcin, Pustynia, Kędzierz, Kozłów lub innych), która przedstawi dowód zameldowania w powyższych miejscowościach otrzyma DARMOWY KARNET na rundę wiosenną. Liczymy na to, że co najmniej kilka darmowych karnetów trafi do rąk mieszkańców naszych FC.

Tagi: Główne newsy , Seniorzy

Zaloguj się aby dodać swój komentarz.

Komentarze (0)

Komantarze Facebook (bez logowania na stronie)

NASTĘPNY

Liga zawieszona do 26 kwietnia z powodu zagrożenia spowodowanego przez wirusa COVID-19.


POPRZEDNI

Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
-
Polonia Przemyśl
Polonia Przemyśl
Wynik: 3 - 0
Stań murem za naszymi

KALENDARZ

Igloopol Dębica vs. Partyzant Targowiska
21.03.2020 15:00

Wisłok Wiśniowa vs. Igloopol Dębica
29.03.2020 14:00

Igloopol Dębica vs. Izolator Boguchwała
04.04.2020 16:00

Igloopol Dębica vs. Stal II Mielec
11.04.2020 16:00

Legion Pilzno vs. Igloopol Dębica
19.04.2020 15:00

REKLAMA

Śnieżka          GKrusz          SpedFarb         
Domy Pasywne AS          Centrum Rachunkowo-Podatkowe Jolanta Gajos         
RzeSport         
© 2020 www.igloopol.info 2003/2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. \  Polityka prywatności \  Mapa portalu.
IT-Luk \ Bicluc.net \ Ogłoszenia Dębica