Hattrick na inaugurację

Napisane 22.03.2014 16:26 przez Łukasz , Wyświetleń: 3621
Źródło: n\a

Igloopol Dębica - Brzostowianka Brzostek 3:0.

W dzisiejszym spotkaniu pomiędzy Igloopolem a Brzostowianką lepsi okazali się gospodarze, wygrywając 3:0. Autorem trzech bramek dla Morsów był Adrian Brzostowski.

Bramki: 3x Adrian Brzostowski 26' 30' 89'

Igloopol: Brandys - Socha(58’ Rogowski) , Machnik, Brzostowski, Jedrzejczyk, Chmiel, Mitręga(76’ Halz), Stefanik(68’ Długosz), Pisarek(58’ Więcek), Nalepka, Bogacz

Brzostowianka:  Podgórski - Dziedzic, Sobczyk, Porębski, Stawarz, Kurcz, Wójcik,  Florek, Czekaj, Machaj, Wójcik

Sędziowie: Krasowski Łukasz, Krasowski Daniel, Krasowski Mateusz (Leżajsk)

Już od 1 minuty mecz przebiegał pod dyktando drużyny gospodarzy, kiedy to piłkarze Igloopolu przeprowadzili ładną akcję lewą stroną boiska, po której bramkarz gości miał duże problemy z obroną. W 5 minucie Brzostowski przebija się prawą stroną w kierunku bramki Brzostowianki wrzuca piłkę w kierunku nadbiegających Pisarka i Chmury jednak przejmują ją obrońcy gości. Pięć minut później kolejny raz Brzostowski wychodzi na czystą pozycję uderza na bramkę, a futbolówka mija słupek o włos. Przez kolejne minuty swoje szanse na zdobycie gola mieli kolejno Stefanik (podane Bogacza – piłka ląduje prosto w nogach bramkarza), Jędrzejczyk (z dystansu, bramkarz z trudem wybija piłkę poza obręb bramki), Socha (strzał głową po rzucie rożnym wykonywanym przez Machnika). Igloopol przeważał od początku spotkania czego zwieńczeniem była pierwsza bramka, w 26 minucie rożny wykonuje Bogacz piłkę do bramki kieruje Adrian Brzostowski. Zaledwie 4 minuty później piłka znowu ląduje w siatce Brzostowianki za sprawą niezawodnego w dzisiejszym spotkaniu Brzostowskiego.  Przed gwizdkiem  kończącym pierwszą połowę spotkania swoją kolejną sytuację miał Jędrzejczyk, jednak jego strzał z dystansu zostaje wypiąstkowany przez bramkarza gości. Druga połowa przeniosła uspokojenie gry, piłka częściej znajdowała się na środku boiska. W 64 minucie zamieszanie pod bramką gości Machnik podaje do Brzostowskiego ten do Stefanika który nieczysto uderza i piłka daleko mija bramkę. Około 68 minuty piłkarze Brzostowianki wyprowadzili kilka nieskutecznych akcji na bramkę Morsów, które skutecznie rozbijane były przez obrońców gospodarzy. 73 minuta to kolejna akacja Morsów z dystansu po podaniu Brzostowskiego piłkę uderza Długosz, ta jednak mija bramkę. Na minutę przez regulaminowym końcem gry po akcji Morsów w środku pola piłkę dostaje Brzostowski i zdobywa swojego trzeciego gola w tym spotkaniu.