Oficjalna strona Igloopolu Dębica

Damian Socha w Czarnovii Czarna

Napisane 14.03.2021 11:00 przez Piotr , Wyświetleń: 910
Źródło: n\a

Zasłużony obrońca Igloopolu Dębica Damian Socha przenosi się do Czarnovii Czarna. Popularny "Szasza" reprezentował barwy Igloopolu od 2004 roku z roczną przerwą na wyjazd za granicę.

- Po ukończeniu wieku juniora, zespół Igloopolu nie posiadał jeszcze drużyny seniorów, dlatego zdecydowałem się na przenosiny do IV-ligowej Sanovii Lesko. Po roku czasu zmieniłem barwy na Stal Sanok, a po awansie Kolejarza/Iglopopolu do IV ligi w sezonie 2003/2004, po rozmowach z trenerem Leszkiem Piszem oraz Stanisławem Baczyńskim i Adamem Wiszyńskim postanowiłem zasilić drużynę seniorów Igloopolu. - mówi rosły obrońca "Morsów".

Damian Socha to bezsprzecznie najdłuższy stażem zawodnik Igloopolu. Świętował z drużyną dwukrotnie awans do IV ligi w sezonach 2010/2011 i 2015/2016. W zespole V-ligowej Czarnovii dołączy do innych graczy w przeszłości związanych z naszym klubem: Brzostowskiego, Siwuli, Jelenia i Łukaszewskiego.

W imieniu Zarządu klubu LKS Igloopol Dębica składamy serdecznie podziękowania za 16 lat znakomitych występów, dziękujemy za wszystkie zdobyte bramki dla naszego klubu. Życzymy wszystkiego najlepszego i przede wszystkim dużo zdrowia w kontynuowaniu dalszej kariery.

Tagi: Główne newsy , Seniorzy , Komunikaty Klubu

Podobne publikacje

Zaloguj się aby dodać swój komentarz.

Komentarze (0)

Komantarze Facebook (bez logowania na stronie)

POPRZEDNI

Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
-
Wisłok Wiśniowa
Wisłok Wiśniowa
Wynik: 1 - 1
Stań murem za naszymi

KALENDARZ

REKLAMA

Miasto Dębica MOSiR Dębica MATSPORT Śnieżka G-Krusz Spedfarb Enigma Dębica AS Domy Pasywne CMB Dębica Vetcore MS Reklama i Nadruki Centrum Rozliczeniowo-Podatkowe SMS IGLOOPOL TuwimaToMy FC Chicago
RzeSport         
© 2022 www.igloopol.info 2003/2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. \  Polityka prywatności \  Mapa portalu.
IT-Luk \ Bicluc.net