Oficjalna strona Igloopolu Dębica

Chcemy umocnić pozycję w IV lidze - mówi Łukasz Psioda.

Napisane 02.03.2020 16:56 przez Piotr , Wyświetleń: 611
Źródło: n\a

Od którego sezonu stoisz między słupkami w Igloopolu ?

- Od sezonu 2007/08 zacząłem regularnie występować w pierwszej jedenastce seniorów Igloopolu.

 

Do tej pory przeżywałeś z drużyną zarówno chwile radości po awansie do IV ligi jak i smutku po spadku. Jak sądzisz czy dane Ci jeszcze będzie świętować awans do III ligi ?

- Na pewno każdy zawodnik i sympatyk naszego klubu chciałby widzieć drużynę w w III lidze. Chcemy umocnić pozycję w IV lidze, a w przyszłości walczyć o najwyższe cele, mam nadzieję, że będzie mi dane świętować awans, bo jeśli zdrowie pozwoli to jeszcze kilka lat grania przede mną.

 

Jak oceniasz występy swoich kolegów w meczach sparingowych ?

- Wydaje mi się, że w sparingach wyglądaliśmy całkiem dobrze, biorąc pod uwagę, że z w powodu różnych dolegliwości, trener nie mógł skorzystać z usług wszystkich kolegów z drużyny. Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie ligi, jesteśmy zwarci i gotowi do pierwszego starcia przeciwko Polonii. Korzystając z okazji chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich na mecz z Polonią , dużo lepiej się gra przy większej publiczności.

 

Jesteś silnym punktem drużyny. Wielokrotnie ratowałeś drużynę przed utratą bramek i punktów. Czego brakuje obecnej drużynie, aby częściej odnosić zwycięstwa ?

- Taka pozycja, czasami ratuje, czasami nie pomagam popełniając błąd. Wydaje mi się, że przede wszystkim szczęścia no i koncentracji, w tamtej rundzie kilka razy traciliśmy punkty tracąc bramki w ostatnich minutach meczu (Izolator, Głogovia, KS Wiązownica, Stal Sanok).

 

Sytuacja w tabeli nie jest zadowalająca, jak na ruchy transferowe i potencjał jaki został wykonany na początku sezonu ? Dlaczego ?

- Wszyscy liczyliśmy na większą ilość punktów i wyższe miejsce w tabeli po dobrym starcie sezonu, transfery były w klubie pierwszy raz od dawna, wniosły dużo rywalizacji w drużynie i walkę o skład. Tak jak mówiłem wcześniej, brakowało szczęścia i może boiskowego doświadczenia.

 

Czy wśród młodych adeptów bramkarskich widzisz już swojego następce ?

- Krystian Maniecki ma duży potencjał na to by bronić bramki Igloopolu i Maksiu Lis jest dobrze zapowiadającym się bramkarzem, oczywiście życzę im kariery i gry na wyższym poziomie niż IV liga.

 

Czy masz już plany na życie po zakończeniu kariery zawodniczej ?

- Mówiąc skromnie żadnej kariery w piłce nożnej nie zrobiłem, raczej mógłbym to nazwać fajną przygodą i kiedyś będą fajne wspomnienia. Każdy mecz i spotkanie w gronie drużyny ma swoją historie. Na pewno będę wiernym kibicem i będę zawsze przychodził na Igloopol , a w przyszłości chciałbym trenować młodych bramkarzy.

 

Rotacja na ławkach trenerskich jest aż nadto zauważalna. Selekcjonerzy nie prowadzą swoich drużyn dłużej jak sezon czy dwa. W Igloopolu jest inaczej. Jaka jest Twoim zdaniem tego przyczyna?

- W Igloopolu z trenerami jest jak z zawodnikami - sami swoi. Długo w seniorach był trener Stefanik teraz jest trener Zołotar, który jest bardzo profesjonalny w swojej pracy, dobrze się nam współpracuje i jest super atmosfera.

 

 

 

 

   

Tagi: Główne newsy , Seniorzy

Podobne publikacje

Zaloguj się aby dodać swój komentarz.

Komentarze (0)

Komantarze Facebook (bez logowania na stronie)

POPRZEDNI

Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
-
Polonia Przemyśl
Polonia Przemyśl
Wynik: 3 - 0
Stań murem za naszymi

KALENDARZ

REKLAMA

Śnieżka          GKrusz          SpedFarb         
Domy Pasywne AS          Centrum Rachunkowo-Podatkowe Jolanta Gajos          MatSport         
RzeSport         
© 2020 www.igloopol.info 2003/2020. Wszelkie prawa zastrzeżone. \  Polityka prywatności \  Mapa portalu.
IT-Luk \ Bicluc.net \ Ogłoszenia Dębica