Oficjalna strona Igloopolu Dębica

Ceny biletów ustalone

Napisane 04.02.2019 21:52 przez Łukasz , Wyświetleń: 1296
Źródło: n\a

    Na dzisiejszym spotkaniu Zarządu Klubu została ustalona cena biletów i karnetów na rundę wiosenną sezonu 2018/2019. Bilety na wszystkie mecze poza derbowym będą kosztować 8 zł (nie będzie biletów ulgowych). Kobiety i młodzież do 15 roku życia wchodzić będą za darmo! Przypominamy, że osoby niepełnoletnie muszą wchodzić na stadion z opiekunem.

    Wyjątkiem od podanych zasad jest mecz Derbowy na który przewidzianych będzie 899 wejściówek po 15 zł każda (dotyczy to także kobiet i dzieci).

    Nowością są karnety czyli wejściówka na wszystkie mecze rundy wiosennej w cenie 40 zł łącznie z meczem Derbowym. Sprzedaż ich rozpocznie się prawdopodobnie już w przyszłym tygodniu o czym poinformujemy w osobnej wiadomości. Zachęcamy do zakupu karnetów także, osoby które z różnych przyczyn nie będą mogły uczestniczyć w spotkaniach ligowych na naszym stadionie, każda złotówka się liczy kupując karnet pomagasz klubowi!

    Jednocześnie informujemy, iż uszczelnione zostanie wejście na stadion i będzie możliwe tylko przez kasy od ulicy Piłsudskiego.

 

Tagi: Główne newsy , Seniorzy , Informacje , Komunikaty Klubu

Podobne publikacje

Zaloguj się aby dodać swój komentarz.

Komentarze (1)

pelo
  • Komentarzy: 79
Świetny pomysł, i nareszcie u nas karnety! :)

Komantarze Facebook (bez logowania na stronie)

POPRZEDNI

Igloopol Dębica
Igloopol Dębica
-
Wisłok Wiśniowa
Wisłok Wiśniowa
Wynik: 1 - 1
Stań murem za naszymi

KALENDARZ

REKLAMA

Miasto Dębica MOSiR Dębica MATSPORT Śnieżka G-Krusz Spedfarb Enigma Dębica AS Domy Pasywne CMB Dębica Vetcore MS Reklama i Nadruki Centrum Rozliczeniowo-Podatkowe SMS IGLOOPOL TuwimaToMy FC Chicago
RzeSport         
© 2022 www.igloopol.info 2003/2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. \  Polityka prywatności \  Mapa portalu.
IT-Luk \ Bicluc.net